דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

רישום עסק מאיחוד האמירויות הערביות בישראל

Michael Decker

מאמר זה מסביר את הליך רישום עסק מאיחוד האמירויות הערביות בישראל. בזמן כתיבת שורות אלו, עדיין אין שגרירות או קונסוליה ישראלית באמירויות, ואין שגרירות או קונסוליה של איחוד האמירויות הערביות בישראל, אך ברגע שתהיה, אלו הצעדים שיידרשו. עד אז ניתן להתחיל להתחיל בעבודה בשלבים מוקדמים בכדי להתקדם ברגע שייסגרו כל הצעדים הפרוצדורליים הממשלתיים בין ישראל לאיחוד האמירויות.

רישום עסק מאיחוד האמירויות

רישום חברה זרה או חברת בת

דיני התאגידים בישראל נמצאים תחת פיקוח משרד המשפטים. ראשית, חשוב להבחין בין דינים הנוגעים לרישום בישראל של חברה זרה מאיחוד האמירויות או ממדינה אחרת, לבין הדינים שחלים כאשר חברה מאיחוד האמירויות רוצה לפתוח חברת בת שתפעל בישראל. ההבדל העיקרי הוא שכאשר רושמים חברה זרה בישראל, החברה מאיחוד האמירויות צריכה לקבל אישור לפעול בישראל, אך היא שומרת על ריבונותה. במקרה השני, כאשר החברה רוצה לפתוח חברת בת בישראל, החוק הישראלי מחייב להגדיר את חברת הבת כישות משפטית ישראלית חדשה, וחברת האם שבאיחוד האמירויות היא בעלת מניות בחברה הישראלית החדשה. המידע שלהלן מתייחס למקרה הראשון, רישום חברה זרה לצורך ביצוע פעילות עסקית בישראל.

כיצד לרשום עסק מאיחוד האמירויות הערביות בישראל

על מנת להירשם כחברה זרה, נדרשים הצעדים הבאים:

  1. תעודת הרישום של החברה באיחוד האמירויות חייבת להיות מאומתת באחד האמצעים הבאים: א) חותמת של שגרירות ישראל או של הקונסוליה הישראלית באיחוד האמירויות, או ב) אפוסטיל. אם החוק באיחוד האמירויות לא דורש שהחברה תחזיק בתעודת רישום, על עורך הדין המגיש את בקשת הרישום בישראל לכלול תצהיר המתייחס לכך בבקשה.
  2. יש לצרף תרגום לעברית של תעודת הרישום של החברה, ועל התרגום להתבצע בידי נוטריון. משרדי עורכי הדין שלנו מספקים שירותים אלה ומתרגמים מסמכים עבור לקוחותינו מערבית או אנגלית לעברית.
  3. בנוסף, יש לצרף את תקנון החברה בשפת המקור ובתרגום לעברית כאשר, גם כאן, על התרגום להתבצע בידי נוטריון.
  4. על החברה מאיחוד האמירויות לספק ראיות לכך שהחברה פעילה, גם כאן בתרגום לעברית.
  5. על החברה מאיחוד האמירויות להעניק לתושב ישראל ייפוי כוח לפעול בשם החברה בישראל.
  6. יש לצרף רשימה מלאה של מנהלי החברה.
  7. לבסוף, יש גם לצרף תשלום עבור רישום העסק הזר.

מאמרים מומלצים נוספים

לחברות זרות המבקשות להירשם בישראל יש צרכים רבים. הצרכים בדרך כלל קשורים לדיני תאגידים או לדיני הגירה, כאשר חברה מבקשת להביא עובד זר מומחה לארץ או לספק לעובדים ישראליים אשרות לביקור בחברת האם במדינה הזרה, וכן הלאה. מומלץ לעיין במאמרים שכתבנו בנושאי עובדים זרים מומחים, החוק הישראלי בעניין חברות מאיחוד האמירויות הערביות, ועוד.

צרו קשר לרישום עסק מאיחוד האמירויות הערביות בישראל

משרדי עורכי הדין שלנו מתמחה, בין היתר, בדיני תאגידים, ואנו מספקים שירותים מקיפים לחברות זרות המבקשות להירשם ולפעול בישראל. אם יש לכם שאלות או שברצונכם לקבל סיוע משפטי לצרכי החברה שלכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו. עורך הדין מיכאל דקר מתמחה בדיני תאגידים בישראל, והוא ישמח לעזור לכם.

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה