דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

עורך דין הגירה לארצות הברית

Michael Decker
Michael Decker

מעוניינים להגר לארה"ב? לקבל גרין קארד ואז אזרחות אמריקאית? אשרת עבודה או עסקים שתאפשר לחיות, לעבוד, ולנהל עסק בארה"ב? כניסתכם לארה"ב סורבה ואתם רוצים לערער? בכל המקרים הנ"ל, עורך דין הגירה לארצות הברית יעזור לכם להגיש את המסמכים הנדרשים, להתכונן לשיחה עם פקידים, להתגבר על קשיים ולקבל את האשרה לה אתם זקוקים מרשויות ארה"ב.

למשרדנו, בעל סניפים בירושלים ובתל אביב, יש ניסיון של שנים בעבודה מול רשויות ההגירה של ארצות הברית. עזרנו למאות לקוחות להתאחד עם בני זוג וקרובי משפחה ולקבל גרין קארד בארה"ב, ללמוד, לעבוד, להשקיע ולקנות עסק בארצות הברית, לחזור לביקור בארצות הברית לאחר שנתפסו בשהיית יתר, ולפתור כל בעיה שצצה בהליך הגירה לארה"ב או קבלת ויזה לארה"ב.

עורך דין הגירה לארצות הברית

כיצד משרד דקר, פקס, לוי יכול לעזור לכם?

אנו מתמחים בתחום ההגירה וקבלת האשרות – עליה וקבלת מעמד בישראל מחד, ודרכונים זרים בעבור ישראלים מאידך. המיקוד שלנ המשרד הוא בתחום קבלת דרכונים ואשרות לארצות הברית, אוסטריה, וגרמניה.

עורכי דין להגירה לארצות הברית ממשרדנו יכולים לסייע לכם לקבל אשרות עבודה ועסקים בארה"ב, לרבות ויזת E-2 למשקיעים פרטיים – מי שרוצה לפתוח עסק פרטי או חברה גדולה בארה"ב ולעבור לאמריקה עם משפחתו ועובדי מפתח מישראל כדי לנהל את העסק.

אנו גם מסייעים בהשגת כל סוגי הגרין קארד (מעמד תושב קבע הקודם לקבלת אזרחות) על בסיס נישואין, תעסוקה, ועוד.

נוכל לעזור גם בסיבוכים אחרים של רכישת אזרחות וגרין קארד – גם לילדי ונכדי אזרחי ארה"ב שמתקשים להוכיח זכאות.

לבסוף, אנו עוזרים להיכנס לארה"ב ולחזור אליה עבור בעלי עבר פלילי או מי שנתפס קודם בעבודה בלתי חוקית או שהיית יתר בארצות הברית.

אשרות עבודה ועסקים

אשרת עבודה מאפשרת לגור ולעבוד בארצות הברית עבור מעסיק ספציפי. האשרה ניתנת לפרק זמן מוגבל, אך ניתנת להארכה לאורך שנים. אנו עוזרים להגיש את המסמכים הדרושים בצד של המעסיק ושל העובד, להאריך את האשרה, ולהביא את בני הזוג והילדים הקטינים של עובדים לארה"ב כנלווים.

ויזת E-2 למשקיעים ניתנת למי שרוצה לקנות או להקים עסק בארה"ב ולנהל אותו. העסק יכול להיות הן מיזם קמעוני קטן והן חברה גדולה. על מנת לקבל את האשרה יש להציג תוכנית עסקית עם גודל ההשקעה והוכחה לכך שהרווחים מהעסק יכלכלו את המשקיע, בני משפחתו הישירה אשר יביא לארה"ב, וכל עובד ישראלי אשר יגיע עם אותה האשרה על מנת לנהל או להפעיל את העסק. האשרה ניתנת לתקופה של שנתיים, וניתן להאריך אותה כל עוד העסק פעיל.

משרדנו עוזר עם גיבוש התוכנית העסקית והצגת המסמכים הנדרשים בפני רשויות ההגירה, כמו גם עם חידוש הוויזה מעבר לתוקף הראשוני (שנתיים).

ויזת E-1 – אשרת סוחרים – מיועדת עבור עובד או בעלים בעסק אשר עוסק במסחר משמעותי עם ארצות הברית.אין דרישה לקנות \ לפתוח עסק בארה"ב או להעסיק עובדים אמריקאים. האשרה ניתנת לתקופה של 52 חודשים וניתנת להארכה. בעלי אשרת E1 יכולים להביא את בני הזוג והילדים כנלווים לארה"ב במהלך שהייתם.

אשרות E1 ו E2 הן אשרות שלא למטרת הגירה, ואין אפשרות לקבל גרין קארד לאחר שהייה בארה"ב עם אשרות אלו.

ויזת L-1 מאפשרת לחברות להעביר מנהלים ומומחים מישראל (או מקום אחר בו החברה פועלת) לסניף, חברת בת או חברת אחות בארה"ב. ניתן לקבל אישור נפרד עבור כל עובד אשר עובר לארה"ב, או להגיש בקשה לאישור גורף עבור מנהלים ומומחים בחברה ספציפית, מה שיאפשר לקצר משמעותית את הליך קבלת אשרת L-1.

אשרות O-1 – ויזות "בעלי כישורים מיוחדים" – ספורטאים, מדענים, אומנים, אנשים יצירתיים ועוד. ישנו מגוון רחב מאוד של כישורים מיוחדים על בסיסם ניתן להגיש בקשה לאשרה זו, אך על המגישים להוכיח כי הם מוכרים כמוכשרים – פרסומים במדינה, תעודות מקצועיות, הכרה פומבית, וכדומה.

גרין קארד ואזרחות

ניתן לקבל גרין קארד על בסיס קרבה משפחתית או זוגיות – נישואין \ אירוסין. גרין קארד עבור הורים וילדים מתקבל מהר יותר (יחסית) מבקשת גרין קארד עבור אח\אחות, אשר נאלצים להמתין בתור מעלה מעשור.

המבקשים לקבל גרין קארד עבור בן זוג נדרשים להוכיח כי לא מדובר בנישואין פיקטיביים – אנו עוזרים ללקוחות להתכונן להגשת המסמכים והראיונות בהם יידרשו להוכיח זאת.

כמו כן, ניתן לקבל גרין קארד לאחר שהייה בארה"ב במשך מספר שנים עם ויזות עבודה ספציפיות, אך לא אשרת E2.

Green Card הוא בעצם אישור שהייה בארה"ב למשך 10 שנים. לאחר קבלת הגרין קארד ושהייה של מספר שנים בארה"ב כתושב קבע, ניתן להמשיך להתאזרחות.

ילדים ונכדים של אזרחי ארה"ב זכאים גם הם לאזרחות ארה"ב בתנאים מסוימים, אף אם נולדו בחו"ל. במקרים רבים אנו יכולים לסייע להורה או לסב להוכיח כי אכן שהו בארה"ב מספר שנים כמבוגרים, וצאצאיהם זכאים לקבל את האזרחות.

ולבסוף, במידה ועזבתם את ארה"ב ואינכם מתכוונים לחזור לגור בגבולותיה, אנו מסייעים בהליך וויתור על גרין קארד ואזרחות, מה שמאפשר לכם בין השאר לומר שלום לחובת דיווח הכנסות לרשויות המס בארה"ב.

הפרות הגירה ורקע פלילי

בעלי הפרות הגירה קודמות – מי שנשארו בארה"ב מעבר לתוקף האשרה מבלי להאריך אותה, או נתפסו בעבודה לא חוקית בעת ביקור תיירותי – לרוב ייתקלו בהגבלת או סירוב כניסה לארה"ב למשך מספר שנים, מספר רב יותר ככל שהעבירה הייתה חמורה יותר.

גם בעלי עבר פלילי בישראל או במדינה אחרת עשויים להתקל בקשיים בכניסה לארה"ב ובהליך ההגירה לארצות הברית.

גם במקרים אלו אנו עוזרים עם הגשת בקשת מחילה – Waiver  – או הוכחה לרשויות ההגירה כי אישור זכאותכם להגירה יהיה לטובת ארה"ב ואינכם מהווים סכנה לציבור.

צרו קשר עם מומחים

כדי לקבל ייעוץ, הדרכה, וסיוע משפטי של עורך דין הגירה לארצות הברית, אנו ממליצים לקבוע פגישה במשרדנו או שיחה בזום:

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה