דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

ישראלים קונים דרכונים – אזרחות תמורת השקעה

Joshua Pex
Joshua Pex

מאמר זה עוסק ברכישת אזרחות תמורת השקעה. אחת הדרכים לדלג על הליך ההגירה הארוך היא רכישת אזרחות זרה באמצעות תוכנית המתמקדת בהשקעה במדינה אחרת. העלות משתנה ממקום למקום, במקרים רבים מדובר במינימום של $250,000, אך ההשקעה יכולה להיות נמוכה או גבוהה בהרבה בהתאם לדרכון המבוקש (האיחוד האירופי, ארה"ב, קנדה, בריטניה, האיים הקריביים וכדומה). משרדנו עוזר לישראלים הקונים דרכונים נוספים ברחבי העולם הן עם הסדרת הליך ההשקעה והן עם קבלת האזרחות המבוקשת.

ישראלים קונים דרכונים

סיבות לרכישת דרכונים

ישראלים רבים מעוניינים להשיג אזרחות זרה מסיבות שונות. דרכון נוסף יכול להציע ניידות טובה יותר, לאפשר לנסוע או אפילו לעבוד במדינות שונות ללא ויזה. זו יכולה להיות הזדמנות להשקיע ולגוון נכסים, או לקבל הטבות מס במדינה אחרת. מדינות אחרות יכולות גם להציע יותר ביטחון או פרטיות רבה יותר או יותר ניטרליות מבחינה פוליטית. לפעמים אנשים רוצים איכות חיים טובה יותר או לחפש הזדמנויות חדשות לעסק או למשפחה שלהם במקום אחר.

מדינות המאפשרות לישראלים לקנות דרכונים

משרד עורכי הדין שלנו עובד עם שותפים מקומיים ובינלאומיים בשיתוף פעולה הדוק על מנת להתאים את המדינה הנכונה ללקוחות שלנו בהתבסס על מאפייניהם. למדינות שונות יש כללים שונים, חלקן מאפשרות תהליך אזרחות מהיר, אחרות דורשות תחילה מגורים במדינה ורק לאחר מכן תינתן אזרחות.

האזורים העיקריים של מדינות המאפשרות אזרחות תמורת השקעה הם האיים הקריביים, כמה מדינות באיחוד האירופי וכמה מדינות בצפון אמריקה. אלו הן אנטיגואה וברבודה, סנט קיטס ונביס, אוסטריה, גרנדה, פורטוגל, דומיניקה, סינגפור, הולנד, ספרד, בריטניה וארצות הברית. בהתאם למדינה, העלות נעה בין $100,000 בדומיניקה (אולם מדינות אחרות מתחילות בסביבות 250,000 $) ועד 2.5 מיליון דולר.

משרד עורכי הדין שלנו

למשרד עורכי הדין שלנו יש יותר מ-30 שנות ניסיון בנושאי הגירה וויזה. אנו מסייעים ללקוחות רבים עם צרכי הגירה לישראל, ארה"ב, בריטניה, קנדה ועוד, ואנחנו מבינים כי מדובר לרוב בתהליך ארוך ומתיש. אנו מתחייבים לספק שירות מעולה ואיכותי ללקוחותינו, ומסכימים לטפל רק במקרים בעלי פוטנציאל גבוה להצלחה.

צרו קשר

אם יש לכם שאלות לגבי רכישת דרכונים, אתם מוזמנים לפנות אלינו. עו"ד פקס או אחד מהשותפים האחרים שלנו המתמחים בקניית דרכונים של מדינות אחרות ישמחו לעזור.


צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה