דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

עורך דין בירושלים

Joshua Pex
Joshua Pex

מחפשים עורך דין בירושלים העוסק בדיני הגירה, ויזות, אזרחות זרה, חברות, קניין, דיני עבודה, ירושה, צוואות, ארנונה, עמותות, ושירותים נוטריונים? משרד עורכי הדין שלנו כאן בשבילכם!

עורך דין בירושלים

כיצד לבחור עורך דין בירושלים

בישראל ישנו עורך דין אחד לכל 150 אזרחים. מדובר על אחת המדינות עם הכי הרבה עורכי דין יחסית לאוכלוסייה בעולם. אנו יודעים כמה קשה למצוא בתוך על עורכי הדין המציעים שירות את עורך הדין המתאים ביותר לפתרון הבעיה שלכם.

משרד עורכי הדין שלנו הוא אחד המשרדים המובילים בארץ בתחום ההגירה לישראל ומישראל, ואנחנו בין המשרדים הדינאמיים ומהירי הצמיחה בתחומים האחרים בהם אנו מתמחים. אנו מחויבים לספק ללקוחותינו שירותים מקצועיים מהירים ובעלויות סבירות.

שירותי המשרד

באתר האינטרנט של משרדנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מאמרים בנושא תחומי התמחות המשרד – הסבר לגבי הליכים משפטיים, פסקי דין רלבנטיים, דרכים למציאת פתרון לבעיות, שאלות לתשובות נפוצות.

הגירה ועלייה לארץ: כל סוגי הויזות לישראל, בין אם לצרכי כניסה, מעמד קבע, או העסקת עובדים זרים בחברות ישראליות. אנו יכולים לסייע בעלייה, קבלת אזרחות, אשרות שהייה בישראל, ויזות לעובדים זרים מומחים, ולספק ייצוג משפטי במקרה בו תרצו להגיש ערעור או עתירה.

הגירה לארצות הברית: קבלת דרכון אמריקאי, ויזות משקיעים, ויזות עבודה, בקשת כניסה לארה"ב למסורבי כניסה, גרין קארד, אזרחות עבור ילדים ונכדים של אזרחי ארצות הברית.

הגירה לקנדה: דרכונים, ויזות, תושבות זמנית, עבודה בקנדה, ויזות עבור יזמים וחברות סטאט אפ ועוד.

הגירה לבריטניה: דרכונים, אזרחות עבור ילדים ונכדים של אזרחים בריטיים, אשרות משקיעים, ויזות עבודה, ויזה משפחתית, הגירה לאנגליה עבור בני זוג של אזרחים ועוד.
אזרחות פורטוגל: המשרד מסייע ללקוחות ממוצא יהודי-ספרדי להוכיח את זכאותם לדרכון פורטוגזי.

שירותי נוטריון: תרגום נוטריוני למגוון שפות, אימות חתימה, ייפוי כוח ועוד.

דיני משפחה: הסכמי ממון, ירושה, חיים משותפים, גירושין, ועוד.

דיני חברות ועסקים: כל הנושאים הקשורים לדיני חברות ומסחריים, בין אם קבלת אשרות עבודה זרות למומחים, סיוע בפתיחת חברה ועוד.

דיני קניין ודיני מקרקעין: סיוע ללקוחות בכל הקשור לנושאי נדל"ן בישראל.

דיני העבודה בישראל: עזרה למעסיקים או עובדים בסוגיות משפטיות.

פשיטת רגל והוצאה לפועל: ליווי כל ההליך הן עבור חייבים והן עבור נושים, החל מהגשת הצו הראשוני ועד לקבלת ההפטר.

חוק ירושה בישראל: אנו מסייעים ללקוחות לערוך ולתרגם צוואות, קבלת צו ירושה או צו קיום צוואה, ייצוג מול רשם הירושות וסיוע לישראלים ולקוחות זרים לנווט את דרכם בסבך חוקי הירושה בישראל, ועוד.

מלכ"רים: עמותות, חברות לתועלת הציבור, עזרה בהקמת, רישום, ניהול ופירוק עמותות ומוסדות ללא כוונת רווח.

צרו קשר עם משרד עורכי דין בירושלים

אם אתם זקוקים לסיוע משפטי בכל אחד מהנושאים המפורטים לעיל, אל תהססו לפנות אלינו. נשמח לעזור עם בעיות משפטיות במשרדנו בירושלים או במרכז הארץ (תל אביב).

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה