קניית אזרחות שנייה לישראלים במדינות העולם והאיחוד האירופאי

רכישת אזרחות נוספת לאזרחי ישראל היא קלה מתמיד היום. משרדינו מתמחה בתחום ההגירה: אנו עוזרים לישראלים אשר מבקשים להוציא דרכון זר או להגר לישראל, ארה”ב, קנדה, בריטניה ועוד. אנחנו יודעים שתהליך ההגירה למדינה אחרת בדרך כלל ארוך ומרתיע. מאמר זה מלמד על תוכניות של מדינות שונות בעולם לקבלת אזרחות זרה על בסיס השקעה. אזרחי ישראל יכולים לרכוש אזרחות במדינה אחרת תמורת השקעה משמעותית (מינימום של 250,000 $ ברוב המקרים). רכישת אזרחות נוספת לאזרחי ישראל פירושה בעצם קבלת דרכון נוסף אשר פותח את הדרך אל הזדמנויות חדשות – עבור מי שיכול להרשות זאת עצמו. בנוסף על עלות ההשקעה המינימאלית, רוב ההזדמנויות לרכישת אזרחות נוספת לאזרחי ישראל דורשות שהמשקיע יהיה בעל הון (“שווי”) של לפחות 2 מיליון דולר.

מה הסיבות של רכישת אזרחות נוספת לאזרחי ישראל?

רכישת אזרחות נוספת לאזרחי ישראלכמה מהסיבות הנפוצות בגללן ישראלים מעוניינים לרכוש אזרחות שנייה:

  • הם רוצים דרכון זר אשר מאפשר לבקר, לעבור ולהגר לחו”ל בקלות.
  • הרוכשים רוצים לגוון את הנכסים שלהם, במיוחד מבחינת אפשרויות ההשקעה והטבות המס הזמינות במדינות מסוימות.
  • הם רוצים להתגורר במדינה שהיא נייטרלית, יציבה מבחינה פוליטית, או בטוחה מבחינת חיי האזרחים.
  • ברצונם להשתתף בתוכניות ההשקעה של ארה”ב (לדוגמה) אשר עדיין אינן זמינות לישראלים.
  • הם רוצים לשפר את איכות החיים של המשפחה שלהם ולקבל הזדמנויות לנסוע או לעבוד במדינות מסוימות ללא צורך בוויזה

אלה הן רק כמה סיבות שאנשים בישראל מעוניינים לקנות אזרחות שנייה.

ארצות המאפשרות רכישת אזרחות נוספת לאזרחי ישראל

משרד עורכי הדין כהן, דקר, פקס, ברוש – עורכי דין הגירה פועל בשיתוף פעולה עם מומחים משפטיים ברחבי העולם. נוכל להציע מספר אפשרויות הגירה – הכול תלוי בנכסים שברשותך ומטרתך ברכישת אזרחות נוספת. חלק מהארצות בהן ניתן להגיש אזרחות באמצעות השקעה הן: אוסטריה, קפריסין, אנטיגואה וברבודה, מלטה, סנט קיטס ונוויס (בקריביים), דומיניקה, גרנדה, בלגיה, פורטוגל, ספרד, יוון, בריטניה, סינגפור, קנדה, ארצות הברית ואוסטרליה. חלק מהאפשרויות הללו מאפשרות לקבל אזרחות למשקיעים במסלול מהיר, בעוד שארצות אחרות מאפשרות למשקיעים לקבל תושבות באופן מיידי, ורק אז להתחיל במסלול קבלת אזרחות.

ההתחייבות שלנו – כהן, דקר, פקס, ברוש – עורכי דין הגירה

משרד כהן, דקר, פקס, ברוש בירושלים ופתח תקווה מתחייב לספק לך את השירות הטוב ביותר במחירים סבירים. אנחנו יודעים כי קניית אזרחות נוספת כרוכה בהשקעה גדולה. לאחר פגישת ייעוץ, אנחנו מקבלים כלקוחות רק מקרים בהם אנו מאמינים שיש סיכוי ממשי לקבל אזרחות זרה. אנו מלווים את הלקוחות לאורך כל התהליך לשותפים המקומיים והבינלאומיים שלנו יש ניסיון מוכח והמומחיות הדרושה לסייע לאזרחים ישראלים אשר רוצים לרכוש אזרחות נוספת.

צרו קשר – כהן, דקר, פקס, ברוש – עו”ד הגירה

אם יש לכם שאלות אודות רכישת אזרחות נוספת לאזרחי ישראל, אל תהססו לשאול. עו”ד יהושע פקס או אחד משותפינו המתמחים ברכישת אזרחות שנייה לישראלים ישמח לסייע.

רכישת אזרחות נוספת לאזרחי ישראל

: 03-3724722

        055-9781688

 : office@lawoffice.org.il