דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

דרישות השקעה עבור ויזת E-2

Michael Decker
Michael Decker

מהן דרישות אשרת ההשקעה E-2?

אולי שמעתם על ויזת E-2, שהיא ויזת עסקים לארה"ב. אזרחי ישראל זכאים להגיש בקשה לאשרת השקעה E-2 משנת 2019.

כמה כסף צריך להשקיע? איזה ניסיון מקצועי צריך להוכיח? איך לבנות תוכנית עסקית לקבלת האשרה?

משרד עורכי הדין דקר, פקס, לוי מתמחה בהגירה ובוויזות לארה"ב. במאמר זה נסביר מה הן הדרישות לקבלת אשרת המשקיע של E-2 לארה"ב.

איך עובד תהליך הגשת בקשה לוויזת E-2?

על מנת לקבל ויזת E-2, עורך דין ההגירה שלך בארה"ב צריך להגיש בקשה עבור החברה ועבור כל עובד אשר צריך לעבור לארה"ב. העורך דין יעזור להנפיק ויצרף לבקשה את המסמכים הדרושים כדי להוכיח שעומדים בדרישות ההשקעה בוויזת E-2.

עורך הדין יעזור לעשות חזרות לקראת הראיון במשרדינו.

עורכי הדין שלנו בתחום ההגירה יכולים לטפל בכל ההיבטים של התיק. יש לנו ניסיון והבנה בהעדפות נציגות ארה"ב בישראל מבחינת הגשת הבקשה וארגון ההליך.

אנו מתחילים את התהליך בייעוץ ראשוני על מנת לוודא שיש סיכוי טוב להצליח בתיק שלכם. לאחר מכן נספק ללקוח רשימה של המסמכים הנדרשים ונתחיל לעבוד על הבקשה. אנו זמינים לאורך כל התהליך לענות על כל שאלה.

 

איזה סכום השקעה מספיק עבור ויזת E-2?

סכום ההשקעה צריך להיות מספיק משמעותי כדי שהעסק יתחיל לפעול ללא השקעה חיצונית נוספת. בהתאם לתחום שבו העסק מתמקד, כמות ההשקעה תהיה שונה. בדרך כלל, ככל שסכום ההשקעה גבוהה יותר, הסיכוי לקבל אישור לוויזת E-2 גבוהה בהתאם.

דרישות אשרת E-2 כרוכות בשימוש בהשקעה כדי להועיל ישירות לעסק. השימוש בהשקעה יכול להיות, למשל, השכרת משרד, תשלום משכורות לעובדים, קניית ציוד וכדומה. יש כמובן להציג מסמכים המעידים על הוצאות אלו.

איזה ניסיון מקצועי צריך להוכיח?

על מנת להתאים לדרישות הוויזה של המשקיע E-2, אין דרישה רשמית לתואר או לכמות מסוימת של ניסיון. עם זאת, צריך הבקשה חייבת להוכיח יכולת לפקח על העסק הרשום בבקשה כמנהל או בעל עסק – להראות ניסיון קודם כמנהל באותו תחום לכל הפחות.

חשוב מאוד להראות שתמלאו תפקיד פעיל בעסק. ההשקעה לא יכולה להיות השקעה פסיבית כגון נכס נדל"ן, שבו אין צורך להתגורר בארה"ב כדי לפקח על ההשקעה. למרות שהשקעות בנכסי דלא ניידי עשויות להיות כרוכות בסכומי כסף גדולים מאוד, קשה מאוד לזכות באשרת E-2 עם השקעה כזו.

בבקשה יש להסביר מהו התפקיד של בעל אשרת E-2 בפעילות העסק ביום-יום וכיצד יש מקום לצמיחת העסק, במיוחד הבאת עובדים אזרחי ארה"ב, עידוד יצירת מקומות עבודה.

דרישות השקעה עבור ויזת E-2

מהי תכנית עסקית?

אחד המסמכים שאתם נדרשים לספק הוא תוכנית עסקית נרחבת לחמש השנים הקרובות. התוכנית צריכה לפרט את המצב הנוכחי של העסק ולהרחיב את התחזיות לעתיד. התוכנית תלול מידע כמו רקע החברה, נתונים פיננסיים, תוכניות להעסקת עובדים ותחזיות פיננסיות. חשוב לציין כי התוכנית העסקית תוצג גם בעת חידוש ויזת E2. לכן, התחזיות צריכות להיות מציאותיות, פן תהיה בעיה בחידוש האשרה.

אשרת E2 מונפקת לשנתיים, אך התוכנית העסקית צריכה לכסות פרק זמן ארוך יותר.

ויזות עסקים אחרות

במידה ודרישות ההשקעה של ויזה E-2 אינן מתאימות, ישנן ויזות עסקים אחרות המאפשרות ללעבוד בארה"ב. לכל אשרת עסקים יש את הקריטריונים הייחודיים לה. ויזת E-1, אשרת L-1 ואשרת O-1 עשויות להתאים יותר לעסק שלכם.

עורך הדין  להגירה לארה"ב יכול לבדוק אם סוגי ויזה אחרים מתאימים יותר לעסק הייחודי שלכם. נוכל להסביר את היתרונות והחסרונות של כל סוג ויזה הרלוונטי למקרה הספציפי.

צור קשר עם מומחה הגירה לארה"ב לקבלת ייעוץ ועזרה

עבור אשרת E-2,  תצטרכו להשקיע את רוב הכסף בעסק לפני הגשת הבקשה לוויזה E-2. לכן, חשוב מאוד שהבקשה תהיה בידיים הנכונות כדי לוודא את כל הסיכויים להצלחה. דרישות ההשקעה בוויזת E-2 אינן פשוטות להבנה ויש עדכונים ושינויים שיכולים לקרות מעת לעת. עורך דין ההגירה שלכם לארה"ב יכול לעזור בכל ההליך, מהעלאת הרעיון העסקי הראשוני ועד לאחר קבלת ויזה E-2 לידיים.

רוצים לבדוק האם אתם עומדים בדרישות אשרת השקעה E-2?  צרו איתנו קשר כדי לערוך ייעוץ. אנו נעבור על המסמכים הפיננסיים, נבדוק את הרקע המקצועי ואת התוכנית העסקית, ונטפל בכל בעיה שתהיה לכם, כגון הפרות הגירה קודמות. לאחר מכן אנו מייעץ לגבי הצעדים שעליכם לבצע על מנת לקבל את הסיכוי הטוב ביותר להצליח בהשגת אשרת E-2.

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה