דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

בני זוג של עובדים זרים בישראל

Joshua Pex

מאמר זה עוסק בבני זוג של עובדים זרים בישראל (במיוחד עובדים מומחים זרים), ובשאלה האם הם זכאים לוויזה ישראלית. משרד עורכי הדין שלנו עוסק הן בדיני הגירה והן בדיני חברות, ואנו מסייעים לחברות בינלאומיות רבות להעסיק בישראל מומחים זרים.

הנפקת ויזה לבני זוג של מומחים זרים העובדים בישראל

כשמדובר על בני זוג נשואים רשמית של מומחים זרים, ניתן להוסיף אותם לבקשת הוויזה מסוג B1, אותה יש להגיש למשרד הפנים. בני זוג אלה יכולים להגיע ולשהות בישראל. אולם, חשוב לציין שישראל אינה מכירה בסטטוס "ידועים בציבור" לצורך עניין זה. על כן, מי שאינם נשואים רשמית לעובדים זרים, ואין ביכולתם להציג תעודת נישואים, לא יקבלו ויזה כבני זוג מלווים. תקנה דומה חלה גם על ילדיהם של עובדים זרים. כלומר, אם לא ניתן להציג תעודת נישואים רשמית, גם בן/בת הזוג המלווה וגם הילדים לא יקבלו ויזה.

בני זוג של עובדים זרים בישראל

סוג הוויזה הניתנת למי שנשואים לעובדים זרים בישראל

כשמדובר בבני זוג הנשואים למומחים זרים, הם (וילדיהם) יקבלו ויזת תייר התקפה לשנה (ויזה מסוג B2). כמו כן, בני המשפחה יכולים לקבל אשרת כניסה חוזרת (הנקראת גם "מולטי-אנטרי ויזה"). יש לציין כי על אף האמור, בני הזוג המלווים אינם זכאים לוויזת עבודה משלהם.

נושאים מעניינים נוספים

באתר שלנו מצויים מאמרים רבים בנושאים הקשורים במומחים זרים ובוויזות B1. הנכם מוזמנים לעיין בפרסומים שלנו על עצות שיסייעו לכם לקבל ויזת B1 בניסיון הראשון, על ההבדל בין חברה מקומית לבין חברה זרה המבקשת להעסיק מומחה זר, על פטור מעמלות לחברות זרות, על חציית מגבלת חמש השנים של ויזת B1, על מסמכים חשבונאיים והגשת בקשה מסוג B1 ועוד.

בקטגוריית הגירה לישראל באתר שלנו, מצויים מאמרים נוספים הדנים בנושאים הקשורים ל – B1 ולסוגים אחרים של ויזות.

צרו עמנו קשר – עורכי דין לענייני הגירה בישראל

לסיוע עבור בני זוג של עובדים זרים בישראל, פנו אלינו ונשמח לעזור בכל תהליך.


צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה