דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

תעודת יושר מאנגליה

Michael Decker

רום לופוביצ'

שלום לכולם! הייתי בפגישת יעוץ עם יהושוע פקס ועו"ד נוסף, ואני ממליץ אליהם מכל הלב, נתנו לי ולארוסה שלי את כל הזמן שהיינו צריכים, ענו לנו לכל השאלות בלי זלזול, בנוסף שולחים את כל המידע מסודר לאיימל, בקיצור עזרו לנו מכל הלב! ממליץ בחם לב!

שלום

תותח עורך דין מיכאל עזר לנו מאוד עם תביעת אבהות ולאחר מכן בהסדרת המעמד של בת הזוג שלי. צוות המשרד נחמד מאוד והיו מאוד יעילים

איתן ברנס

אחרי שלוש וחצי שנים ושני משרדי עורכי דין שלא הצליחו לעזור בסכומים מטורפים שהשקעתי ולשווא. הגעתי אל המשרד של עורך דין מיכאל דקר, ותוך חודשים ספורים הצלחנו יחד להגיע לכך שיש לבן שלי מעמד במדינת ישראל. ועוד לקחו על עצמם לעזור בדברים נוספים. תודה ענקית לכל המשרד ובמיוחד לנטעלי שעזרה והסבירה על כל דבר עם המון המון סבלנות!

Oksana Troshin

צוות מעולה , יעיל, אמין ומסור.
עונים לכל שאלה בפירוט עוזרים בכל שלב מתלווים ללקוח בכל פניה למשרד הפנים .
עזרו לי לקבל עליה אחרי גיור כשמשרד הפנים התנגד.
ממליצה בחום

יצחק קץ

ברוצני להודות למשרד ובמיוחד לנטעלי בן דוד שהייתה לי לעזר ותמיכה. וגם מחוץ לשעות העבודה במידת הצורך במשך כמעט שנתיים וחצי של מתחים ויסורי נפש שהעביר אותי משרד הפנים בעזרת הפרקליטות וכל זאת רק על-מנת לאשר לי בדיקת רקמות לפי נוהל חו"ל להוכחת אבהות, דבר שאיפשר לי בסופו של דבר להביא את בני לחיות עימי בארץ לאחר פתירת אימו בחו"ל.

תודתי נתונה לכל הצוות שהיה חלק בתהליך מורכב זה.

רוני עמנואל

משרד עורכי הדין מיכאל דקר ויהושוע פקס עזרו לנו במאמצנו לרשום את בתי כאזרחית ישראלית (היא נולדה לשני הורים גאים, אחד מהם אזרח ישראלי, בהליך פונדקאות בחו"ל, המוסדר בחוק של המדינה בה בוצע ההליך). עורכי הדין עמדו בתוקף מול סחבת של קרוב לשנה ודרישות בלתי רלוונטיות של משרד הפנים. לבסוף הורתה השופטת למשרד הפנים לרשום את הילדה כאזרחית ישראלית (לאחר בדיקת ד.נ.א שהיא מספיקה לפי התקנות!). אנו מודים לעורכי הדין ולעוזרות המשפטיות מאיה ונטע-לי על עזרתם המקצועית, סבלנותם והעניין האישי שגילו במשך התהליך.

Chen Aviani

ברצוני להמליץ על משרד עורכי הדין דקר, פקס, לוי, רוזנברג במיוחד לעו״ד יהושוע פקס על שירות מקצועי ומתן עזרה ויעוץ על תהליך חיים משותפים בישראל עם בת הזוג ממדינה זרה מול משרד הפנים.

משרדנו – משרד עורכי דין הגירה, ויזות ודרכונים זרים, מספק שירותים רבים, לרבות הנפקת תעודת יושר מאנגליה. למשרדנו ניסיון של שנים רבות בטיפול בהליכי הגירה לישראל, הגירה לארצות הברית, הגירה לקנדה, הגירה ודרכונים לאנגליה. תודות לניסיון זה, הצטבר במשרד ידע מערכתי והכרת הקונסוליות והשגרירויות ושאר הגופים הרלבנטיים.

המשרד אינו מסתפק רק בהכרת התחום המקצועי המשפטי, אלא גם נותן דגש וחשיבות עליונה במדרג העדיפויות קיימת למתן יחס אישי ופרטני לכל לקוח ולקוח, תוך שימת דגש על הדרך בה הלקוח מקבל את המענה והשרות, הקשבה מלאה לצרכיו, האזנה למצוקותיו הכול מתוך דאגה כנה שהטיפול יהיה בדרך הטובה והמקצועית ככל הנדרש.

מה הצורך בתעודת יושר ולמה היא משמשת?

תעודת יושר משמשת למספר צרכים – היינו, נדרשים להציגה במקומות עבודה, בקשה לקבלת דרכון, מקומות לימודים ולעיתים אף לצרכי אשרות ועוד.

כמו כן, אף אדם שכלל אין לו אזרחות אנגלית אולם שהה שם משך זמן מסוים העולה על שלושה חודשים, הרי שלעיתים הוא יידרש להציג משם תעודת יושר לצרכים הנ"ל.

תעודת יושר מאנגליה

האם ניתן לקבל תעודת יושר מאנגליה באופן עצמאי?

ראשית כל יש לדעת כי את עצם הבקשה כל אחד יכול להגיש באופן עצמאי. אלא, שבניגוד למחשבה כי מדובר בחיסכון כספי וכן שמדובר במסמך פשוט, הרי שהנזק העלול להיגרם מכך יכול לפעמים להיות בלתי הפיך ואין דרך לתקנו.

חשוב כי תעודת היושר תהיה ברורה ונקייה. לתעודת יושר שהונפקה כראוי ישנה משמעות על בקשת לקבלת אזרחות שונה, כמו גם ברישום למוסדות בעולם האקדמיה ולעיתים אף אפשרות ללימודי התואר ללא עלות, עד אפשרות בפגיעה בקבלה למקומות עבודה מסוימים.

לכן, כאשר לקוח פונה למקום מקצועי עם ידע וניסיון כמו זה שלנו, אין אנו מסתפקים ברשימת העובדות שהלקוח מתאר, אלא מאזינים בקשב רב לכל פרט ופרט, ולאחר מכן בודקים עמו כל מקרה לגופו, וכיצד ניתן לסייע לאור הידע המקצועי הנמצא באמתחתנו.

במקרים רבים אי הידיעה המקצועי גורם לרישום לשווא ולעיתים הינו בלתי מחיק, עם כל המשמעויות הנלוות כאשר לפי הדין המקומי כלל וכלל לא היה אמור להיות רשום או שניתן היה לדאוג באמצעות הגשת בקשה לגורמים הרלבנטיים לטפל בזאת קודם לבקשת התעודה.

מדוע חשוב הניסיון והיכרות של כל הגופים וההליכים?

חשוב לציין כי לא ניתן להסתפק רק בידע המקצועי למילוי הבקשה אלא אף בהיכרות עם המערכת המקומית בבריטניה, שכן, מעת לעת ובפרט בתקופה זו בה אנגליה התנתקה מהאיחוד האירופי נוצרו המון שינויים פנימיים, ותקנות חדשות לרבות הבדלים בהליכים השונים.

מסיבות אלו, ישנה חשיבות לפנות דווקא מקום מקצועי אשר מכיר טוב את התחום ועוסק בו דבר יום ביומו, מה שיחסוך את כל עוגמת הנפש או הנזקים ואיבוד זמן מטיפול ע"י מי שאינו מודע להם, אשר הם אלו שעושים את ההבדל בין מי שמחזיק ביידע ללא ניסיון מול מי שמחזיק בנוסף לידע כבונוס גם היכרות וניסיון כפי.

מה אם כן העצה הכי טובה למי שזקוק לתעודת יושר מאנגליה לעשות?

לא לנסות ללכת לבד ולהסתכן בנזקים מהגשה לא מקצועית, אלא לפנות למשרד עורכי הדין שלנו, אשר יטפלו בנושא תוך הקפדה על טיפול מקצועי, שרותי עם יחס פרטני ואישי לכל צרכי הלקוח, כולל תרגום נוטריון, אימות אפוסטיל וככל הנדרש. צרו קשר כדי לקבוע שיחה או פגישה עם עורך דין בתל אביב או בירושלים.

תעודת יושר מאנגליה

 

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה