דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

תרגום תעודת יושר

Michael Decker
Michael Decker

תעודת היושר הינה אישור רשמי המפרט רישום עבר פלילי של מבקש התעודה. תעודת יושר נקראת גם "תעודת היעדר רישום פלילי" אך למעשה מדובר במסמך המרכז כל מעצר, הרשעה, או אישום אשר הוגשו נגד המבקש, במידה והיו כאלו. תרגום תעודת יושר מחו"ל נדרש לצרכי עליה והגירה לישראל.

משרד עורכי הדין שלנו מספק אישור תרגום בהצהרת מתרגם לתעודות יושר במגוון שפות. אישור נוטריוני זה מעיד על היות התרגום זהה לתוכן תעודת המידע הפלילי המקורית.

תדפיס הרישום הפלילי כולל תיקים פליליים שנפתחו או נסגרו, חקירות, הרשעות פליליות, עונשים שנקבעו על ידי בית המשפט נגד מחזיק התעודה ועוד.

חשוב לציין שגם אם גורמים רבים דורשים אישור פלילי נקי ("היעדר רישום פלילי"), לא כל מעצר או אף הרשעה יביאו בהכרח לאובדן האפשרות לעבוד או להגר לחו"ל. כך לדוגמה, גם בעלי עבר פלילי זכאים לעלות לישראל התאם לחוק השבות בנסיבות מסוימות.

באם אין למחזיק התעודה עבר פלילי כלשהו יהיה מצוין בגוף התעודה ״לא נמצאו רישומים״.

קבלת רישום פלילי ישראלי – מה צריך לעשות?

אדם יכול לקבל תדפיס מידע פלילי בעברית עבור עצמו בכל תחנת משטרה בארץ. כמו כן, ניתן לשלם על משלוח תעודת רישום פלילי ישירות לרשויות בחו"ל באתר ממשלת ישראל. דרך נוספת לקבלת אישור יושר היא באמצעות הגשת בקשה לשגרירות ישראל במדינה זרה.

במידה ותעודת היושר כוללת תדפיס פלילי ישן ניתן להגיש בקשה למחלקת חנינות של משרד המשפטים בישראל בכדי לקצר את תקופת ההתיישנות של העבירות ולהביא למחיקתן מהתעודה.

תרגום תעודת יושר

המקרים בהם יכול להידרש תרגום תעודת יושר

תרגום נוטריוני של רישום פלילי נדרש בכל מקרה בו הרישום מוצג במדינה אחרת, בה השפה הרשמית אינה שפת המסמך. תרגום היעדר רישום פלילי נידרש לצרכי:

  • רישום למוסדות לימודים זרים.
  • קבלה לעבודה בחו״ל: לא מעט גופים בחו״ל מתנים קבלת אדם לעבודה בהצגת תעודת יושר מתורגמת.
  • קבלת אשרה ממדינה זרה – יש מדינות אשר לא נותנות ויזה לבעלי עבר פלילי
  • אימוץ בינלאומי – הורים המבקשים לאמץ ילדים נדרשים לעיתים להוכיח היעדר רישום פלילי
  • הגירה למדינה זרה: רבים הם המקרים שבהם אדם העובר להתגורר במדינה זרה נדרש להציג בפני רשויות ההגירה או גופים ממשלתיים תעודת יושר מתורגמת.
  • דרכון פורטוגלי: התיקון שנעשה בחוק האזרחות הפורטוגלי בשנת 2015 פתח את הדלתות בפני ישראלים להגשת בקשה לממשלת פורטוגל לקבלת אזרחות פורטוגלית ככל שאלה עומדים בקריטריונים שנקבעו בחוק. על מנת להשלים את ההליך יש להציג בפני ממשלת פורטוגל תעודת יושר מתורגמת בתרגום נוטריוני לפורטוגזית / אנגלית.
  • עלייה לישראל. לתושבי ארה"ב, לדוגמה, בה אין מאגר רישום פלילי אחד לכל 50 המדינות, יש צורך להציג אישור יושר של ה-FBI.

שירות תרגום אמין ומקצועי במשרד עורכי הדין שלנו:

תרגום נוטריוני של תעודת היושר הינו עניין רגיש היות והתעודה כוללת מידע פרטי.

במשרד עורכי הדין שלנו ניתן לקבל אישור תרגום נוטריוני לתעודת היושר תוך שמירה מרבית על פרטיותכם.

בנוסף ניתן לקבלת תרגום עבור מסמכים ותעודות למיניהן לכל שפה שתדרשו

צוות משרדנו ערוך לספק את כלל האישורים הנוטריוניים במהירות, אמינות ומקצועיות. צרו קשר על מנת לקבל הערכת מחיר לתרגום תעודת יושר מעברית לכל שפה אחרת ומכל שפה לעברית.

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה