דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

נוטריון אמריקאי בישראל

Michael Decker
Michael Decker

5 דברים חשובים שנוטריון ארה"ב יכול לעשות עבורכם

מחפשים נוטריון אמריקאי בישראל? להלן חמישה שירותים חיוניים להם נדרשים אנשי המקצוע המתאימים:

נוטריון אמריקאי בישראל

תרגום ואימות של מסמכים רשמיים עבור הקונסוליה האמריקאית

לעתים קרובות אנשים זקוקים לשירותיו של נוטריון אמריקאי בישראל כדי לתרגם, לאמת ולאשר מסמכים שונים שהקונסוליה האמריקאית מבקשת – שירות בשם US Notary Signature. אזרחי ארה"ב יכולים ליהנות משירותים כאלה באדיבות שגרירות ארצות הברית, במידה ויש להם אפשרות ורצון לחכות לקביעת תור בשגרירות או בקונסוליה, אבל כל השאר נדרשים למצוא משרד עורכי דין מיוחד ומורשה לסיוע בסוגיות נוטריון אלו. נוטריון מורשה המתמחה בדיני ארצות הברית יכול לסייע במגוון מסמכים שונים המיועדים לשימוש בארה"ב, כגון ייפוי כוח, הצהרות, שבועות, תצהירים, צוואות, חתימה על אגרות חוב ועוד מגוון מסמכים משפטיים אחרים שיש לתרגם או לאמת על ידי נוטריון לפני מסירתם.

חוזים משפטיים – נוטריון אמריקאי בישראל

התחייבות בחוזה כתוב וחתום מחייבת מבחינה משפטית. בין אם זה חוזה עבודה, הסכם מסחרי, חוזה אישי, או הסכם בין חברות – חשוב שכל הצדדים יבינו על מה הם מתחייבים. חשוב מכך, על כל הצדדים להיות מסוגלים לקרוא ולהבין את משמעות החוזה על מנת שיהיה תקף מבחינה משפטית. לאור חשיבות העניין, יש לבחור משרד נוטריון מנוסה המציע תרגום נוטריוני שנעשה במקצועיות.

תרגום תעודת מעמד אישי

זהו מסמך מבוקש מאוד, נדרש לרוב כחלק מתהליך הגירה וכצעד חיוני לפני השלמת נישואים בחו"ל. תעודת מעמד אישי מאומתת על ידי נוטריון תשמש להוכחת המעמד האישי בפני הרשויות הרלוונטיות. אם בני הזוג נישאו מחוץ לישראל, יש לתרגם ולאמת את תעודת הנישואין שלהם. יש להציג תעודת מעמד אישי בשפה המתאימה גם בהכשרת מעמד של בן זוג זר.

בעת ההגירה לארצות הברית

מציאת נוטריון אמריקאי מומחה בישראל יכולה להיות לעזר משמעותי אם תחליטו לצאת למסע הארוך לקבלת אשרת הגירה לארה"ב. נוטריון הגירה אמריקאי מומחה בישראל הוא הכתובת הנכונה להקלת התהליך, בין אם מדובר בוויזת עבודה, גרין קארד, ויזה המיועדת לבני משפחה או היתרים אחרים הקשורים להגירה.

עזרה משפטית בשפה הנוחה לכם

הליכים משפטיים יכולים להיות מבלבלים, ותהליך הבנת הכללים מרתיע לעיתים. הניווט בין מגוון נושאים משפטיים מסובכים הופך להיות קל יותר כאשר מוצאים את אנשי המקצוע המתאימים. מציאת משרד עורכי דין הדוברים את השפה ומבינים את הצרכים שלכם חיונית להצלחת ההליך המשפטי.

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה