עורך דין אזרחי

כל המאמרים שלנו בתחום דיני תאגידים וחברות

משרד עורכי דין, עורך דין אזרחי, מעניק ייעוץ וטיפול משפטי שוטף עבור לקוחותיו במגוון רחב של תחומי המשפט האזרחי, מסחרי ומנהלי.

ייצוג משפטי: עורך דין אזרחי מסייע בכל הקשור לייצוג משפטי בבתי המשפט וערכאות שיפוטיות בכל רחבי הארץ. המציאות הכלכלית של היום הנה דינמית ביותר, ורבים פועלים בתנאי שוק תחרותי אשר טומן בחובו סיכונים וסיכויים כאחד. הסיכון להיגרר לסכסוך משפטי מהווה חלק אינטגרלי מהפעילות העסקית. בעוד שלעולם מוטב להימנע מקונפליקטים, לא אחת עולה הצורך לעמוד על הזכויות ולנהל הליך משפטי.

משרדנו באמצעות עורך דין אזרחי מעניק שירותי ליטיגציה ויישוב סכסוכים, בין אם בין כותלי בית המשפט על ערכאותיו, ובין אם מחוצה לו, לרבות באינסטנציות שיפוטיות ומעין שיפוטיות למיניהן. עורכי הדין שלנו ישרתו את הלקוחות באופן הטוב ביותר, תוך כדי שימוש בידע וניסיון בתחום הנדרש. משרדנו ידע להעריך נכונה את הסיכונים של הלקוחות ולזהות בעיות בטרם הן תתעוררנה, תוך כדי בחירת אסטרטגיה מיטבית בנסיבות כל מקרה ועניין, והכל על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור הלקוח.

דיון אזרחי -מיצוי הליכים

משרדנו מתחייב לשירות מקצועי, אישי וקשוב

דיני חוזים וחיובים: עריכת חוזים למיניהם, לרבות הסכמי מקרקעין (הסכם רכישה, הסכם מכר, חוזה שכירות, חוזה שיתוף במקרקעין, הסכם בין יורשים), הסכמי הלוואה, הסכמי נאמנות, הסכמים למתן שירותים, הסכמי העסקה וכיו"ב.

דיני הבנקאות ודיני שטרות: ייצוג לקוחות מול בנקים, הגשת בקשה לביצוע שטר והגשת התנגדות לבקשה לביצוע שטר.

דיני נזקים: דיני לשון הרע, הגנת הפרטיות, רשלנות, פיצויים בגין ליקוי בניה וכיו"ב.

דיני תאגידים: רישום חברות, עמותות, חברות ללא כוונת רווח ושותפויות.

משפט מנהלי: ייצוג מול גורמי השלטון, רשויות מקומיות וגופים ממשלתיים, בקשר לעתירות מנהליות בבתי הדין לעניינים מנהליים ובבג"ץ.

עריכת חוות דעת משפטיות ועריכת כתבי בית דין: כתב תביעה, כתב הגנה, כתב תשובה, ערעורים, וכיו"ב.

אם אתם מחפשים ייעוץ משפטי על ידי עורך דין אזרחי, צרו קשר: