דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

עורך דין בתל אביב

Joshua Pex
Joshua Pex

מחפשים עורך דין בתל אביב? זקוקים לעו"ד שייתן לכם ייעוץ משפטי לגבי המשפט הישראלי? מחפשים עורך דין שייצג אתכם בסכסוך משפטי באזור תל אביב או במקום אחר בארץ?

אם התשובה היא כן, משרדנו לשירותכם. במשרדנו ישנם עורכי דין ישראלים, צרפתיים, קנדיים ואמריקאים עם מומחיות במגוון תחומי המשפט הישראלי ישמחו לעזור לכם עם הבעיה המשפטית שלכם.

תל אביב היא העיר הגדולה ביותר בארץ. תל אביב והסביבה נתפסת על ידי ישראלים רבים כישות נפרדת בתוך ישראל בגלל גודלה והתרבות הבינלאומית שלה. אזור תל אביב היא גם כן המרכז העסקי והמסחרי בישראל. לכן, יש יותר עורכי דין באזור תל אביב מבכל מקום אחר בארץ.

אחד מהמשרדים הראשיים של משרדנו נמצא במרכז תל אביב, ברחוב מנחם בגין. המשרד הוא במרחק הליכה מתחנת הרכבת המרכזית, וניתן לתאם מראש מקום חנייה בחניון של הבניין.

עורך דין בתל אביב

איך לשכור עורך דין בישראל

לבחור את עורך הדין שמתמחה בתחום המשפטי הרלוונטי זה חלק מהותי מלפתור את הבעיה המשפטית שאיתה אתם מתמודדים. יש לנו מאמר עם הטיפים הכי חשובים לבחירת עורך דין (באנגלית) שאולי יעזור לכם. בעמוד הראשי של משרדנו מרוכזים כל התחומים בהם המשרד עוסק.

אחרי שאתם בוחרים בעורך הדין שאתם רוצים שיסייע לכם, הצעד הבא זה לחתום על מסמך ייפוי כוח. ייפוי כוח נותן לעורך הדין את הסמכות המשפטית לייצג אתכם מול הרשויות בישראל. מסמך ייפוי הכוח נכתב על ידי עורך הדין וצריך להיחתם על ידי הלקוח. אם הלקוח נמצא בישראל, ייפוי הכוח צריך להיחתם בפני עורך הדין, אשר מאמת את חתימת הלקוח על המסמך. אם הלקוח נמצא בחו"ל, החתימה בייפוי הכוח צריכה להיאמת בקונסוליה הישראלית או על ידי עורך דין מקומי אשר יצרף לאימות חותמת אפוסטיל.

תחומי ההתמחות של משרדנו

משרדנו נוסד ב2012. עורכי הדין במשרדנו מתמחים בתחומים שונים של המשפט הישראלי והמשפט הבינלאומי: דיני הגירה (הגירה לישראל והגירה לארה"ב), הדין המסחרי, נדל"ן, דיני תאגידים, דיני מלכ"רים, דיני עבודה, דיני ירושה בישראל ובחו"ל, ואנו נותנים ייצוג משפטי בפני בתי משפט מקומיים. הצוות שלנו מחויב למתן שירות משפטי מקצועי ללקוחות שלנו. נשמח לשמוע מכם אם אתם מחפשים עורך דין בתל אביב.

צרו קשר – עורך דין בתל אביב

תתקשרו אלינו לייעוץ משפטי או אם אתם מחפשים שירות משפטי מעו"ד בתל אביב.

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה