דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

אזרחות פורטוגלית ללא-יהודים

Michael Decker

לקוחות רבים פונים אלינו ושואלים לגבי אזרחות פורטוגלית ללא-יהודים. כלומר, האם מי שאינם יהודים זכאים לקבל אזרחות מספרד ומפורטוגל, כפי שעשו רבים אחרים? משרד עורכי הדין שלנו, מסייע למועמדים בישראל ובחו"ל לקבל אזרחות פורטוגלית. חשוב לציין שהמועמדים לקבלת אזרחות פורטוגל אינם חייבים להיות יהודים על פי ההלכה כדי להגיש בקשה לפי החוק בפורטוגל. גויים לא-יהודים, צאצאי יהודים ובני זוג של יהודים אשר יכולים להוכיח קשר ליהודים ספרדים, זכאים לקבלת הדרכון הפורטוגלי.

אזרחות פורטוגלית ללא-יהודים

אזרחות פורטוגלית ללא-יהודים – מי יכול להגיש בקשה?

המונח "ספרדי" מתייחס לצאצאים של הקהילה היהודית הספרדית והפורטוגלית שחיו בחצי האי האיברי לפני סוף המאה ה-15. אנשים ממוצא ספרדי זכאים לבקש אזרחות לפי החוק הפורטוגלי, אשר לא מפלה בין מועמדים לפי הדת שלהם. השאלה היא האם המועמדים יכולים להוכיח את המוצא הספרדי שלהם או לא, נושא שנידון במאמר שבקישור.

דרך המלך להוכחת מוצא ספרדי היא השגת מכתב מהקהילה היהודית בפורטוגל (הקהילה בפורטו או בליסבון), המציין שהקהילה מקבלת את הוכחת המוצא שלכם. אנו עוזרים ללקוחות רבים להשיג מכתב כזה. ברגע שהשגתם את המכתב, אפשר להמשיך בתהליך הבקשה לאזרחות פורטוגלית מול רשויות ההגירה של פורטוגל.

סדרת המאמרים שלנו בנושא הגירה לפורטוגל

באתר האינטרנט שלנו מאמרים רבים המספקים מידע לגבי תנאי ואפשרויות קבלת אזרחות פורטוגל. המאמרים כוללים, בין היתר, מידע על המסמכים הדרושים לבקשת אזרחות פורטוגלית על בסיס חוק השבות הפורטוגלי. מה לעשות במידה והייתם תושבים של מספר מדינות לפני הגשת הבקשה? השגת אזרחות לבן/בת הזוג והילדים, כמה זמן לוקח התהליך? מהן העלויות הכרוכות בו, מה לעשות במידה ואתם מגישים את הבקשה לאחר שינוי השם או שם המשפחה,  ואפשרויות בקשת אזרחות כאשר קיים רישום פלילי.

צרו קשר – דרכון פורטוגל

למשרד שלנו – יש מעל 30 שנות ניסיון בדיני הגירה. נשמח לעזור לך לקבל אזרחות פורטוגלית בצורה הכי קלה ומהירה שאפשר. התקשרו כדי לקבוע שיחה עם עורך דין לנושאי דרכון פורטוגלי ממשרדנו בירושלים או בתל אביב. נשמח לענות על שאלות ולסייע בהליך קבלת דרכון פורטוגל.

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה