דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

איך מוציאים ויזה לדובאי? (מידע משפטי)

Law office

לאחרונה מגיעות למשרדנו, המתמחה בדיני הגירה ובמשפט מסחרי, פניות רבות עם השאלה: איך מוציאים ויזה לדובאי? משרדנו מסייע לישראלים המעוניינים לבקר ולעשות עסקים בדובאי ובאיחוד האמירויות, ומטפל בנושא מול הרשויות בדובאי, בשיתוף עם משרד מקומי מוביל בתחום. חשוב לדעת כי קיימים הבדלים בין הוויזות השונות, ובכלל זה ויזה לצורך עסקים או לצורך שהות לטווח ארוך. במאמר זה נסביר על כך בהרחבה. 

עורכי הדין ממשרדנו בירושלים ובתל אביב, מתמחים בדיני הגירה ומשפט מסחרי. עורכי הדין ממשרדנו מסייעים לישראלים המעוניינים להגיע לדובאי ולאיחוד האמירויות, ומטפלים עבורם בבקשות לקבלת ויזה, רישיונות לפתיחת עסקים, רישום חברות ועוד.

דובאי כיעד מוביל לתיירות ולעסקים

איך מוציאים ויזה לדובאי?

במשך שנים רבות נחשבה דובאי ליעד נחשק בעיני ישראלים רבים. עם זאת, דובאי הייתה חסומה לביקורים עבור מרבית הישראלים. הסכם השלום של ישראל עם איחוד האמירויות הערביות ובחריין פתח לראשונה את האפשרות להגיע לביקור באיחוד האמירויות ובדובאי, ואף לפתוח שם עסקים. 

דובאי, שהינה האמירות השנייה בגודלה באיחוד (אחרי אבו דאבי), היא מקום ייחודי מבחינות רבות. האדריכלות החדשנית ועוצרת הנשימה, הכוללת איים מלאכותיים ואת הבניין הגבוה ביותר בעולם (בורג׳ ח׳אליפה), מושכת אליה תיירים ומהגרים מכל העולם. 

חשוב לדעת כי קיים גיוון תרבותי רב בדובאי. אנשים מכל העולם מגיעים למדינה לצורך עסקים ותיירות. מדובר בעיר תוססת עם מגוון אדיר של מסעדות נחשבות ומקומות בילוי, וכן אירועי תרבות, דוגמת הפסטיבל המרשים Global Village. פסטיבל שנתי זה כולל מופעים וביתנים מרשימים, בהם מוצגים דגמים מיניאטוריים של מבנים ומונומנטים ממדינות נבחרות מהעולם

כיצד מטופלת הבקשה לוויזה לצרכי עשיית עסקים ושהות לטווח ארוך?

יובהר כי לאור הסכם השלום, ישראל ואיחוד האמירויות חתמו על הסכם המאפשר ביקורים תיירותיים ללא צורך בוויזה. לעומת זאת, קיים צורך בוויזה לטווח ארוך לצרכים כגון הקמת עסקים, לימודים ושהות ארוכת טווח. ישראלים רבים מתעניינים בכך ובאפשרויות הרבות שדובאי ויתר האמירויות טומנות בחובן. דובאי היא מדינה המעודדת הגעה של אזרחים זרים לצורך עשיית עסקים ומגורים בשטחה. בהתאם, ניתן לטפל בבקשות לוויזה ארוכת טווח בתהליך קצר, ולעיתים לקבל את הוויזה בתוך 24 שעות. ככלל, הדבר מצריך הגעה פיזית לדובאי, וטיפול במקביל ברישום עסק מקומי. 

הסדרים משלימים לוויזה עסקית – רישיון עסק

חשוב מאוד לציין כי נדרשת היכרות עם החוקים המקומיים לצורך קבלת הרישיון הרלוונטי. לדוגמה, קיים הבדל בין אזורים שונים בדובאי מבחינת רישיון העסקים הנדרש בהם. כך עשויים להיות הבדלים מבחינת תחומי עיסוק. לכן, חשוב מאוד לוודא כי מבקשים רישיון שהינו רלוונטי עבור המטרה לשמה הינכם מעוניינים להגיע ולעשות עסקים. גם לצורך ויזות ארוכות טווח והקמת עסקים בדובאי, משרדנו מסייע לישראלים ואזרחים זרים, תוך עמידה בקשר בנושא מול הרשויות בדובאי ובאיחוד האמירויות.

צרו קשר עם עורך דין מומחה לדיני הגירה על מנת להבין איך מוציאים ויזה לדובאי

על מנת לממש את האפשרות שנפתחה עבור ישראלים להגיע לדובאי למטרות עשיית עסקים או שהות ארוכת טווח, חשוב להכיר את חוקי המקום ולפעול בהתאם להם. לכל שאלה בנושא ניתן להיעזר בעורך דין מומחה לדיני הגירה ממשרד עורכי הדין שלנו. משרדנו מסייע לישראלים המעוניינים לבקר בדובאי ובאיחוד האמירויות, בכל הנוגע לקבלת ויזה, רישיונות עסק והקמת חברות. תוכלו ליצור עמנו קשר באמצעות מספרי הטלפון או כתובת הדוא״ל המופיעים מטה.

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה