דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

ויזת חברות תיירות

Joshua Pex

מאמר זה עוסק בקבלת אשרת עובד זר מומחה לחברות תיירות. ובפרט, מאמר זה סוקר מספר היבטים רלוונטיים של השגת אשרת ב/1 לעובד זר מומחה הנחוץ לצמיחתה של חברת תיירות. המאמר דן בכמה מההזדמנויות והאתגרים הכרוכים בקבלת ויזת חברות תיירות.

ויזה לחברת תיירות בישראל

במהלך השנים פנו אלינו שלל סוכנויות תיירות שביקשו להקים חברה בישראל כדי לארגן טיולים לישראל מארץ הולדתם (ארה"ב, דרום קוריאה, סין ועוד) בצורה יעילה יותר. לעתים קרובות, נדרש להם עובד זר מומחה, מישהו שהם סומכים עליו ושמכיר את הלקוחות שלהם ואת אופן התנהלותם. לרוב, אדם זה אינו מדריך טיולים, אלא מנהל תיירות שמכיר היטב את הרקע וההקשר של פעילות החברה. מנהל זה פוגש לרוב את קבוצות התיירים בישראל, ויחד עם מדריך טיולים ישראלי מקומי, מלווה את הקבוצה. זהו מומחה זר חשוב, שכן הוא מכיר את השפה והצרכים של החברה, את השוק בחו"ל, את תרבות החברה והמבקרים ועוד, ולכן יכול לסייע לחברה לצמוח בצורה הטובה ביותר.

מעבר להליך הכללי להגשת בקשת אשרת ב/1 ולזירוז התהליך, נושאים הנידונים בהרחבה במאמרים נוספים, ישנם היבטים מסוימים בתהליך הייחודיים לחברות תיירות. מעבר לשני השלבים הסטנדרטיים – הגשת מסמכים למחלקה לעובדים מומחים ולאחר מכן בקשת אשרת עבודה ממשרד הפנים – משרד הפנים דורש מחברות התיירות לקבל אישור ממשרד התיירות.

ויזת חברות תיירות

שינויים מהעת האחרונה

תמיד היה מאתגר לקבל אישור ממשרד התיירות, אבל זה כן אפשרי. עם זאת, הולך ונעשה יותר ויותר מאתגר להשיג את האישור. כדאי מאד לעבוד בשיתוף פעולה עם עורכי דין בעלי ניסיון עם תהליך זה כדי להגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם.

נושאים רלוונטיים נוספים – אשרת עבודה של מומחה

באתר ישנם מאמרים רבים העוסקים בכל מיני נושאי הגירה, כולל סוגיות של מומחים זרים ועוד. מאמרים אלו כוללים, בין היתר, טיפים לאישור הבקשה בפעם הראשונה, כיצד להאריך ויזת עובד זר מומחה מעבר לחמש השנים המקובלות, פטור מעמלות לחברות זרות, עדכונים חשובים לגבי מסמכי רו"ח ואשרת ב/1.

צרו קשר – משרד עורכי דין לענייני הגירה

אם אתם מחפשים ויזת עובד זר מומחה לחברת תיירות בישראל, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. אנו מסייעים ללקוחות רבים עם צרכי הוויזה שלהם, ואם יש בכך צורך, גם עם הקמת חברה זרה.

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה