דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

בעיית העברת כסף מחו"ל לבנקים בישראל

Michael Decker

המאמר דן בנושא בעיית העברת כסף מחו"ל לבנקים בישראל אשר מסרבים לקבל העברה בנקאית מחשבונות מעבר לים. המקרה מדבר על ישראלים אשר קיבלו סירוב מחברות הבנקים לגבי העברת כספים מחברות זרות, משפחה, שותפים או כל גורם אחר הנמצא בחו"ל. לידיעתכם, ניתן לאשר את העברה הכספית באופן חוקי, במידה ומשתמשים בשירותיו של עורך דין המומחה בתחום העברת הכספים.

משרדנו מייצג לקוחות ישראלים אל מול בנקים אשר מסרבים לאשר העברות בנקאיות שמועברות מעבר לים אל חשבונות ישראליים מקומיים. משרדינו שבירושלים ותל אביב ישמחו לספק לכם את ההנחיות והעזרה הנדרשות בכדי להצליח להתנהל בסיטואציה לא פשוטה זו.

בעיית העברת כסף מחו''ל לבנק בישראל

קשיים בהעברת כסף מחו"ל לבנק בישראל

בגין הליכים פליליים ואחרים שננקטו אל מול תאגידי הבנקים בישראל ובעולם. וכן תחת הוראות בנק ישראל לגבי חילופי מידע והלבנת הון, הגיעו הבנקים לכדי חשש כבד בכל הקשור להעברת כספים המגיעים מחו"ל לישראל. מספר לא קטן של בנקים דוחים על הסף קבלת כסף דרך העברה בנקאית מחו"ל. דחייה זו חלה על לקוח, בן משפחה או כל גורם אחר.

ישראלים רבים ממתינים בציפייה לקבל אל חשבון הבנק שלהם כספים דרך העברה בנקאית מחו"ל. העברות אלה לא פעם נחוצות בדחיפות עבור הלקוחות בארץ, שמוצאים עצמם לא אחת במאבק עיקש כנגד הבנק שלהם לשחרר את הכספים.

הבנק לעומת זאת מקשה על הלקוחות ומבקש טפסים מסוימים. זאת תוך כדי הבהרה ללקוחות כי במידה ולא יחולו התנאים הספציפיים להעברה, הבנק ישיב את הסכום המועבר חזרה לבנק בחו"ל, מהיכן שהגיע. בעקבות זאת, מחוסר ברירה נאלצים המוני ישראלים להתמודד עם תקנות חמורות אלה, זאת דרך שהם נאבקים ולעיתים מתחננים אל פקידי ומנהלי הבנק, במטרה שיתירו להם לקבל את העברה.

מנגד, בשל פחד שלא לבצע עבירות פליליות הקשורות בהלבנת הון, וכך בעצם לעבור עבירה חמורה, נוצר סכסוך בין הבנק לבין לקוחותיו. יש לזכור שאותו ישראלי חיכה במשך חודשים לקבל את הכסף שאמור לקבל, בין אם לטובת פעילות עסקית שברשותו או לכל מטרה אישית. אך בזמן שמגיע הכסף, עומד הישראלי בפני איום כי הבנק יסרב לקבל את הכספים, אלא ישלח חזרה לבנק בחו"ל, ממנו הגיעו.

באופן כללי, רוב המקרים הקשורים בהעברת כסף מחו"ל לישראל מתבצעים על ידי עסקאות שבוצעו עם גופים בחו"ל. אולם, לעיתים מחליטים בני משפחה בחו"ל להעניק מתנה ליום הולדת או לרגל נישואין לקרוב משפחה ישראלי בצורת כסף או כל סיבה נראית אחרת. תאגידי הבנקים לעומת זאת עומדים על שלהם ובוחרים שלא לסכן את עצמם, גם תוך כדי הסיכון הקל ביותר. הרבה בגלל הפחד מקנסות גבוהים ונזקים בעלי פוטנציאל תדמיתי עצום. לכן עבורם הסיכון גבוה מנשוא ולא שווה.

אנו יכולים לעזור לכם במקרה של בנק בארץ המסרב לשחרר כספים שהגיעו מחו"ל

דיני הבנקאות הרבים הקיימים במדינת ישראל לא פעם מערימים קשיים על לקוחות הבנקים. משרדנו שמודע לבעיות אלה, שוכר את שירותם של עורכי-דין המומחים בתקנות הבנקאות השונות. אנו נוכל לעזור לכם במקרה הספציפי, על ידי כך שננקוט בפעולות המותרות הנדרשות בכדי שהעברת הכסף לישראל תגיע כחוק. ברשותנו הניסיון והידע שמנחים אותנו להתנהל בשמכם אל מול הלשכות המשפטיות של המערכת הבנקאית ורשות המס. זאת כדי לאפשר לכם להעביר לארץ כסף באופן חוקי.

מאחורינו מקרים רבים בהם נתקלו ישראלים בסירוב של סניפי הבנק השונים בישראל, שלא התירו את העברת הכספים. זאת כשהסיבות היו מגוונות ורבות. יש להעיר כי לא מעט מן המקרים נגרמים עקב ולא סופקו המסמכים הנדרשים אשר מוכיחים כי הכסף דווח כיאה במדינת התושבות.

לא מן הנמנע כי בנק יסרב לקבל כספים באם יצאו מחשבון של חברה מעבר לים ישירות אל חשבון פרטי בארץ. ישנם גם מקרים כנזכר, בהם הבנק ידחה העברת כסף בין שותפים או בין בני משפחה. הסיבה העיקרית היא בגין העדר תיעוד למקור הכסף. אתם תידרשו לנסות להשביע את רצון הבנקים בדרישותיהם. היה ולא נענו מסיבות לא הגיוניות, יש לפעול על פי הסדרים משפטיים.

כאן אנו נכנסים לתמונה. אנו מתמחים בהסדרה של בעיות הקשורות בסירוב של בנק ישראלי לכבד ולקבל העברת כספים המגיעים מחו"ל. אנו נדע להסביר לתאגידי הבנק השונים כי אין בתיק שלכם חשד להלבנת הון וכן לעבירות מס נוספות. כך יש לאשר את העברת הכסף ישירות אל חשבון הבנק שלכם בישראל באופן מיידי. אנו מכירים את תקנות החוק והנחיות בנק ישראל ולכן יכולים לדרוש מהבנק את שמגיע לכם ולהימנע ממצבי מבוכה ונזק שעלולים להיגרם, זאת בהתאם לחוק.

במקרים מסוימים, בכפוף להוראות החוק ניתן אף לאלץ את הבנק דרך עתירה לבית המשפט, לאשר את קבלת הכסף עבור הישראלי. אנו רגישים למצבים העדינים והלחץ של הלקוח שממתין לקבל את הכסף. במשרדנו סגל עורכי הדין והכלים המקצועיים, על מנת להתמודד כדין ולמצוא פתרון למצבים לא פשוטים אלה.

צור קשר עם עורך דין מומחה בדיני העברת כספים מחו"ל לישראל

משרדנו מתמחה בדינים השונים הקשורים בהעברת כסף לישראל בכל סיבה אשר תהיה. במידה ונתקלתם ביחס קר מהבנק אליו אתם שייכים, צרו עמנו קשר ונוכל לסייע לכם.

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה