שירותי נוטריון

רותי ויגודסקי

אנו נעזרנו בשרותי משרד עו"ד כהן, דקר, פקס וברוש, לתרגום תעודות לגרמנית ולקבלת אפוסטיל. עובד המשרד סשה טיפל בבקשתנו באדיבות ובמסירות. תעודה אחרונה נמסרה בזמן סגר הקורונה. סשה עשה מאמץ עילאי על מנת שנוכל לקבלה בזמן ועל זאת אנו מודים לו. רותי ואמנון ויגודסקי

מאמרי המשרד בתחום שירותי נוטריון ותרגום נוטריוני

משרד עורכי הדין שלנו, מספק שירותי נוטריון בארץ ובחו"ל. במשרד ניתן לקבל אימות חתימה נוטריוני למסמכים משפטיים, ייפוי כוח נוטריון, חוזים, צוואות, אישור יציאת קטין לחו"ל, ייפויי כוח מתמשך, אימות מסמכים זרים וכדומה. אנו עוסקים בתרגום נוטריוני מעברית ולעברית במספר רב של שפות. משרדנו נמצא בירושלים ובתל אביב ומספק שירות יעיל, מקצועי ואדיב ללקוחות בכל רחבי הארץ

.

תרגום נוטריוני

במשרדנו ניתן לקבל אישור נוטריוני להצהרת מתרגם לכל שפה אשר ייתכן ותצטרכו. באישורו את ההצהרה מאמת הנוטריון כי מתרגם המסמך מצהיר שהתרגום מדויק ונקי מטעויות. במידה ואתם נדרשים לתרגם מסמך שהונפק בשפה אחרת לכל מטרה רשמית – מסמך משפטי, חוזה, צוואה, תעודה מזהה או אישית, תעודת השכלה או אישור לימודים – ישנו צורך בתרגום נוטריוני.

תרגום מעברית לכל שפה ולעברית מכל שפה

שירותי נוטריוןמסמכים שהונפקו בחו"ל, בשפה שאינה עברית או אנגלית (רשויות מסוימות מוכנות לקבל מסמכים קצרים באנגלית, אך לא תמיד), חייבים לקבל תרגום נוטריוני לעברית.

המסמכים הרשמיים אשר מונפקים בישראל נכתבים לרוב בעברית (גם מוסדות אקדמיים וחברות פרטיות לעתים מסרבים להנפיק מסמכים באנגלית) ודורשים תרגום נוטריוני לשפת המדינה בה יש להגיש את המסמך.

משרדנו עובד עם מומחים בתחום התרגום המשפטי והמקצועי, ומספק תרגום נוטריוני מהיר, יעיל ומדויק למגוון רחב של שפות העולם. אנו מתרגמים דרך קבע בשפות: רוסית, אנגלית, ספרדית, צרפתית, ערבית, רומנית, הולנדית, גרמנית, יפנית, סינית (מנדרינית וקנטונזית), ועוד. במידה וישנו צורך בתרגום נוטריוני לשפה שאינה שכיחה בישראל, נוכל לצור קשר עם מתרגם תוך מספר ימים ולספק תרגום עם אישור נוטריוני במהירות.

עלות תרגום נוטריוני

מחירו של אימות תרגום נוטריוני קבוע בחוק, לפי תקנות הנוטריונים. המחיר תלוי במספר המילים בכל המסמך. במידה וברצונכם לתרגם מסמך אשר אין אפשרות לספור את מספר המילים בו באופן אוטומטי, תוכלו לקבל הצעת מחיר מהירה יותר במידה ותציינו במייל את סך כל המילים במסמך זה (כולל הקדמות וה"מסגרת" הרשמית בה מצוין המוסד, המדינה, מספר המסמך ועוד).

חותמת אפוסטיל

תרגום נוטריוני מאשר כי המסמך תורגם נכון. חותמת אפוסטיל מאשרת כי המסמך הוא אכן מסמך רשמי שהונפק על ידי רשות ממשלתית במדינה אשר חתומה על אמנת האג בנושא אימות מסמכים. מרבית המסמכים המזהים (תעודות לידה, נישואין, תמצית רישום וכדומה) דורשים חותמת אפוסטיל על מנת לוודא כי אכן מדובר במסמך אמיתי. נשמח לסייע בהשגת אפוסטיל למסמכים שלכם בארץ ובחו"ל.

שירותים נוטריונים – אימות חתימה מול נוטריון

על מנת לאשר כי החתימה על מסמך משפטי היא אכן חתימתו של האדם אשר שמו נחתם, לעתים ישנו צורך לחתום על המסמך מול עורך דין. ישנם מסמכים אשר עליהם נדרשים לבצע את החתימה מול נוטריון, כנציג המקצוע המשפטי אשר ידוע ביושרו ובידע המקצועי. נשמח לבצע אימות חתימה במשרדינו בירושלים או בתל אביב, בנוסף, אנו מציעים שירותי אימות חתימה לבעלי מוגבלויות, חולים, ואחרים אשר אינם יכולים להגיע למשרד.

ייפויי כוח

ייפויי כוח מסוימים (מתמשכים, במצבים מיוחדים) או יפויי כוח לצורך ביצוע פעולות נדל"ן בישראל אשר דורשים אישור נוטריון או עורך דין שהוסמך במיוחד להוציא ייפוי כוח זה. אנו עוזרים ללקוחות לנסח ולאשר כל סוג של יפוי כוח.

שירותי נוטריון ישראלי בחו"ל

במקרים מסוימים, ניתן להיעזר בנוטריון ישראלי על מנת לבצע פעולות חוקיות (לדוגמה: ייפוי כוח, העברת בעלות על מקרקעין) בישראל בעוד הלקוח נמצא מחוץ לישראל. נשמח לעזור לכם בביצוע פעולות כאלו.

אישור יציאת קטין

על מנת שקטין שאינו מלווה על ידי ההורים יעבור במעברי הגבול בישראל, יש לקבל אישור משני ההורים (או ההורה בעל המשמורת הבלעדית). בנוסף, מדינות רבות בעולם מבקשות "אשרת קטין" על מנת לוודא שהקטין לא נחטף או נסחר. משרדנו מתמחה בהוצאת אישורים אלו.

ליצירת קשר השאירו פרטים כאן או התקשרו אלינו ל:

שירותי נוטריון במשרד [partner_names lang=

: 03-3724722

        055-9781688

 [email protected]