דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

מספר שמות בעת הגשת בקשה לאזרחות פורטוגזית יהודית

Michael Decker

מאמר זה נותן מענה לסוגיות המתעוררות כאשר ישנם מספר שמות בעת הגשת בקשה לאזרחות פורטוגזית עבור צאצאי מגורשי ספרד ופורטוגל. חשוב לציין כי בעוד שרבים מלקוחותינו המגישים בקשה כזו הינם יהודים, הרי שאדם אינו חייב  להיות יהודי על פי ההלכה, אלא רק בעל שורשים יהודים ספרדים כדי להגיש מועמדות לקבלת דרכון פורטוגל. אנשים רבים השיגו דרכונים ספרדים או פורטוגלים בהצלחה במהלך השנים האחרונות, ואנחנו נשמח לעזור לכם להשיג גם את שלכם.

מספר שמות בעת הגשת בקשה לאזרחות פורטוגזית יהודית

מספר שמות בעת הגשת בקשה לאזרחות פורטוגזית יהודית

פעמים רבות לקוחות פנו אלינו בשאלה מה עליהם לעשות אם בעת הגשת הבקשה לאזרחות פורטוגזית יהודית יש להם מספר שמות, לאור העובדה ששמם עשוי להופיע בצורות שונות ברשומות במדינות שונות. מקרים כאלה הם די נפוצים, למשל, כאשר משפחה יהודית עולה לארץ ומשנה את שם המשפחה לגרסה העברית.

אין תשובה חד משמעית לשאלה זו, מאחר ואנו צריכים להעריך כל מקרה לגופו, ולבחון האם יש תיעוד ברור של שינוי השם. חשוב להוכיח במסמכים חד משמעיים כי אלו ששינו את שמם חולקים כולם את אותה זהות עם האדם המבקש לקבל אזרחות פורטוגזית. הדרך הטובה ביותר להתקדם היא ליצור איתנו קשר עם המידע הרלוונטי, ואנחנו נעריך את הסבירות להוכחת זכאות על בסיס הנתונים הקיימים. עורכי דין ממשרדנו בקשר עם עורכי דין בפורטוגל יוכלו לבדוק מראש האם תהיה בעיה להתקדם או לא.

במידה ואנו חושבים כי לא סביר להניח שתקבלו אזרחות פורטוגזית בשל היעדר ניירת ברורה, נודיע לכם באופן מידי על כך וזאת כדי לחסוך לכם את הזמן והעלות הכרוכים בהגשת הבקשה.

סדרת מאמרים זו – דרכון פורטוגל למגורשי ספרד ופורטוגל

מאמר זה הנו חלק מסדרת מאמרים ארוכה יותר העוסקת בנושא קבלת אזרחות פורטוגזית. למידע נוסף על הניירת הנדרשת, כיצד להוכיח את קיומם של שורשים יהודים-ספרדיים, מה לעשות במקרה שהיו לכם מספר מדינות מגורים לפני הגשת הבקשה, קבלת אזרחות עבור בן / בת הזוג והילדים ועוד, אתם מוזמנים לקרוא אצלנו באתר האינטרנט בקישורים הרלוונטיים.

צור איתנו קשר – עורכי דין הגירה ואזרחות זרה

משרד עורכי הדין שלנו מתמחה בדיני הגירה, אזרחות, דרכונים זרים ורילוקיישן. יש לנו ניסיון מוכח בעבודה עם לקוחות רבים להשגת אזרחות ומעמד, בין היתר בישראל, ארצות הברית ופורטוגל. אל תהססו לפנות אלינו בכדי להתחיל בתהליך קבלת האזרחות שלכם.

 

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה