דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

איך להוכיח מוצא יהודי ספרדי

Michael Decker

מאמר זה דן בנושא הוכחת מוצא יהודי ספרדי על מנת להגיש בקשה לאזרחות פורטוגלית לפי "חוק השיבה" הפורטוגלי. ישראלים רבים ואזרחי וממדינות נוספות הגישו מועמדות והצליחו לקבל אזרחות על בסיס חוק זה. במאמר זה נסביר את הצעדים הבסיסיים להוכחת זכאות.

הוכחת מוצא יהודי ספרדי

הוכחת מוצא יהודי ספרדי

יהודים וכאלו שאינם יהודים שמוצאם הוא מאב-קדמון יהודי ספרדי, יכולים להגיש בקשה לאזרחות פורטוגלית. יש שלל אינדיקציות למוצא יהודי ספרדי, שכוללים את שם המשפחה של המבקש (או שם המשפחה הספרדי של אבותיכם), דיבור בשפת הלדינו בביתכם (לדינו מזרחית או לדינו מערבית), דרך אילן יוחסין, הוכחת קשר לבתי כנסת או קהילות ספרדיות (בתי קברות, כתובות, וכו), ועוד. האינדיקציות הללו מהוות את הבסיס לחלק הבא של המאמר, שהוא החלק החשוב ביותר בתהליך בקשת אזרחות פורטוגלית.

השגת מסמך להוכחת מוצא יהודי ספרדי

המסמך החשוב ביותר בהליך בקשת אזרחות פורטוגלית, הוא תעודה מהקהילה היהודית בפורטו או בליסבון שמכירה במוצא הספרדי שלכם. לפי הדרכים הנ"ל להוכחת מוצא יהודי ספרדי, הקהילה היהודית יכולה להכיר בטענותיכם שאתם צאצאים ליהודים ספרדים. ברגע שקיבלתם הכרה, אתם יכולים בקלות למלא את שאר הניירת שנדרשת לתהליך הגשת הבקשה.

מידע חשוב בתעודה שמכירה במוצא יהודי ספרדי

המסמך שאתם מקבלים מהקהילה היהודית בפורטו או בליסבון צריכה לכלול את המידע הבא על מגיש הבקשה: שם, תאריך לידה, אזרחות, מדינת תושבות, והסבר בנוגע למוצא הספרדי של מגיש הבקשה.

סדרת מאמרים זו:

מאמר זה הינו אחד מיני רבים באתר שלנו שנוגע בשאלות נפוצות של קהל הלקוחות שלנו. אתם מוזמנים לקרוא מאמרים נוספים שמסבירים כמה זמן לוקח התהליך, את הליך הגשת בקשה למועמדים עם רישום פלילי, מה לעשות אם שיניתם בזמן האחרון את השם, הגשת מועמדות לבני זוג או ילדים, ועוד.

צרו קשר לקבלת עזרה עם הוכחת מוצא יהודי ספרדי

המשרדים שלנו מתמחים בדיני הגירה. יש לנו מעל 30 שנות ניסיון בלהשיג ללקוחות שלנו מעמד או אזרחות במדינות רבות הכוללות את ארה"ב, ישראל ופורטוגל. צרו קשר לסיוע משפטי בהליך הגשת הבקשה שלכם.

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה