דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

אשרת עבודה בישראל עבור רופא מתמחה

Joshua Pex

מאמר זה מסביר כיצד לקבל אשרת עבודה בישראל עבור רופא מתמחה.

אשרות עבודה עבור עובדים זרים מומחים

קיים מגוון סוגים שונים של אשרות עבודה עבור זרים שברצונם לעבוד בישראל, ואחת מקבוצות אלה היא עובדים זרים מומחים. קיימים מספר סוגים שונים של עובדים זרים מומחים שזכאים לקבל אשרות עבודה בישראל. בין היתר, נכללים מי שעוסקים בניהול או עובדים בכירים של חברות זרות, חברי צוות בכירים בחברות תעופה זרות או בחברות שילוח, מרצים או חוקרים בתחום ההשכלה הגבוהה, אמנים זרים ורופאים מתמחים.

אשרת עבודה עבור רופא מתמחה

אשרת עבודה בישראל עבור רופא מתמחה

במקרים מסוימים, ישראל מעניקה אשרות עבודה לרופאים מתמחים או למומחים זרים אחרים בבתי חולים ישראליים. על בית החולים להגיש את הבקשה בשם העובד הזר. העובד זר רשאי להגיע במסגרת תוכנית התמחות או לעבוד כרופא מומחה בהמלצת משרד הבריאות..

על מנת להשיג אשרת עבודה בישראל עבור רופא מתמחה או עבור מומחה אחר בבית חולים, הבקשה חייבת לכלול מכתב המלצה ממשרד הבריאות. נכון לשנת 2005, משרד הפנים מעניק עד 50 אשרות עבודה לעובדים זרים מומחים שאינם רופאים בבתי חולים. בדרך כלל, אשרות העבודה האלה ניתנות לתקופה של שנתיים בכל פעם.

כדי לקבל מידע נוסף על המסמכים שחובה להגיש במסגרת בקשה מסוג זה, עיינו במאמר שלנו בנושא אשרת עבודה למומחה זר מסוג ב-1.

מאמרים בנושא הגירה לישראל

משרדנו הוא בעל נסיון של 30 שנה בטיפול בנושאים הקשורים להגירה, כולל אשרות עבודה למומחים זרים בישראל. נושאי ההגירה לישראל נמצאים באחריות משרד הפנים, ורשות האוכלוסין וההגירה מספקת מידע בנושאי הגירה, כולל אשרות עבודה לזרים. כדי לקבל מידע נוסף על אשרות עבודה לזרים או על כל נושא אחר הקשור להגירה, בקרו במאגר המאמרים שלנו בנושאי הגירה לישראל.

יצירת קשר

אם יש לכם שאלות לגבי אשרת עבודה בישראל לרופא מתמחה או מומחה בבית חולים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

עו"ד יהושע פקס מתמחה בדיני הגירה לישראל וישמח לסייע לכם בנושא זה.

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה