דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

הוכחת מוצא ספרדי יהודי לקבלת אזרחות פורטוגל

Michael Decker

מאמר הזה דן בהוכחת מוצא ספרדי יהודי לצורך קבלת אזרחות פורטוגלית. אלפי יחידים ומשפחות ממוצא ספרדי כבר ביקשו והצליחו לקבל דרכון פורטוגלי או ספרדי.

הוכחת מוצא ספרדי יהודי לקבלת אזרחות פורטוגל

הוכחת מוצא ספרדי, כיצד?

יהודים וגם לא-יהודים זכאים לקבל אזרחות פורטוגלית אם הם יכולים להוכיח שהם ממוצא ספרדי. אפשר לעשות זאת בכמה דרכים: באמצעות שם המשפחה, השפה שדיברו בבית המשפחה (לדינו), חקר שורשים, ועוד. הרכיב ההכרחי להגשת הבקשה הוא הוכחת מוצא ספרדי, כפי שיפורט להלן.

מסמכים המוכיחים מוצא ספרדי

הרשויות בפורטוגל יראו בתעודה המציינת שהקהילה היהודית בפורטוגל, פורטו או ליסבון, מאשרת כי המבקש הוא בעל מוצא יהודי ספרדי, הוכחה מספקת למוצא ספרדי. הקהילה היהודית בפורטוגל מחליטה לגבי המוצא על בסיס ראיות כמו שם המשפחה, השפה, וראיות אחרות (שטרי רכוש, צוואות, תעודות נישואין, רישומי בית כנסת או בית קברות וכו'). אם הקהילה היהודית בפורטו או בליסבון תכיר במוצא הספרדי שלכם, הממשלה בפורטוגל אמורה להכיר בו גם היא.

המידע שצריך להיכלל במסמכים 

התעודה חייבת לכלול את שם המועמדים, תאריך לידה, אזרחות, מדינת התושבות, והסבר גנאלוגי לגבי המוצא הספרדי.

סדרת המאמרים שלנו – דרכון פורטוגל

באתר האינטרנט שלנו ניתן למצוא מספר מאמרים עם מידע מועיל לגבי הליך קבלת אזרחות פורטוגלית או ספרדית לצאצאי יהודי ספרד. לקבלת מידע נוסף בנושא, ראו את המאמרים שלנו לגבי המסמכים הדרושים לאזרחות פורטוגלית, קבלת אזרחות לבני הזוג ולילדים, משך הזמן הדרוש לתהליך הבקשה, העלויות, מה עושים כאשר יש למבקש רישום פלילי, ועוד.

צרו קשר עם עורך דין הגירה לפורטוגל

המשרד שלנו, מתמחה בדיני הגירה. אנחנו יכולים לעזור ללקוחות שלנו לקבל אזרחות פורטוגלית, ולהפוך את התהליך לפשוט וקל ככל הניתן. האם יש ברשותכם הוכחות או סיבות להאמין שאחד מאבותיכם היה יהודי ספרדי? צרו קשר לקבלת סיוע משפטי בהשגת אזרחות פורטוגלית.

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה