אוקראינית היא שפה שכיחה ברחבי העולם. שפה זאת מדוברת ע"י 51 מיליון אנשים באוקראינה וכן על ידי מהגרים מאוקראינה בישראל ובמדינות העולם הראשון. השפה האוקראינית מבוססת על אותיות קיריליות בדומה לשפה הרוסית. לצרכי הגשת מסמכים רשמיים משפטיים, רפואיים ואישיים מאוקראינית ולאוקראינית ישנו צורך באישור תרגום נוטריוני. באמצעות תרגום נוטריוני מאוקראינית ניתן לתרגם מגוון נרחב של מסמכים לשפה האוקראינית הכוללים: תעודות לידה, מרשם אוכלוסין, תרגום תעודות, הסמכות של עולים חדשים שהגיעו במטרה לעבוד או ללמוד, מסמכים רפואיים, תצהירים, ייפוי כוח ועוד.

מתי יש צורך בתרגום מאוקראינית?

תרגום נוטריוני מאוקראיניתהצורך בתרגום נוטריוני לאוקראינית מתבצע כאשר נדרשים להגיש מסמכים משפטיים, רפואיים או מסמכים ללימודים לגופים ורשויות שונות. מאידך, כאשר עולים או מהגרים מאוקראינה מגיעים לישראל, ישנו לעתים קרובות צורך בתרגום נוטריוני מאוקראינית של מסמכי השכלה, הכשרה מקצועית, מסמכים זהות, ועוד. מצב זה דורש לפנות לשירותי תרגום מסמכים מאוקראינית לעברית או להיפך. משרד עורכי הדין כהן, דקר, פקס, ברוש מתמחה בתרגום נוטריוני בתצהיר מתרגם במגוון שפות. המשרד מתמחה בתרגום נוטריוני ונושאי הגירה, כולל אשרות עבודה לעובדים זרים ובקשות מקלט בישראל. תרגום המסמכים נעשה בצורה מדויקת וברמה גבוהה כפי שמקובל באמצעות נוטריון מוסמך בתחום.

משרד עורכי דין לתרגום באוקראינית

משרד עו"ד כהן, דקר, פקס, ברוש יעזור לכם לתרגם מסמכים משפטיים, רפואיים או לצורך לימודים בשפה האוקראינית כפי שמקובל וברמה גבוהה ביותר. מעבר לכך, תוכלו להיעזר בשירותי תרגום נוטריוני לאוקראינית אשר מתבצע ע"י נוטריון מוסמך, כך שאם יש לכם מסמכים משפטיים לתרגום כגון: תעודות נישואים, תעודות יושר, חוזה לרכישת מקרקעין, הסכמים, פסק דין של בית המשפט, תעודות לידה, צווי ירושה או כל מסמך אחר תוכלו לקבלו בתרגום ברמה הגבוהה ביותר ואף להגיש אותו לרשויות השונות ללא חשש.

מדוע יש צורך לתרגם מסמכים לשפה האוקראינית?

אם אתם צריכים להגיש בקשות לרשויות השונות באוקראינה או במדינות הדוברות את השפה האוקראינית, עליכם להגיש את המסמכים המשפטיים שלכם בשפה בה דוברים במדינה. באמצעות משרד עורכי דין כהן, דקר, פקס, ברוש המתמחה בתרגום שפות ותרגום נוטריוני לאוקראינית תוכלו לקבל בקלות תרגום של מסמכים בשפה האוקראינית ואף להגיש אותם לרשויות השונות בין אם זה מסמכים רפואיים או מסמכים ללימודים.

היכן למצוא נוטריון המתמחה בתרגום נוטריוני לאוקראינית?

ניתן למצוא נוטריון המבצע תרגום נוטריוני מאוקראינית באמצעות חיפוש ברשת, המלצות של חברים בעלי ניסיון מול נוטריון המתמחה בתרגום מסמכים שונים בשפה זו. רוב המסמכים שיש לתרגם קשורים לנישואים אזרחיים, מסמכים משפטיים הקשורים למסחר, הסמכות ותרגום של תעודה אוניברסיטאית של לימוד מקצוע מסוים, תעודות לידה וכן הלאה. לעובדים זרים מאוקראינה ומי שנוסע לעבוד באוקראינה מישראל יש לתרגם מסמכים מסוימים על פי הדרישה של מוסד לימודי, החברה השוכרת וכדומה.

צרו קשר לקבלת הצעת תרגום נוטריון

משרד עורכי הדין כהן, דקר, פקס, ברוש מתמחה בתרגום נוטריוני מאוקראינית. נשמח לתת שירות מהיר, מקצועי ויעיל בתרגום. במידה והמסמך שיש לתרגם הינו תמונה (סריקה של מסמך מזהה לדוגמה), ניתן לקבל הצעת מחיר תרגום מהירה יותר על ידי ספירה מראש של מספר המילים במסמך.

:03-3724722

        055-9781688

 : office@lawoffice.org.il