דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

שירותי נוטריון מחירון ותעריפים

Michael Decker
Michael Decker

יסמין תדמור

שירות מעולה!! הזמנתי שני תרגומי נוטריון - אחד באנגלית ואחד בגרמנית, עבדו במהירות ויעילות! קיבלתי תוך מספר ימים את התרגום עד הבית. ממליצה בחום!

Хуссейн АбуТаир

ממליייץץץ, עבודה מעולה, מהירה, אנשים טובים, נחמדים ואמינים, עשיתי תרגום דיבלומה, משפה רוסית לעברית, קבלתי תרגום תוך יומים עבודה.

רותי ויגודסקי

אנו נעזרנו בשרותי משרד עו"ד כהן, דקר, פקס וברוש, לתרגום תעודות לגרמנית ולקבלת אפוסטיל. עובד המשרד סשה טיפל בבקשתנו באדיבות ובמסירות. תעודה אחרונה נמסרה בזמן סגר הקורונה. סשה עשה מאמץ עילאי על מנת שנוכל לקבלה בזמן ועל זאת אנו מודים לו. רותי ואמנון ויגודסקי

יוסי שקולניק

גם אנחנו קיבלנו שרותי תרגום ונוטריון מחברת עורכי הדין. הטיפול היה עניני אדיב ומהיר וענה על כל הציפיות. מצפה להמשך שיתוף פעולה בעתיד

מיכל זיגדון

נעזרתי בשירות המשרד לתרגום תעודות הלידה של בנותיי.
בימינו, שהתקשורת נעשית לרוב טלפונית או דרך הודעות ומיילים, קיבלתי מכם שירות סבלני, אמין ואדיב, מתחילת ההתקשרות ועד סוף התהליך.
ממליצה מאוד ואם אצטרך שוב שירות של תרגום ללא ספק אתם הכתובת שלי.
תודה רבה!

סיגל וקס

ממליצה בחום על שירותי המשרד. פנינו לעזרה בתרגום מסמכים רשמיים וחתימה נוטריונית וקיבלנו מענה מהיר, אדיב ומקצועי משפחה קישור. תודה!!

Tal Ya'acov

הייתה לי חוויה נפלאה עם מחלקת התרגומים של המשרד! סשה קישקו שעומד בראש המחלקה הזו הוא אדם מקצועי ואמין ביותר! סיפק עבורי תרגום מסינית בזמן שיא!

איציק פ

ממליץ בחום!!
מרגע הפנייה סשה דאג שהכל יטופל הכי מהר שאפשר...
היה זמין כל הזמן בוואטסאפ (למרות שיצא שדי שיגעתי אותו).....
תודה רבה!!

Ury Jamshy

עבדתי מול נטעלי מחברת DP והשירות היה מסור, מקצועי, וזריז. תוך שבועיים קיבלתי את המסמכים המתורגמים והחתומים.

מני מירום

ברצוני להמליץ של משרד עורכי דין דקר, פקס ושות'. השירות מעולה, מהיר ואיכותי הייתי צריך תרגום נוטריוני ואפוסטיל, אחד מעורכי הדין יצר איתי קשר במהירות והתכתב איתי בווטסאפ גם בימי שישי בכדי לוודא שהמסמכים יטופלו תוך יומיים.

דוד וואלעס


שירותי תרגום של משרד עו"ד הנ"ל מצויינים ומקצועי, ממליץ בחום לכל אחד לנסות, בעיקר השירות האדיב מכל הלב של סשה קישקו משאיר את הלקוח בהרגשה טובה ורצון לחזור בעתיד

ריבקה פרידמן

המשרד בירושלים (בעיקר סשה) טיפלו בי למופת. מאד חריג בימינו תודה

Sorina Aronovich

פניתי לחברה בייאוש גדול אחרי 6 חודשים בהם ניסיתי ללא הצלחה להשיג אפוסטיל ע"ג תעודת פטירה מחו"ל.
וממש נס!!! תוך פרק זמן קצר מהמתוכנן קיבלתי את מבקושי ביעילות מירבית ובשרות יוצא מן הכלל!
כן יירבו כמוהם????

Ronit Neumann

ממליצה בחום על המשרד. השירות אדיב, יעיל ומאוד מקצועי. מטלות תרגום ואישורים שמבחינתי היו אניגמה בוצעו באופן מסודר, מדויק ובזמן קצר. עדכנו בכל שלב והיו זמינים לכל שאלה. אם אזדקק למשהו נוסף בעתיד אפנה אליהם שוב.

Daniil Kirsanow (Mods)

תודה רבה לכם ולנטעלי, על תרגום מקצועי של מסמכים בשביל לימודים, בזמן ומחיר מעוד טובים

יסמין דגן

ממליצה מאוד על משרד עורכי הדין. השתמשנו בשירותיה של ענת לוי לצורך הכנת ייפוי כח מתמשך. השירות היה מהיר ומקצועי והמחיר היה הוגן.

Hadar Ben-Gida

קיבלתי שירות על אישור נוטריוני לתרגום מסמך רשמי של המדינה. השירות היה אמין, מקצועי, מהיר ובמחיר הוגן. ממליץ בחום!

כאשר אנו נדרשים להליכים משפטיים שונים כמו הגשת כתב תביעה למשל, או הליכים מנהליים כמו רכישה של נכס בארץ, אנו יודעים לפנות באופן כמעט אוטומטי אל עורכי הדין, ובוחרים בסופו של דבר באנשי המקצוע שיציעו לנו את השירות המקיף והמקצועי ביותר.

במצב הזה כל עורך דין רשאי לנקוב במחיר משתנה בהתאם לניסיון ולשירות שהוא נותן וטווח המחירים לשירותים שונים, שהוא בדרך כלל רחב מאד. לצד זאת, ישנו מקבץ של שירותים משפטיים שמחירם קבוע ומעוגן בחוק ואלו הם השירותים שנותן הנוטריון. מרביתנו, כלל לא יודעים מי זה הנוטריון עד לרגע בו אנו צריכים אותו ולכן לעתים מופתעים מהמחירים שהוא גובה על שירותים שונים.

כאן במשרד עורכי הדין שלנו, אנו מאמינים כי חשוב לגשת להליכים שונים מתוך ידע והבנה מקצועית בסיסית לכל הפחות ולכן אנו דואגים לשקף ללקוחות שלנו את פירוט המחירים כבר מהרגע הראשון. כמובן שנשמח לעזור גם לכם בכל עניין עבורו אתם נדרשים לשירותים נוטריוניים. בין אם אתם צריכים תרגום נוטריוני מעברית לשפה זרה ולהיפך, אימות חתימה במסמך כלשהו, אישור עריכת צוואה או כל שירות אחר – צוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם. כעת, נסביר על תפקיד הנוטריון, שירותי נוטריון מחירון ואפשרות להנחות ונזכיר שאתם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ מקצועי וסבלני בכל שלב.

מיהו הנוטריון?

נוטריון הוא למעשה עורך דין בעל הסמכה מסוימת שניתנה לו על ידי משרד המשפטים והוא מוסמך לבצע מספר פעולות שעורך דין מן המניין ללא הסמכה נוטריוניות לא רשאי להן. בין היתר, הנוטריון רשאי לאמת חתימה על מסמך כלשהו להעיד כי החותם עשה זאת מרצונו החופשי והטוב, לאשר נכונות תרגום של מסמך, לקבל ולאשר תצהירים והצהרות מסוגים שונים ועוד. במקרים מסוימים בהם שולחים מסמכים מתורגמים למדינות זרות או מקבלים מסמכים ממדינה זרה שיש להציג בארץ, יש לקבל גם חותמת אפוסטיל.

כעת, בואו נבין בדיוק כמה עולים שירותי הנוטריון.

שירותי נוטריון מחירון

כאמור, מחירון השירותים הנוטריוניים הוא קבוע ומעוגן בחוק הנוטריונים משנת תשל"ו, 1976. עם זאת המחירים מתעדכנים מדי שנה. להלן המחירון המעודכן לשנת 2021 (כולל 17% מע"מ):

 • אימות חתימה על ידי נוטריון:
 • אימות חתימה של חותם יחיד – 193 ש"ח.
 • כל חתימה של אדם נוסף על אותו המסמך – 77 ש"ח.
 • אישור המעיד שחותם על מסמך בשם הזולת מוסמך לכך – עלות חתימה ראשונה 193 ש"ח וכל חתימה נוספת 77 ש"ח.
 • העתק של כל מסמך – 77 ש"ח.
 • אישור העתק צילומי של המסמך – 77 ש"ח לעמוד הראשון ו-6 ש"ח לכל עמוד נוסף.
 • אישור העתק צילומי מעבר לאישור הראשון – 25 ש"ח לעמוד הראשון של כל אחד ו-6 ש"ח לכל עמוד נוסף.
 • אישור נכונות של תרגום על ידי נוטריון:
 • עד מאה המילים הראשונות של כל מסמך מתורגם – 245 ש"ח.
 • כל מאה מילים נוספות או חלק מהן עד לאלף מילים – 193 ש"ח.
 • כל מאה מילים נוספות או חלק מהן לאחר אלף המילים הראשונות – 94 ש"ח.
 • כל אישור נוסף על אותו התרגום – 77 ש"ח.
 • אישור צוואה על פי סעיף 22 לחוק הירושה על ידי נוטריון
 • חותם ראשון – 282 ש"ח.
 • כל חותם נוסף – 144 ש"ח.
 • אישור נוסף לאותה הצוואה באותו המעמד – 87 ש"ח לכל אישור נוסף.
 • אישור צוואה הכרוך בתרגום נוטריוני – מחצית מן השכר הנקוב בתעריפי התרגום בסעיף הקודם בהתאם למספר המילים.
 • אישור שאדם כלשהו נמצא בחיים – 193 ש"ח.
 • תצהיר בפני נוטריון:
 • קבלה ואישור תצהירים שניתנו בשבועה או בכל דרך אחרת – 195 ש"ח למצהיר הראשון, 78 ש"ח לכל מצהיר נוסף, כל אישור נוסף לאותו התצהיר שניתן באותו מעמד 77 ש"ח. אישור תצהיר הכרוך בתרגום נוטריוני שלו יחויב במחצית מתעריפי התרגום האמורים בסעיף התרגום בהתאם למספר המילים במסמך.
 • העדה של מסמך סחיר כולל תרגום במקרי הצורך – 1,236 ש"ח במידה הסכום עליו נדרשת העדה אינו עולה על 76,800 ש"ח. 2,645 ש"ח במידה והסכום עליו נדרשת העדה עולה על 76,800.

**לתעריפים הללו ניתן להוסיף עלויות נסיעה ממשרד הנוטריון אל מקום ההעדה וחזור.

 • רישום הערה בדבר ביטול ייפוי כוח או מסמך אחר:
 • קבלה של הודעת הביטול ורישום שלה כהערה בעותק של יפויי הכוח או של מסמך אחר – 207 ש"ח.
 • הנפקת העתק מאושר הכולל את הערת הביטול של ייפוי הכוח או המסמך האחר – 75 ש"ח.
 • כל העתק נוסף – 75 ש"ח.
 • אימות הסכם ממון על פי חוק יחסי ממון בין בני זוג:
 • חתימה על מסמך ראשון יחיד – 429 ש"ח.
 • אימות עותקים נוספים של אותו ההסכם – 75 ש"ח לכל עותק.
 • אימות הסכם ממון הכרוך בתרגומו – תוספת של מחצית מן השכר האמור לעיל על פי מספר המילים במסמך.

פעולות נוטריוניות נוספות להן לא נקבע מחיר בחוק

במקרים בהם נדרש לשירותיו של הנוטריון אליהם הוא מוסמך על פי דין ובמידה ולא נקבע תעריף לאלו, התשלום על הפעולה יעמוד על 312 ש"ח.

במקרים בהם מבקש הבקשה יבחר להיעזר בשירותי הנוטריון מחוץ למשרדו במקרים שאינם מחייבים זאת מתוקף מהותם (כמו למשל במקרים מסוימים של העדה של מסמך סחיר), החיוב יהיה על פי המפורט לעיל, בתוספת הוצאות הנסיעה של הנוטריון וכן בתשלום של 628 ש"ח לשעה הראשונה או חלק ממנה מרגע היציאה של הנוטריון מהמשרד ועד לחזרה אליו ו-193 שקלים לכל מחצית שעה נוספת או חלק ממנה.

במידה והנוטריון הוזמן לביצוע פעולות על ידי יותר מאדם אחד, יחולקו תעריפי הנסיעות שלו באופן שווה בין כולם.

חשוב לשים כי במקרים בהם הוזמן הנוטריון לתת שירות במקום מסוים והשירות לא ניתן בסופו של דבר מסיבות שלא תלויות בו, הוא יהיה זכאי לשכר מלא על השירותים האמורים וכן הוצאות נסיעה הלוך חזור ממשרדו.

לבסוף חשוב לשים לב כי במידה והשירות הנוטריוני יינתן בין השעות 19:00 ל-08:00 או בימים המוגדרים כימי מנוחה על פי חוק, מחיר התעריפים הקבועים יעלה ב-50%.

רוצים לראות את התעריפים המדויקים של כלל השירותים הנוטריונים? לחצו כאן לתעריפים העדכניים באתר משרד המשפטים.

האם ניתן לקבל פטור מלא או חלקי על תשלום על שירותים נוטריוניים שונים?

אכן, ישנם מקרים בהם רשאי הנוטריון שלא לגבות שכר כלל או לחלופין לגבות שכר חלקי כמו למשל כאשר מבקש השירות הוא אדם חסר אמצעים שהמציא מסמכים המעידים על כך, כאשר מדובר על עולה חדש או תושב חוזר, כאשר מדובר על שירות חוזר לאחר שירות שלא נעשה בצורה נכונה וכן במקרים פרטניים נוספים. אנו נשמח כמובן להסביר לכם לעומק על המקרים השונים ולעזור לכם לממש את זכאותכם לפטור מלא או חלקי מתשלום על שירותים שונים במידת הצורך.

תנו למומחים שלנו לעשות לכם סדר

כפי שאתם יכולים לראות, השירותים שמציע הנוטריון הם רבים ולכן בלבול וחוסר הבנה בנושאים של שירותי נוטריון מחירון עם נפוצים בהחלט.

אנו במשרד שמנו לעצמנו למטרה להנגיש את עולם השירותים הנוטריוניים לקהל לקוחותינו ולכן אנו מקפידים לעבוד בשקיפות מלאה מולכם. אם גם אתם נדרשים לשירותים נוטריונים שונים או לשירותים נלווים, צוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בכל עניין. צרו קשר בהקדם האפשרי ונשמח לספק מענה מקצועי, סבלני ואדיב.

צרו קשר

 • ✓ Valid number ✕ Invalid number
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה