דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

תעודת יושר מאנגליה

Michael Decker

משרדנו – משרד עורכי דין הגירה, ויזות ודרכונים זרים, מספק שירותים רבים, לרבות הנפקת תעודת יושר מאנגליה. למשרדנו ניסיון של שנים רבות בטיפול בהליכי הגירה לישראל, הגירה לארצות הברית, הגירה לקנדה, הגירה ודרכונים לאנגליה. תודות לניסיון זה, הצטבר במשרד ידע מערכתי והכרת הקונסוליות והשגרירויות ושאר הגופים הרלבנטיים.

המשרד אינו מסתפק רק בהכרת התחום המקצועי המשפטי, אלא גם נותן דגש וחשיבות עליונה במדרג העדיפויות קיימת למתן יחס אישי ופרטני לכל לקוח ולקוח, תוך שימת דגש על הדרך בה הלקוח מקבל את המענה והשרות, הקשבה מלאה לצרכיו, האזנה למצוקותיו הכול מתוך דאגה כנה שהטיפול יהיה בדרך הטובה והמקצועית ככל הנדרש.

מה הצורך בתעודת יושר ולמה היא משמשת?

תעודת יושר משמשת למספר צרכים – היינו, נדרשים להציגה במקומות עבודה, בקשה לקבלת דרכון, מקומות לימודים ולעיתים אף לצרכי אשרות ועוד.

כמו כן, אף אדם שכלל אין לו אזרחות אנגלית אולם שהה שם משך זמן מסוים העולה על שלושה חודשים, הרי שלעיתים הוא יידרש להציג משם תעודת יושר לצרכים הנ"ל.

תעודת יושר מאנגליה

האם ניתן לקבל תעודת יושר מאנגליה באופן עצמאי?

ראשית כל יש לדעת כי את עצם הבקשה כל אחד יכול להגיש באופן עצמאי. אלא, שבניגוד למחשבה כי מדובר בחיסכון כספי וכן שמדובר במסמך פשוט, הרי שהנזק העלול להיגרם מכך יכול לפעמים להיות בלתי הפיך ואין דרך לתקנו.

חשוב כי תעודת היושר תהיה ברורה ונקייה. לתעודת יושר שהונפקה כראוי ישנה משמעות על בקשת לקבלת אזרחות שונה, כמו גם ברישום למוסדות בעולם האקדמיה ולעיתים אף אפשרות ללימודי התואר ללא עלות, עד אפשרות בפגיעה בקבלה למקומות עבודה מסוימים.

לכן, כאשר לקוח פונה למקום מקצועי עם ידע וניסיון כמו זה שלנו, אין אנו מסתפקים ברשימת העובדות שהלקוח מתאר, אלא מאזינים בקשב רב לכל פרט ופרט, ולאחר מכן בודקים עמו כל מקרה לגופו, וכיצד ניתן לסייע לאור הידע המקצועי הנמצא באמתחתנו.

במקרים רבים אי הידיעה המקצועי גורם לרישום לשווא ולעיתים הינו בלתי מחיק, עם כל המשמעויות הנלוות כאשר לפי הדין המקומי כלל וכלל לא היה אמור להיות רשום או שניתן היה לדאוג באמצעות הגשת בקשה לגורמים הרלבנטיים לטפל בזאת קודם לבקשת התעודה.

מדוע חשוב הניסיון והיכרות של כל הגופים וההליכים?

חשוב לציין כי לא ניתן להסתפק רק בידע המקצועי למילוי הבקשה אלא אף בהיכרות עם המערכת המקומית בבריטניה, שכן, מעת לעת ובפרט בתקופה זו בה אנגליה התנתקה מהאיחוד האירופי נוצרו המון שינויים פנימיים, ותקנות חדשות לרבות הבדלים בהליכים השונים.

מסיבות אלו, ישנה חשיבות לפנות דווקא מקום מקצועי אשר מכיר טוב את התחום ועוסק בו דבר יום ביומו, מה שיחסוך את כל עוגמת הנפש או הנזקים ואיבוד זמן מטיפול ע"י מי שאינו מודע להם, אשר הם אלו שעושים את ההבדל בין מי שמחזיק ביידע ללא ניסיון מול מי שמחזיק בנוסף לידע כבונוס גם היכרות וניסיון כפי.

מה אם כן העצה הכי טובה למי שזקוק לתעודת יושר מאנגליה לעשות?

לא לנסות ללכת לבד ולהסתכן בנזקים מהגשה לא מקצועית, אלא לפנות למשרד עורכי הדין שלנו, אשר יטפלו בנושא תוך הקפדה על טיפול מקצועי, שרותי עם יחס פרטני ואישי לכל צרכי הלקוח, כולל תרגום נוטריון, אימות אפוסטיל וככל הנדרש. צרו קשר כדי לקבוע שיחה או פגישה עם עורך דין בתל אביב או בירושלים.

תעודת יושר מאנגליה

 

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה