דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

ויזת עסקים בישראל לאזרחי איחוד האמירויות

Joshua Pex

משרדנו הוא ממשרדי עורכי הדין הראשונים בישראל המתמחים בשיתוף פעולה בין מדינות המפרץ לישראל. בעבר הסברנו בנושא רישום חברה מאיחוד האמירויות בישראל ורישום עסק באיחוד האמירויות. במאמר זה נדון בקצרה בקבלת ויזת עסקים לאזרחי איחוד האמירויות, ויזה מסוג B/1.

ויזת עסקים לאזרחי איחוד האמירויות

אודות ויזת עסקים בישראל לאזרחי איחוד האמירויות

בעת כתיבת מאמר זה, מספר חברות באיחוד האמירויות פנו אלינו על מנת לברר לגבי תהליך הנפקת הוויזה. ישראל ואיחוד האמירויות נמצאות בתחילת הדרך ביחסים בין הצדדים, ואנו נעדכן את המאמר ככל שיצטבר מידע חדש בנושא.

אם אתם או שותף עסקי מאיחוד האמירויות צריכים ויזת עסקים לישראל, רוב הסיכויים שתצטרכו להגיש בקשה לוויזת עסקים מסוג B/1. אשרת עסקים זו יכולה להתאים אם אתם רוצים לבוא לישראל למטרת כנס, פגישת עסקים, משא ומתן, חתימת חוזה, או כל פעילות עסקית אחרת.

איך מוציאים אשרת עסקים בישראל לאזרחי איחוד האמירויות

אם אתם מעוניינים להגיע לישראל לטובת עסקים, על החברה הישראלית שמעוניינת לעבוד אתכם להגיש את הבקשה בעבורכם. החברה הישראלית תגיש את הבקשה למחלקה למתן אישורים עבור העסקת עובדים זרים מומחים על מנת לקבל אישור עבודה. רק לאחר קבלת האישור, משרד הפנים יקבל החלטה אם לאשר או לדחות את הבקשה. לאחר שהבקשה אושרה, תוכלו לקבל את הוויזה בשגרירות או הקונסוליה הקרובה למקום מושבכם.

אם ישראל ואיחוד האמירויות לא יחתמו על הסכמי ויזה, עדיין יהיה ניתן להגיע לישראל למטרת עבודה. על איש העסקים להיכנס למדינה עם ויזת תייר מסוג B/2. במקרה זה יש צורך בערבות בנקאית כדי להבטיח שאיש העסקים אינו מתכוון להפר את תנאי הוויזה.

למידע נוסף לגבי המסמכים הדרושים, שני שלבי הבקשה ומידע נוסף, ראו את המאמר בנושא קבלת ויזת עבודה בישראל.

זירוז התהליך

כאשר ישראל תחתום על הסכמי ויזה מסודרים עם איחוד האמירויות, ניתן יהיה להגיש בקשה דרך ההליך המזורז לוויזה מסוג B/1, מה שיזרז את תהליך הבקשה. במאמר אחר אנו דנים בתהליך זה.

צרו קשר

אם יש לכם שאלות בנושא ויזת עסקים בישראל לאזרחי איחוד האמירויות, אנא צרו עימנו קשר. עורך הדין יהושע פקס הוא מומחה בחוקי ההגירה בישראל, ועובד עם חברות מקומיות וזרות רבות במענה על צרכי הוויזה שלהם.

 

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה