דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

כיצד לברר מה הסטטוס של תיק ירושה

Michael Decker

קיימות מספר דרכים לבירור סטטוס של תיק ירושה או של תיק שנפתח אצל הרשם לענייני ירושה. מאמר זה מסביר מספר פרטים רלוונטיים.

סדרת המאמרים

משרדנו מתמחה במגוון תחומים, כולל דיני ירושה. מאמר זה שייך לסדרת מאמרים המתייחסים להיבטים שונים של דיני הירושה בישראל, על פי ההוראות הנמצאות באתר משרד המשפטים תחת הרשם לענייני ירושה. למידע נוסף, בקרו במאגר המאמרים שלנו בנושאי ירושה.סטטוס תיק ירושה

פרטים בנושא הסטטוס של תיק ירושה

ניתן להשיג פרטים באמצעות מערכת המידע המקוונת של הרשם לענייני ירושה. בנוסף, ניתן לשלוח דואר אלקטרוני לכתובת המתאימה, על פי האזור הרלוונטי לתיק. כמו כן, אתם מוזמנים להתקשר למספר הטלפון באזור הרלוונטי. משרדי הממשלה אינם מספקים יעוץ משפטי, אך ניתן ליצור איתם קשר לגבי הנושא של מאמר זה, כלומר לגבי בירור הסטטוס של תיק ירושה.

יצירת קשר עם הרשם לענייני ירושה באמצעות טלפון, פקס או דואר אלקטרוני

אם ברצונכם ליצור קשר עם הרשם באופן עצמאי, אתם מוזמנים לעשות זאת. אנו מספקים את המידע הרלוונטי ואת הקישורים הרלוונטיים לאתר משרד המשפטים.

האזורים הם:

  • באר שבע והדרום. למידע נוסף, כולל כתובת, שעות פעילות, הוראות הגעה ועוד, בקרו בדף אזור באר שבע של הרשם לענייני ירושה. מספר הטלפון הינו *2416 בהתקשרות ממספר טלפון ישראלי או 08-6264561/2, מספר הפקס הינו 02-6462697 וכתובת הדואר האלקטרוני היא [email protected] או [email protected].
  • חיפה והצפון. למידע נוסף, כולל כתובת, שעות פעילות, הוראות הגעה ועוד, בקרו בדף אזור חיפה והצפון של הרשם לענייני ירושה. מספר הטלפון הינו *2416 בהתקשרות ממספר טלפון ישראלי, מספר הפקס הינו 02-6467564 וכתובת הדואר האלקטרוני היא [email protected].
  • ירושלים. למידע נוסף, כולל כתובת, שעות פעילות, הוראות הגעה ועוד, בקרו בדף אזור ירושלים של הרשם לענייני ירושה. מספר הטלפון הינו *2416 בהתקשרות ממספר טלפון ישראלי, מספר הפקס הינו 02-6467611 וכתובת הדואר האלקטרוני היא [email protected] או [email protected].
  • תל אביב והמרכז. למידע נוסף, כולל כתובת, שעות פעילות, הוראות הגעה ועוד, בקרו בדף אזור תל אביב והמרכז של הרשם לענייני ירושה. מספר הטלפון הינו *2416 בהתקשרות ממספר טלפון ישראלי, מספר הפקס הינו 02-6467548 וכתובת הדואר האלקטרוני היא rasham [email protected].
  • נצרת. למידע נוסף, כולל כתובת, שעות פעילות, הוראות הגעה ועוד, בקרו בדף אזור נצרת של הרשם לענייני ירושה. מספר הטלפון הינו *2416 בהתקשרות ממספר טלפון ישראלי והפקס הינו 02-6467565.

יצירת קשר

אם יש לכם שאלות לגבי הסטטוס של תיק ירושה בישראל או אם אתם זקוקים לעזרה ביצירת קשר עם המשרדים הרלוונטיים, אתם מוזמנים לפנות אלינו.

עו"ד מיכאל דקר מתמחה בדיני ירושה וישמח לסייע לכם בנושא זה.

 

 

 

מונחי מפתח:

בישראל

כותרת SEO:

בישראל

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה