כיצד נוכל לעזור לכם?

במשרד דקר, פקס, לוי ושות' תקבלו שירות משפטי מותאם אישית עבורכם, לקוחות המשרד, על ידי צוות עורכי דין מקצועי, אמין ואדיב, מתחילת ההליך עד להשגת התוצאה הרצויה.

למשרד הסכם קבוע עם כל הפונים, עוד לפני החתימה על חוזה ותחילת העבודה - אנחנו עובדים רק על תיקים "עם רגליים", בעלי סיכוי סביר להצלחה. העבודה היא בשקיפות מלאה ועדכון הלקוח בכל שלבי ההליך.

בנוסף, המשרד מחוייב לספק מידע נגיש וקל להבנה לכל הפונים, בין אם באתרי הרשת או לאלו שזקוקים לייעוץ עו"ד אבל לא לליווי בהליך המשפטי.

צרו קשר לקבלת ייעוץ ראשוני!

 

איפה אנחנו נמצאים?

יש לנו משרד בירושלים ומשרד במרכז תל אביב, אבל עורכי הדין שלנו מעניקים סיוע משפטי בכל רחבי הארץ. כמו כן, אנו משתפים פעולה גם עם עורכי דין בחו"ל, לטובת לקוחותינו בישראל ומקומות שונים בעולם.

מה הם תחומי העיסוק שלנו? הגירה, ויזות, אזרחויות זרות - אבל עוד תחומים

אנו מתמחים בהגירה, עליה לארץ, עובדים זרים, רילוקיישן וקבלת אשרות בישראל ודרכונים זרים במדינות האיחוד האירופי.

לאורך השנים, המשרד עזר לאלפי זכאים להתגבר על התנגדויות משרד הפנים לבקשות עלייה או הגעת קרובי משפחה לארץ, לקבל מעמד בישראל לבני זוג וילדים, וסייע בקבלות אשרות בישראל לעובדים זרים מומחים, מתנדבים, סטודנטים ומבקשי מקלט.

בנוסף לתחום ההגירה, רבים מעורכי דין המשרד מתמחים ומצטיינים בתחום משפטי ספציפי בו עסקו לאורך שנים טרם הצטרפו לצוות המשרד. לפיכך, אנו מספקים ללקוחותינו עזרה בתחומים כגון: דיני משפחה, ירושה, צוואות, נזיקין, משפט אזרחי מסחרי, תאגידים, קניין רוחני, ארנונה, חדלות פרעון ועוד.

למטה תוכלו למצוא רשימה של תחומים בהם עוסק המשרד.

עורכי דין בינלאומיים דוברי שפות שונות

אצלנו תמצאו עורכי דין ואנשי מקצוע מתחומים ורקעים מגוונים. אנו מציעים ללקוחות המשרד שירותים בשפות: אנגלית, עברית, רוסית, אוקראינית, ערבית, גרמנית, הולנדית, צרפתית, וספרדית.

מי הם לקוחות המשרד?

בין לקוחותינו יחידים ומשפחות אשר חפצות להגר למדינה אחרת, להנפיק דרכון זר, או נתקלו בבעיה אשר דורשת פתרון משפטי מקצועי.

אנו מייצגים חברות בינלאומיות וישראליות ומספר חברות מאיחוד האמירויות ומדינות המפרץ אשר נכנסות לשוק הישראלי וזקוקים לסיוע וייעוץ משפטי שוטף.

שקיפות - פרסום מידע משפטי איכותי

בנוסף לסיוע משפטי ישיר ללקוחות, אנו מפרסמים מידע משפטי עדכני ורלוונטי באתרי המשרד, ערוץ יוטיוב ופרסומים במדיה חברתית.

צוות המשרד - עורכי דין בעלי תחומי מומחיות מגוונים

השותפים המייסדים הם בעלי אזרחויות זרות ששאפו לעזור לכל מי רוצה לעלות, וגם למי שרוצה להגר למדינה אחרת, על מנת להבטיח הזדמנויות טובות יותר עבורו ומשפחתו. יחד עם זאת, אנו מעניקים סיוע משפטי במגוון נוסף של תחומים.

מיכאל דקר מוביל את תחום דיני החברות  - ייעוץ, הקמה, רישום, וניהול חברות ישראליות וזרות. בין השאר, מיכאל מתמחה בנושא שיתוף פעולה מול אנשי עסקים וחברות ממדינות המפרץ, איחוד האמירויות, הודו וסין. כמו כן, מיכאל עוסק בתחום דרכונים זרים (גרמניה, אוסטירה, פורטוגל) ורילוקיישן לחו"ל.

יהושע פקס הקים ומנהל את מחלקת העלייה, הגירה, וכניסה לישראל. עד היום, מחלקת ההגירה בישראל היא אחת המפותחות, כשרוב עורכי דין המשרד פועלים בתחום. בנוסף, יהושע דובר הולנדית וקשריו בארצות השפלה עוזרים ללקוחות המשרד להשיג דרכון אירופאי הולנדי.

אירנה רוזנברג עובדת מול לקוחות המשרד דוברי הרוסית והאוקראינית. בין השאר היא מסייעת לבעלי שורשים בארצות אלו להשיג אזרחות ליטאית או פולנית.

ענת לוי היא ראש מחלקת דיני משפחה, (הכוללים את תחום דיני ירושה ועיזבון) בעלת ניסיון מגוון של שנים בתחום ובעלת אסמכה לעריכת ייפוי כוח מתמשך.

נחמה עובדיה  עוסקת בתחום הגירה לישראל, אבל גם מומחית לנושא משפט מנהלי, ארנונה, ליטיגציה אזרחית ומסחרית וייצוג מול ערכאות משפטיות.

יהודה אלחרר מוביל את מחלקת דיני נזיקין ודין אזרחי.

מוטי אורנג' הוא ראש מחלקת דיני תעבורה ופלת"ד.

ירדן לוי עוזרת ללקוחות המשרד להוציא דרכון אוסטרי לצאצאי ניצולי השואה, או לקבל דרכון אירופאי על בסיס מוצא או השקעה באזור מזרח אירופה.

עידו שקולניק עוזר לצאצאי נרדפי המשטר הנאצי בעלי אזרחות גרמנית לפנות לקבל דרכון גרמני.

סשה קישקו ונטעלי בן-דויד עוזרים ללקוחות המשרד להשיג תרגום נוטריוני ואפוסטיל למסמכים בארץ ובחו"ל.

צרו קשר לקביעת פגישה עם עורך דין מתאים עבורכם!

משרדנו שם את הלקוח במרכז, על מנת להתאים את הטיפול המשפטי הנכון ספציפית לכל אחד, לכן נשמח לשמוע מכם ולהחליט ביחד האם נוכל לעזור לכם להגשים את מטרותיכם.

משרד עורכי דין

03-3724722

055-9781688

  [email protected]