דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

ויזה לישראל למשקיע מאיחוד האמירויות

Joshua Pex

משרדנו מתמחה בנושא שיתוף פעולה עם מדינות המפרץ והשקעות בינלאומיות. מאמר זה מכיל מידע חשוב למי שמעוניין בקבלת ויזה לישראל למשקיע מאיחוד האמירויות.

ויזה למשקיע מאיחוד האמירויות

אודות ויזה לישראל למשקיע מאיחוד האמירויות

נראה שאשרה למשקיע מאיחוד האמירויות תהיה דומה לוויזה עבור משקיעים ממדינות אחרות, ויזה מסוג B/1. בעת כתיבת מאמר זה, ישראל ואיחוד האמירויות פועלות לביסוס היחסים ההדדיים, ובמידה שתהיה ויזה בקטגוריה אחרת, נעדכן את המאמר.

ויזה מסוג B/1 מונפקת עבור אנשי עסקים ויזמים הרוצים להגיע לישראל למטרת השתתפות בכנס, פגישת עסקים, חתימת חוזה, משא ומתן, או כל פעילות עסקית או השקעה אחרת. ניתן גם יהיה להשיג ויזת עסקים בתהליך מזורז למומחה זר, לאחר שישראל תכונן הסכמי ויזה עם איחוד האמירויות. אנו דנים בכך באריכות במאמר בנושא תהליך מזורז.

עד שישראל ואיחוד האמירויות לא יכוננו הסכמי ויזה, עדיין ניתן להביא משקיע מאיחוד האמירויות לישראל, אך יהיה צורך להוציא להם ויזת תייר מסוג B/2, ואולי אף להסדיר ערבות בנקאית טרם ההגעה.

איך מוציאים ויזת משקיע לישראל?

הוצאת ויזה מסוג B/1 תאפשר לאדם להגיע לישראל מאיחוד האמירויות למטרת עבודה, ולעבוד באופן זמני בישראל. ניתן להנפיק ויזה מסוג זה למומחה זר או לכל עובד זר. באופן כללי, אם לא מדובר בהליך המזורז, תהליך זה יכול לקחת כמספר חודשים.

כאשר חברה ישראלית מבקשת להביא מומחה זר מאיחוד האמירויות לישראל, עליהם להגיש מסמכים למחלקה למתן אישורים עבור העסקת עובדים זרים מומחים, וזאת על מנת להנפיק להם אישור עבודה. לאחר קבלת האישור, למשרד הפנים יש את האפשרות לאשר או לדחות את האישור. במידה והבקשה אושרה, תונפק ויזה מסוג B/1 לעובד מאיחוד האמירויות, והם יוכלו לקבל אותה בשגרירות או הקונסוליה הקרובה למקום מושבם. ניתן לחדש ויזה מסוג B/1 בכל שנה למשך חמש שנים, וניתן להאריך אף יותר במידת הצורך.

למידע נוסף לגבי תהליך הוצאת ויזה מסוג B/1, ראו מאמר עם מידע נוסף בנושא זה.

צרו קשר

אם יש לכם שאלות נוספות בנושא ויזה למשקיע, אנא צרו עימנו קשר. עורך הדין יהושע פקס עובד באופן רציף עם חברות זרות ומקומיות, וישמח לסייע לכם בכל נושא הוויזה וצרכי הארגון.

 

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה