דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

חוק השבות הפורטוגלי

Michael Decker

חוק השבות הפורטוגלי מאפשר להרבה יהודים ולא-יהודים ממוצא ספרדי יהודי לבקש לעבור תהליך התאזרחות. מאמר זה יסביר קצת לגבי הההליך המדובר ויקשר למאמרים נוספים עם מידע בנושא שעשויים לעניין אתכם.

חוק השבות הפורטוגלי

הגשת בקשה לפי חוק השבות הפורטוגלי

ישראלים רבים כבר הגישו מועמדות והצליחו לקבל אזרחות לפי חוק השבות הפורטוגלי. מדובר בתהליך דו-שלבי אשר באמצעות ישראלים ואחרים שיש להם מוצא יהודי ספרדי יכולים להגיש בקשה לאזרחות פורטוגלית.

השלב הראשון

השלב הראשון והחשוב ביותר בתהליך, כרוך בהשגת הוכחה של המוצא היהודי הספרדי. יש מספר דרכים להוכיח את המוצא הספרדי שלכם, שכוללות קבלת מכתב המלצה מהקהילה היהודית בפורטו או בליסבון. משרד עורכי הדין שלנו יכול לסייע בהשגת המכתב הזה ולעזור לכם להוכיח שאתם צאצאים ליהודי ספרד.

השלב השני

השלב השני של התהליך כולל את הגשת כל המסמכים הרלוונטיים ביחד עם הוכחת המוצא היהודי הספרדי. המסמכים האלו צריכים להיות באנגלית, בצרפתית, או בפורטוגזית. אנחנו יכולים לספק תרגום נוטוריוני למסמכים שלכם אם הם לא באחת משלושת השפות האלו.

סדרת מאמרים זו בנושא השגת דרכון פורטוגלי.

זהו מאמר אחד בסדרה ארוכה של מאמרים שעונים על שאלות נפוצות בנוגע לחוק השבות הפורטוגלי והשגת אזרחות פורטוגלית באמצעות חוק זה. בסדרה זו תוכלו לקרוא הסברים מעמיקים יותר לגבי בעיות ושאלות שונות בתהליך – כמו המסמכים הנדרשים, הגשת בקשה עם רישום פלילי, מה לעשות אם יש שיניתם את השם שלכם, מה העלויות של התהליך, קבלת אזרחות עבור בני זוג לא יהודים/לא ספרדים או עבור ילדים, ועוד.

צרו קשר עם מומחים להגירה לפורטוגל

למשרדינו יש עשרות שנות ניסיון בלעזור ללקוחות שלנו עם כל צרכי ההגירה שלהם, בין אם מדובר בהגירה לישראל לישראל, או הגירה למדינות נוספות מסביב לעולם, ביניהם פורטוגל. צרו קשר כדי לקבל עזרה בהגשת בקשה לאזרחות פורטוגלית!

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה