דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

עורך דין לדיני הגירה בתל אביב

Joshua Pex

איתן ברנס

אחרי שלוש וחצי שנים ושני משרדי עורכי דין שלא הצליחו לעזור בסכומים מטורפים שהשקעתי ולשווא. הגעתי אל המשרד של עורך דין מיכאל דקר, ותוך חודשים ספורים הצלחנו יחד להגיע לכך שיש לבן שלי מעמד במדינת ישראל. ועוד לקחו על עצמם לעזור בדברים נוספים. תודה ענקית לכל המשרד ובמיוחד לנטעלי שעזרה והסבירה על כל דבר עם המון המון סבלנות!

Chen Aviani

ברצוני להמליץ על משרד עורכי הדין דקר, פקס, לוי, רוזנברג במיוחד לעו״ד יהושוע פקס על שירות מקצועי ומתן עזרה ויעוץ על תהליך חיים משותפים בישראל עם בת הזוג ממדינה זרה מול משרד הפנים.

שלום

תותח עורך דין מיכאל עזר לנו מאוד עם תביעת אבהות ולאחר מכן בהסדרת המעמד של בת הזוג שלי. צוות המשרד נחמד מאוד והיו מאוד יעילים

רוני עמנואל

משרד עורכי הדין מיכאל דקר ויהושוע פקס עזרו לנו במאמצנו לרשום את בתי כאזרחית ישראלית (היא נולדה לשני הורים גאים, אחד מהם אזרח ישראלי, בהליך פונדקאות בחו"ל, המוסדר בחוק של המדינה בה בוצע ההליך). עורכי הדין עמדו בתוקף מול סחבת של קרוב לשנה ודרישות בלתי רלוונטיות של משרד הפנים. לבסוף הורתה השופטת למשרד הפנים לרשום את הילדה כאזרחית ישראלית (לאחר בדיקת ד.נ.א שהיא מספיקה לפי התקנות!). אנו מודים לעורכי הדין ולעוזרות המשפטיות מאיה ונטע-לי על עזרתם המקצועית, סבלנותם והעניין האישי שגילו במשך התהליך.

יצחק קץ

ברוצני להודות למשרד ובמיוחד לנטעלי בן דוד שהייתה לי לעזר ותמיכה. וגם מחוץ לשעות העבודה במידת הצורך במשך כמעט שנתיים וחצי של מתחים ויסורי נפש שהעביר אותי משרד הפנים בעזרת הפרקליטות וכל זאת רק על-מנת לאשר לי בדיקת רקמות לפי נוהל חו"ל להוכחת אבהות, דבר שאיפשר לי בסופו של דבר להביא את בני לחיות עימי בארץ לאחר פתירת אימו בחו"ל.

תודתי נתונה לכל הצוות שהיה חלק בתהליך מורכב זה.

Oksana Troshin

צוות מעולה , יעיל, אמין ומסור.
עונים לכל שאלה בפירוט עוזרים בכל שלב מתלווים ללקוח בכל פניה למשרד הפנים .
עזרו לי לקבל עליה אחרי גיור כשמשרד הפנים התנגד.
ממליצה בחום

רום לופוביצ'

שלום לכולם! הייתי בפגישת יעוץ עם יהושוע פקס ועו"ד נוסף, ואני ממליץ אליהם מכל הלב, נתנו לי ולארוסה שלי את כל הזמן שהיינו צריכים, ענו לנו לכל השאלות בלי זלזול, בנוסף שולחים את כל המידע מסודר לאיימל, בקיצור עזרו לנו מכל הלב! ממליץ בחם לב!

מחפשים עורך דין לדיני הגירה בתל אביב או המרכז? אז הגעתם למקום הנכון. למשרדנו יש שנים של ניסיון בסיוע ללקוחות עם הצרכים שלהם בתחום ההגירה. אחד מהענפים של המשרדים שלנו נמצא בלב תל אביב, ברחוב מנחם בגין. השני – באמצע ירושלים, ברחוב הלל. נשמח לתת סיוע משפטי, בין אם בנושאי הגירה או בנושאים אחרים, ללקוחות במרכז, דרום וצפון הארץ ובחו"ל. בנוסף לסניפים המרכזיים, אנו גם שמחים לארגן שיחות מרחוק בטלפון זום סקייפ, או אף להגיע לפגישה עם לקוחות משלמים ברחבי הארץ.

עורך דין לדיני הגירה בתל אביב

איך נוכל לעזור לכם?

אנחנו יודעים שאזור תל אביב מוצף בעורכי דין. בישראל יש כמות גדולה של עורכי דין לנפש. לכן, זה יכול להיות מאתגר למצוא את האדם הנכון כדי לטפל בעניין המשפטי שלכם. אנחנו מחויבים להיות כאן כדי לעזור לכם לקחת בחשבון את כל השיקולים כדי להחליט מי אתם רוצים שיטפל בנושאים המשפטיים שקרובים לליבכם. כל ענייני ההגירה הם תחת הסמכות של משרד הפנים בישראל. אנחנו יכולים לעזור לפשט את ההליך המשפטי ולעזור לכם לקבל את העזרה שאתם זקוקים לו.

ענייני הגירה נפוצים

מהניסיון שלנו, הרבה לקוחות מעוניינים בתחום העליה לישראל, קבלת אשרת נישואין, קבלת אשרת נישואין לפי משפט מקובל, אשרה הומניטרית, אשרת תושב ארעי, אשרה להורה מבוגר, אשרת עובד סיוע בינלאומי, ועוד.

יש לנו ניסיון רב בסיוע לחברות בהבאת עובדים זרים מומחים ובהשגת אשרות עבודה עבור הצוותים שלהם.

אנחנו מספקים באתר שלנו חומרים משפטיים חינמיים בכל התחומים הנ"ל ובתחומים רבים אחרים שקשורים להגירה לישראל. משרדנו כאן במטרה להקטין את אי הוודאות המשפטית בתחום דיני ההגירה בישראל.

אנחנו מודעים לכך שההגירה ממדינה אחת לאחרת כרוכה באתגרים רבים. בעזרת הידע והניסיון שלנו בתחום, אנחנו כאן כדי לעזור לכם לפשט כמה שיותר את האתגרים המשפטיים שעלולים לעמוד בפניכם.

צרו קשר

אם אתם צריכים עזרה אם כל נושא שקשור להגירה ואשרות ואתם מחפשים עורך דין לדיני הגירה בתל אביב, צרו קשר איתנו.

עורך דין יהושע פקס מתמחה בדיני הגירה בישראל, וישמח לשוחח איתכם בנוגע לחששות משפטיות שיש לכם ולספק כל סיוע משפטי שנדרש כדי לענות על הצרכים הספציפיים שלכם.

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה