דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

עו"ד להחזרת נכסים מהשואה

Michael Decker

מאמר זה מסביר כיצד לבחור בצורה נכונה עו"ד להשבת נכסים מהשואה. יש הרבה אנשים שזכאים לרשת נכסים שהושארו על ידי נספי שואה שקנו נדל"ן, חפצי ערך, או השקיעו כספים בארץ ישראל. אבל יכול להיות מסובך למצוא את האדם הנכון שיטפל במקרה שלכם. בישראל יש אחד מהמספרים הגבוהים ביותר בעולם של עורכי דין יחסית לאוכלוסייה, מה שמקשה עוד יותר על החיפוש. להלן העצות החשובות ביותר שנוכל לתת:

Holocaust Restitution Lawyer

איך לבחור עו"ד להשבת נכסים מהשואה?

אנחנו תמיד ממליצים לשים לב לקריטוריונים הבאים:

  1. במה מתמחה עורך הדין? בישראל, עורכי דין חופשיים לעסוק בכל תחום משפטי שיבחרו. בדרך כלל, משרדי עורכי דין מתמקדים בתחום התמחות מסוים, כמו חוקי הגירה, חוקי עבודה, חוקי החזרת נכסים, ואחרים. בחרו עורך דין שמכיר את התחום שאתם צריכים בו עזרה.
  2. איפה עורך הדין ממוקם? ישראל היא אומנם מדינה קטנה, אבל בדרך כלל נוח יותר להיפגש קרוב לבית או למקום העבודה שלכם. זאת נקודה חשובה להתייחס אליה עבור הרבה אנשים.
  3. באיזה שפה הכי קל לכם לתקשר? לקוחות מסוימים לא מדברים עברית כשפת אם, ולפעמים יותר קל להם להשיג עזרה משפטית בשפה שיותר נוחה להם. במשרד שלנו, אנחנו מציעים שירותים בעברית, אנגלית, רוסית, צרפתית ושפות נוספות לנוחות הלקוחות שלנו. 
  4. האם יש לעורך הדין זמן לטפל במקרה שלכם? תמיד חשוב לוודא שלעורך הדין יש זמן לטפל במקרה שלכם. פעמים רבות, עורכי דין יקבלו לקוחות גם כשאין להם זמן לעוד מקרים, דבר שיכול לעכב אתכם מאוד. שאלו אם יש לעורך הדין זמן לטפל במקרה שלכם ומתי אתם יכול לצפות שהתהליך יסתיים, ווודאו לקבל תשובות ברורות.
  5. מה התשלום שתצטרכו לשלם?חשוב להגיע להסכמה על התשלום כדי שלא תופתעו אחר כך. וודאו לקבל אישור בכתב בנוגע לתשלומים שתשלמו, יחד עם התהליכים שעורך הדין יעבור כדי שהציפיות יהיו מתואמות משני הצדדים.

מאמרים נוספים בנושא השבת נכסים מהשואה

אנחנו מספקים שלל מאמרים בנושא החזרת נכסים מהשואה. נושא זה נמצא באחריות משרד המשפטים. המאמרים באתר שלנו כוללים איך להגיש בקשה, כמה זמן התהליך לוקח, החוק הישראלי על החזרת נכסיםסדר הירושה, היסטוריה של הנכסים ועוד.

צרו קשר עם מומחים להשבת נכסי נספי שואה

עורך הדין מיכאל דקר ממשרדנו הוא עורך דין לנושאי החזרת נכסים ועזר בהצלחה ללקוחות להשיג נכסים שהיו זכאים אליהם. אם תרצו את עזרתינו במקרה שלכם, צרו קשר.

 

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה