דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

מעבר עובדים זרים לישראל

Michael Decker

מעבר עובדים זרים לישראל דורש את האשרה הנכונה. מאמר זה מסביר על כמה מהאתגרים המשפטיים כדי לבצע העברת עובדים זרים לישראל. דרך הניסיון הרב שלנו בתחומים הרלוונטים בדיני הגירה ותאגידים בישראל, יש לעורכי הדין שלנו את הידע הנדרש כדי למצוא פתרונות בתחום הזה.

אשרת ב/1

הוויזה העיקרית שניתנת לעובדים זרים המחפשים לעשות מעבר לישראל, היא אשרת ב/1. אשרת ב/1 ניתנת בין השאר לעובדים זרים מומחים המועסקים על ידי תאגיד או על ידי המדינה ולעובדות בתחום הסיעודי.

מעבר עובדים זרים לישראל

בני משפחה של מחזיקי אשרת ב/1

עבור מי שמבקשים לשהות ולעבוד בישראל, קבלת אשרת ב/1 תאפשר לעובדים זרים כניסה לישראל ויאפשר להם לעבוד בישראל, אך לא בהכרח תיתן זכות כניסה לישראל לבני הזוג או לבני המשפחה של מחזיקי האשרה. לפיכך, כדי לבצע מעבר של עובדים ומשפחותיהם לישראל, על מבקש האשרה לוודא את הפרטים הספציפיים בעת הגשת הבקשה.

עובד זר שמגיע לישראל כחלק ממעבר של תאגיד

ליחיד שמבקש להגיע לישראל כחלק ממעבר של תאגיד לישראל, יש לקבל הזמנה ממעסיק בישראל שקיבל אישור ממשרד הפנים לפי חוק עובדים זרים תשנ"א-1991. על העובד שעובר לישראל לדעת שהמעסיק יצטרך לדווח לרשויות הישראליות, לשלם עבור הגשת בקשת האשרה וכן עבור האשרה, כאשר תתקבל הבקשה.

הגנות משפטיות עבור עובדים זרים בישראל

ישראל הינה מדינה עתירת זכויות עובדים שגם כן נותנת זכויות והגנות לעובדים הזרים שעובדים בישראל. לפי חוק עובדים הזרים הנ"ל, עובד זר זכאי להגנות בתחומי השכר והזכויות הסוציאליות.

מעבר לישראל שלא כעובד זר

אם אתם מעוניינים לעשות מעבר לישראל, אבל לא כעובדים זרים, תראו את המאמר שלנו בנוגע לאשרות הקיימות למי שאינו אזרח ישראל.

משרד עורכי הדין שלנו

למרות ההגנות הקיימות בדין הישראלי, המעבר לישראל עלול להיות קשה ומלחיץ, במיוחד בכל הנוגע להבנת התרבות והמערכת המשפטית. למשרד עורכי הדין שלנו עורכי דין לדיני הגירה שישמחו לענות לכם על שאלות ולסייע לכם במעבר חלק לישראל.

צרו קשר

אם יש לכם שאלות נוספות בתחום העברת עובדים זרים לישראל או אם אתם רוצים מידע בנוגע למסמכים הנדרשים, צרו קשר עם עורכי הדין במשרדו.

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה