דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

רכישת אזרחות זרה לישראלים

Joshua Pex
Joshua Pex

במאמר זה נדון ברכישת אזרחות זרה בידי ישראלים, ובסיבות לעשות זאת.

רכישת אזרחות זרה לישראלים

הסיבות לכך שישראלים רוכשים אזרחות זרה

ישנן סיבות רבות לכך שישראלים מתעניינים ברכישת אזרחות זרה או אזרחות שנייה. יש, למשל, כאלה הרוצים תמהיל נכסים מגוון, או השקעה באזורים יציבים יותר. סיבה נוספת לכך שאנשים מבקשים לרכוש אזרחות זרה היא פרטיות וביטחון אישי, וישראלים הרוכשים אזרחות זרה מעדיפים לעשות זאת במדינות ניטרליות ויציבות יותר מבחינה פוליטית. יתרה מכך, ישראלים שרוכשים אזרחות זרה מעוניינים לתת לילדיהם ולמשפחותיהם איכות חיים מסוימות שאפשר למצוא במקומות אחרים. היא מאפשרת גם לבעל האזרחות הזרה לנסוע ללא צורך בוויזה למדינות אחרות, ובמקרים מסוימים – תלוי במדינה – גם לעבוד במדינות אחרות.

מקומות שבהם ישראלים רוכשים אזרחות זרה

משרדנו פועל מול שותפים מקומיים ובינלאומיים כדי לזהות את המדינות שתואמות את נסיבותיו הספציפיות של הלקוח. מדינות שונות מציבות תנאים שונים, דורשות השקעות פיננסיות מגוונות, ואף מנהלות את התהליך כולו לפי לוחות זמנים שונים, ועוד. משרדנו פועל מול הלקוחות כדי לזהות את המדינה הטובה ביותר עבורם לרכישת אזרחות זרה, בדרך כלל באחת המדינות הבאות: אוסטריה, אוסטרליה, אנגליה, אנטיגואה וברבודה, ארצות הברית, בלגיה, גרנאדה, דומיניקה, יוון, מלטה, סינגפור, סנט קיטס ונוויס, ספרד, פורטוגל, קנדה וקפריסין.

המשרד שלנו

למשרד עורכי הדין שלנו, יש 30 שנות ניסיון בסיוע ללקוחות בכל הנוגע להגירה והוצאת ויזה לישראל, אנגליה, ארה"ב, קנדה ועוד. אחת הדרכים לזרז את התהליך היא באמצעות תוכניות השקעה באזרחות. יש אפילו אנשים שמתייחסים לתוכניות האלה כאל חלק מתעשיית ההגירה כהשקעה. הן הולכות ומסתמנות כהזדמנות אטרקטיבית לאנשים המוכנים להשקיע סכום כסף ניכר (250,000$+) ברכישת אזרחות זרה.

אנחנו מחויבים לספק לכם שירות מצוין. אנחנו יודעים שישראלים הרוכשים אזרחות זרה נדרשים להשקעה לא מבוטלת, ואנחנו נעבוד עם לקוחות רק כשנהיה בטוחים שיש סיכוי טוב להשגת האזרחות בסופו של דבר.

פנו אלינו

אם יש לכם שאלות על רכישת אזרחות זרה בידי ישראלים, אל תהססו לפנות אלינו. עו"ד יהושע פקס, או כל אחד משאר השותפים המתמחים ברכישת אזרחות זרה, ישמחו לעזור לכם.

0 Links

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה