שירותי נוטריון

Tal Ya'acov

הייתה לי חוויה נפלאה עם מחלקת התרגומים של המשרד! סשה קישקו שעומד בראש המחלקה הזו הוא אדם מקצועי ואמין ביותר! סיפק עבורי תרגום מסינית בזמן שיא!

דוד וואלעס


שירותי תרגום של משרד עו"ד הנ"ל מצויינים ומקצועי, ממליץ בחום לכל אחד לנסות, בעיקר השירות האדיב מכל הלב של סשה קישקו משאיר את הלקוח בהרגשה טובה ורצון לחזור בעתיד

יוסי שקולניק

גם אנחנו קיבלנו שרותי תרגום ונוטריון מחברת עורכי הדין. הטיפול היה עניני אדיב ומהיר וענה על כל הציפיות. מצפה להמשך שיתוף פעולה בעתיד

Hadar Ben-Gida

קיבלתי שירות על אישור נוטריוני לתרגום מסמך רשמי של המדינה. השירות היה אמין, מקצועי, מהיר ובמחיר הוגן. ממליץ בחום!

Ronit Neumann

ממליצה בחום על המשרד. השירות אדיב, יעיל ומאוד מקצועי. מטלות תרגום ואישורים שמבחינתי היו אניגמה בוצעו באופן מסודר, מדויק ובזמן קצר. עדכנו בכל שלב והיו זמינים לכל שאלה. אם אזדקק למשהו נוסף בעתיד אפנה אליהם שוב.

סיגל וקס

ממליצה בחום על שירותי המשרד. פנינו לעזרה בתרגום מסמכים רשמיים וחתימה נוטריונית וקיבלנו מענה מהיר, אדיב ומקצועי משפחה קישור. תודה!!

Sorina Aronovich

פניתי לחברה בייאוש גדול אחרי 6 חודשים בהם ניסיתי ללא הצלחה להשיג אפוסטיל ע"ג תעודת פטירה מחו"ל.
וממש נס!!! תוך פרק זמן קצר מהמתוכנן קיבלתי את מבקושי ביעילות מירבית ובשרות יוצא מן הכלל!
כן יירבו כמוהם????

Хуссейн АбуТаир

ממליייץץץ, עבודה מעולה, מהירה, אנשים טובים, נחמדים ואמינים, עשיתי תרגום דיבלומה, משפה רוסית לעברית, קבלתי תרגום תוך יומים עבודה.

רותי ויגודסקי

אנו נעזרנו בשרותי משרד עו"ד כהן, דקר, פקס וברוש, לתרגום תעודות לגרמנית ולקבלת אפוסטיל. עובד המשרד סשה טיפל בבקשתנו באדיבות ובמסירות. תעודה אחרונה נמסרה בזמן סגר הקורונה. סשה עשה מאמץ עילאי על מנת שנוכל לקבלה בזמן ועל זאת אנו מודים לו. רותי ואמנון ויגודסקי

יסמין תדמור

שירות מעולה!! הזמנתי שני תרגומי נוטריון - אחד באנגלית ואחד בגרמנית, עבדו במהירות ויעילות! קיבלתי תוך מספר ימים את התרגום עד הבית. ממליצה בחום!

מיכל זיגדון

נעזרתי בשירות המשרד לתרגום תעודות הלידה של בנותיי.
בימינו, שהתקשורת נעשית לרוב טלפונית או דרך הודעות ומיילים, קיבלתי מכם שירות סבלני, אמין ואדיב, מתחילת ההתקשרות ועד סוף התהליך.
ממליצה מאוד ואם אצטרך שוב שירות של תרגום ללא ספק אתם הכתובת שלי.
תודה רבה!

מני מירום

ברצוני להמליץ של משרד עורכי דין דקר, פקס ושות'. השירות מעולה, מהיר ואיכותי הייתי צריך תרגום נוטריוני ואפוסטיל, אחד מעורכי הדין יצר איתי קשר במהירות והתכתב איתי בווטסאפ גם בימי שישי בכדי לוודא שהמסמכים יטופלו תוך יומיים.

Daniil Kirsanow (Mods)

תודה רבה לכם ולנטעלי, על תרגום מקצועי של מסמכים בשביל לימודים, בזמן ומחיר מעוד טובים

Ury Jamshy

עבדתי מול נטעלי מחברת DP והשירות היה מסור, מקצועי, וזריז. תוך שבועיים קיבלתי את המסמכים המתורגמים והחתומים.

ריבקה פרידמן

המשרד בירושלים (בעיקר סשה) טיפלו בי למופת. מאד חריג בימינו תודה

יסמין דגן

ממליצה מאוד על משרד עורכי הדין. השתמשנו בשירותיה של ענת לוי לצורך הכנת ייפוי כח מתמשך. השירות היה מהיר ומקצועי והמחיר היה הוגן.

איציק פ

ממליץ בחום!!
מרגע הפנייה סשה דאג שהכל יטופל הכי מהר שאפשר...
היה זמין כל הזמן בוואטסאפ (למרות שיצא שדי שיגעתי אותו).....
תודה רבה!!

מאמרי המשרד בתחום שירותי נוטריון ותרגום נוטריוני

משרד עורכי הדין שלנו, מספק שירותי נוטריון בארץ ובחו"ל. במשרד ניתן לקבל אימות חתימה נוטריוני למסמכים משפטיים, ייפוי כוח נוטריון, חוזים, צוואות, אישור יציאת קטין לחו"ל, ייפויי כוח מתמשך, אימות מסמכים זרים וכדומה. אנו עוסקים בתרגום נוטריוני מעברית ולעברית במספר רב של שפות. משרדנו נמצא בירושלים ובתל אביב ומספק שירות יעיל, מקצועי ואדיב ללקוחות בכל רחבי הארץ

.

תרגום נוטריוני

במשרדנו ניתן לקבל אישור נוטריוני להצהרת מתרגם לכל שפה אשר ייתכן ותצטרכו. באישורו את ההצהרה מאמת הנוטריון כי מתרגם המסמך מצהיר שהתרגום מדויק ונקי מטעויות. במידה ואתם נדרשים לתרגם מסמך שהונפק בשפה אחרת לכל מטרה רשמית – מסמך משפטי, חוזה, צוואה, תעודה מזהה או אישית, תעודת השכלה או אישור לימודים – ישנו צורך בתרגום נוטריוני.

תרגום מעברית לכל שפה ולעברית מכל שפה

שירותי נוטריוןמסמכים שהונפקו בחו"ל, בשפה שאינה עברית או אנגלית (רשויות מסוימות מוכנות לקבל מסמכים קצרים באנגלית, אך לא תמיד), חייבים לקבל תרגום נוטריוני לעברית.

המסמכים הרשמיים אשר מונפקים בישראל נכתבים לרוב בעברית (גם מוסדות אקדמיים וחברות פרטיות לעתים מסרבים להנפיק מסמכים באנגלית) ודורשים תרגום נוטריוני לשפת המדינה בה יש להגיש את המסמך.

משרדנו עובד עם מומחים בתחום התרגום המשפטי והמקצועי, ומספק תרגום נוטריוני מהיר, יעיל ומדויק למגוון רחב של שפות העולם. אנו מתרגמים דרך קבע בשפות: רוסית, אנגלית, ספרדית, צרפתית, ערבית, רומנית, הולנדית, גרמנית, יפנית, סינית (מנדרינית וקנטונזית), ועוד. במידה וישנו צורך בתרגום נוטריוני לשפה שאינה שכיחה בישראל, נוכל לצור קשר עם מתרגם תוך מספר ימים ולספק תרגום עם אישור נוטריוני במהירות.

עלות תרגום נוטריוני

מחירו של אימות תרגום נוטריוני קבוע בחוק, לפי תקנות הנוטריונים. המחיר תלוי במספר המילים בכל המסמך. במידה וברצונכם לתרגם מסמך אשר אין אפשרות לספור את מספר המילים בו באופן אוטומטי, תוכלו לקבל הצעת מחיר מהירה יותר במידה ותציינו במייל את סך כל המילים במסמך זה (כולל הקדמות וה"מסגרת" הרשמית בה מצוין המוסד, המדינה, מספר המסמך ועוד).

חותמת אפוסטיל

תרגום נוטריוני מאשר כי המסמך תורגם נכון. חותמת אפוסטיל מאשרת כי המסמך הוא אכן מסמך רשמי שהונפק על ידי רשות ממשלתית במדינה אשר חתומה על אמנת האג בנושא אימות מסמכים. מרבית המסמכים המזהים (תעודות לידה, נישואין, תמצית רישום וכדומה) דורשים חותמת אפוסטיל על מנת לוודא כי אכן מדובר במסמך אמיתי. נשמח לסייע בהשגת אפוסטיל למסמכים שלכם בארץ ובחו"ל.

שירותים נוטריונים – אימות חתימה מול נוטריון

על מנת לאשר כי החתימה על מסמך משפטי היא אכן חתימתו של האדם אשר שמו נחתם, לעתים ישנו צורך לחתום על המסמך מול עורך דין. ישנם מסמכים אשר עליהם נדרשים לבצע את החתימה מול נוטריון, כנציג המקצוע המשפטי אשר ידוע ביושרו ובידע המקצועי. נשמח לבצע אימות חתימה במשרדינו בירושלים או בתל אביב, בנוסף, אנו מציעים שירותי אימות חתימה לבעלי מוגבלויות, חולים, ואחרים אשר אינם יכולים להגיע למשרד.

ייפויי כוח

ייפויי כוח מסוימים (מתמשכים, במצבים מיוחדים) או יפויי כוח לצורך ביצוע פעולות נדל"ן בישראל אשר דורשים אישור נוטריון או עורך דין שהוסמך במיוחד להוציא ייפוי כוח זה. אנו עוזרים ללקוחות לנסח ולאשר כל סוג של יפוי כוח.

שירותי נוטריון ישראלי בחו"ל

במקרים מסוימים, ניתן להיעזר בנוטריון ישראלי על מנת לבצע פעולות חוקיות (לדוגמה: ייפוי כוח, העברת בעלות על מקרקעין) בישראל בעוד הלקוח נמצא מחוץ לישראל. נשמח לעזור לכם בביצוע פעולות כאלו.

אישור יציאת קטין

על מנת שקטין שאינו מלווה על ידי ההורים יעבור במעברי הגבול בישראל, יש לקבל אישור משני ההורים (או ההורה בעל המשמורת הבלעדית). בנוסף, מדינות רבות בעולם מבקשות "אשרת קטין" על מנת לוודא שהקטין לא נחטף או נסחר. משרדנו מתמחה בהוצאת אישורים אלו.

ליצירת קשר השאירו פרטים כאן או התקשרו אלינו ל:

: 03-3724722

        055-9781688

 [email protected]