דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

ויזת קבוצות תיירים לישראל

Joshua Pex

כיצד להביא קבוצה של תיירים לישראל עם ויזה אחת לכל הקבוצה?

האם אתם סוכנות נסיעות או אתה סוכן שרוצה לקבל ויזת קבוצות תיירים לישראל? משרד עורכי הדין שלנו מתמחה בהגירה וכניסה לישראל. עורך הדין יהושע פקס, שותף במשרד, יסביר את הפרטים החשובים בנוגע לבקשת אשרת כניסה לקבוצות תיור. מאמר זה יפרט את הטיפים החשובים ואת הכללים שיש לדעת לפני הגשת בקשת רישיון סוכן נסיעות, או בקשת ויזת קבוצות תיירים אל משרד הפנים, רשות האוכלוסין וההגירה.

Tour group visa israel

הליך רישום עבור סוכן "תיירות נכנסת"

משרד הפנים הוא המאשר בקשות לאשרות של קבוצות תיירים הנכנסים לישראל, על בסיס נוהל טיפול בקבוצות תיור. אם בכוונתך להביא קבוצת תיירים מכל מדינה שאין לה הסכם פטור מוויזות עם ישראל, תידרש להגיש בקשת ויזת קבוצות תיירים. "קבוצת תיירים" מוגדרת על ידי משרד הפנים כקבוצה של יותר מעשרה אנשים.

אם לא הגשת בעבר בקשה לאשרת קבוצת תיירים, עליך להירשם כסוכן או חברה עם משרד הפנים. עליך למלא את טופס הבקשה המתאים. כמו כן, תזדקק להמלצה של סמנכ"ל בכיר לשירותי תיירות. שלח את הטופס וההמלצה בפקס: 02-6469513 או בדוא"ל: [email protected].

ערבות בנקאית – תנאי לקבלת אישור להביא קבוצת תיירים ממדינה אשר אזרחיה נדרשים לקבלת אשרת כניסה לישראל כתיירים

אם התקבלה הבקשה, יש להגיש ערבות בנקאית בסכום של כ50,000 ₪ (תלוי במוניטין הסוכן והמדינה ממנה מגיעים התיירים) בנתב"ג. הערבות נועדה להבטיח שכל התיירים בקבוצה ייצאו מישראל לפני תום האשרה. לאחר הפקדת הערבות, הבקשה מאושרת ונכנסת למערכת. לאחר אישור הסוכן נשלחים אליו שוברי תשלום. בתום שנת הפעילות הראשונה של הסוכן, הערבות מוחזרת, ובלבד שמספר התיירים שנשארו בישראל אחרי תום הוויזה לא היה מעבר למינימום המקובל.

בדיקות רקע עבור ויזת קבוצות תיירים

לפני הגשת הבקשה לוויזת קבוצות תיירים, הסוכן המזמין את הקבוצה חייב להיות מודע לרקע הכללי של תיירים בתוך הקבוצה. הבדיקה כוללת את מצב המשפחתי, הכספי, תעסוקה וכדומה. באופן ספציפי, יש לשים לב לניסיונות קודמים להיכנס לישראל או להשתקע בה שלא כחוק. ניסיונות כאלה עשויים גם לגרום לסירוב אפשרי של בקשת האשרה עבור אותו תייר או את הקבוצה כולה. כל תייר ש"נושר" מהקבוצה שלך כדי לעבוד ולחיות בישראל יוצא מכיסך – בקנס או שלילת רישיון. פרטי הבדיקה נכללים במכתב וברשימת התיירים בקבוצה המלווים את בקשת הוויזה. הבקשה צריכה לכלול גם כל תכניות לעזוב את ישראל לזמן קצר (לדוגמה, לירדן או מצרים) לפני הכניסה מחדש.

כמה זמן מראש יש להגיש את הבקשה?

יש להגיש את הבקשה לפחות 10 ימים לפני הגעת הקבוצה לישראל. זמן הטיפול בבקשה אורך 10 ימי עבודה מרגע קבלתה והגשת פרטים נוספים הנדרשים עקב כך. בקשות לוויזה מוגשות גם הן בפקס: 02-6469513 או בדוא"ל: [email protected]. אם הבקשה מתקבלת, הסוכן מקבל היתר כניסה ומציג את שובר התשלום המקורי שלו.

תיירים הנושרים מהקבוצה: בעיות שכיחות וכיצד לפתור אותם?

במידה ויותר מ -10% מקבוצת תיירים "נושרים" ונשארים בישראל לאחר פקיעת האשרה, משרד הפנים יבוא אלייך בשאלות. משרד הפנים לא ישמח לראות נשירה משמעותית גם של פחות מ10% בשתי הזדמנויות נפרדות בתוך שנים עשרה חודשים. אם זה יקרה, ייתכן כי חלק או את כל הסכום של הערבות הבנקאית שלך יוחרם כפיצוי. אם יותר מ -50% מקבוצה אחת יישארו בישראל, או אם יישארו בישראל יותר מ -10% משני קבוצות רצופות, יושהה רישיון הסוכן עד שייפתר העניין, התיירים ש"נשרו" יעזבו את ישראל, והערעור של הסוכן יתקבל.

אם אתם זקוקים למידע נוסף לגבי בקשות ויזה בישראל, משרד עורכי הדין שלנו ישמח לסייע לכם. המשרד מטפל גם בסיבוכים הקשורים לדחייה של בקשות לוויזה או להשהיית רישיון סוכן / חברה.

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה