דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

תרגום נוטריוני לאיטלקית

Michael Decker
Michael Decker

Tal Ya'acov

הייתה לי חוויה נפלאה עם מחלקת התרגומים של המשרד! סשה קישקו שעומד בראש המחלקה הזו הוא אדם מקצועי ואמין ביותר! סיפק עבורי תרגום מסינית בזמן שיא!

Хуссейн АбуТаир

ממליייץץץ, עבודה מעולה, מהירה, אנשים טובים, נחמדים ואמינים, עשיתי תרגום דיבלומה, משפה רוסית לעברית, קבלתי תרגום תוך יומים עבודה.

Sorina Aronovich

פניתי לחברה בייאוש גדול אחרי 6 חודשים בהם ניסיתי ללא הצלחה להשיג אפוסטיל ע"ג תעודת פטירה מחו"ל.
וממש נס!!! תוך פרק זמן קצר מהמתוכנן קיבלתי את מבקושי ביעילות מירבית ובשרות יוצא מן הכלל!
כן יירבו כמוהם????

Ury Jamshy

עבדתי מול נטעלי מחברת DP והשירות היה מסור, מקצועי, וזריז. תוך שבועיים קיבלתי את המסמכים המתורגמים והחתומים.

דוד וואלעס


שירותי תרגום של משרד עו"ד הנ"ל מצויינים ומקצועי, ממליץ בחום לכל אחד לנסות, בעיקר השירות האדיב מכל הלב של סשה קישקו משאיר את הלקוח בהרגשה טובה ורצון לחזור בעתיד

Hadar Ben-Gida

קיבלתי שירות על אישור נוטריוני לתרגום מסמך רשמי של המדינה. השירות היה אמין, מקצועי, מהיר ובמחיר הוגן. ממליץ בחום!

סיגל וקס

ממליצה בחום על שירותי המשרד. פנינו לעזרה בתרגום מסמכים רשמיים וחתימה נוטריונית וקיבלנו מענה מהיר, אדיב ומקצועי משפחה קישור. תודה!!

יוסי שקולניק

גם אנחנו קיבלנו שרותי תרגום ונוטריון מחברת עורכי הדין. הטיפול היה עניני אדיב ומהיר וענה על כל הציפיות. מצפה להמשך שיתוף פעולה בעתיד

איציק פ

ממליץ בחום!!
מרגע הפנייה סשה דאג שהכל יטופל הכי מהר שאפשר...
היה זמין כל הזמן בוואטסאפ (למרות שיצא שדי שיגעתי אותו).....
תודה רבה!!

יסמין דגן

ממליצה מאוד על משרד עורכי הדין. השתמשנו בשירותיה של ענת לוי לצורך הכנת ייפוי כח מתמשך. השירות היה מהיר ומקצועי והמחיר היה הוגן.

יסמין תדמור

שירות מעולה!! הזמנתי שני תרגומי נוטריון - אחד באנגלית ואחד בגרמנית, עבדו במהירות ויעילות! קיבלתי תוך מספר ימים את התרגום עד הבית. ממליצה בחום!

ריבקה פרידמן

המשרד בירושלים (בעיקר סשה) טיפלו בי למופת. מאד חריג בימינו תודה

Ronit Neumann

ממליצה בחום על המשרד. השירות אדיב, יעיל ומאוד מקצועי. מטלות תרגום ואישורים שמבחינתי היו אניגמה בוצעו באופן מסודר, מדויק ובזמן קצר. עדכנו בכל שלב והיו זמינים לכל שאלה. אם אזדקק למשהו נוסף בעתיד אפנה אליהם שוב.

רותי ויגודסקי

אנו נעזרנו בשרותי משרד עו"ד כהן, דקר, פקס וברוש, לתרגום תעודות לגרמנית ולקבלת אפוסטיל. עובד המשרד סשה טיפל בבקשתנו באדיבות ובמסירות. תעודה אחרונה נמסרה בזמן סגר הקורונה. סשה עשה מאמץ עילאי על מנת שנוכל לקבלה בזמן ועל זאת אנו מודים לו. רותי ואמנון ויגודסקי

Daniil Kirsanow (Mods)

תודה רבה לכם ולנטעלי, על תרגום מקצועי של מסמכים בשביל לימודים, בזמן ומחיר מעוד טובים

מני מירום

ברצוני להמליץ של משרד עורכי דין דקר, פקס ושות'. השירות מעולה, מהיר ואיכותי הייתי צריך תרגום נוטריוני ואפוסטיל, אחד מעורכי הדין יצר איתי קשר במהירות והתכתב איתי בווטסאפ גם בימי שישי בכדי לוודא שהמסמכים יטופלו תוך יומיים.

מיכל זיגדון

נעזרתי בשירות המשרד לתרגום תעודות הלידה של בנותיי.
בימינו, שהתקשורת נעשית לרוב טלפונית או דרך הודעות ומיילים, קיבלתי מכם שירות סבלני, אמין ואדיב, מתחילת ההתקשרות ועד סוף התהליך.
ממליצה מאוד ואם אצטרך שוב שירות של תרגום ללא ספק אתם הכתובת שלי.
תודה רבה!

תרגום נוטריוני לאיטלקית דרוש לאישור התרגום של מסמכים משפטיים, רשמיים, ואחרים מהשפה העברית לשפה האיטלקית. פעולת התרגום הנוטריוני הינה פעולה חשובה ומהותית הנעשית על ידי עורך דין בעל הסמכה נוטריונית. לאחר ביצוע תרגום נוטריוני לאיטלקית ניתן להגיש את המסמכים המתורגמים במערכות משפטיות וגופים ציבוריים הן בארץ והן באיטליה.

השפה האיטלקית, הנמנית על משפחת השפות ההודו – אירופאיות, הינה שפה עשירה ונפוצה ברחבי העולם. כיום, קרוב לשמונים וחמישה מיליון בני-אדם ברחבי העולם המתגוררים בעשרים מדינות מלבד איטליה, דוברים את השפה האיטלקית.

משרדנו עוסק במלאכת התרגום הנוטריוני מאיטלקית בעזרת תצהיר מתרגם עבור מגוון רחב של סוגי מסמכים המשרתים את צרכיהם של לקוחות המשרד.

תרגום נוטריוני לאיטלקית

מתי מתעורר צורך בתרגום נוטריוני לאיטלקית:

בעשורים האחרונים, חל גידול מרשים במספר הסטודנטים הנרשמים ללימודים במוסדות ההשכלה באיטליה. הגשת מסמך ישראלי אל מוסד לימודים באיטליה דורש שירות של תרגום נוטריוני לאיטלקית.

הליך הרישום ללימודים באיטליה, כרוך בהגשת מספר רב של מסמכים [כגון: תעודות בגרות, אישור רפואי ועוד]. בכדי שמוסד הלימודים יכיר באותנטיות של המסמכים המוגשים לפתחו, הסטודנטים זקוקים לתרגום נוטריוני לאיטלקית.

הוא הדין גם ביחס לאנשים הזקוקים לתרגום נוטריוני למסמכים לצורך הגירה לאיטליה, וגם לבעלי העסקים המעוניינים לפתוח עסקים ברחבי איטליה. בנוסף, תרגום נוטריוני נחוץ גם לאנשי עסקים ולחברות העוסקות במסחר עם חברות באיטליה.

שירותי תרגום נוטריוני יכולים גם לסייע לפונה לרשויות ציבוריות באיטליה, כאשר מסמכים בעלי חשיבות משפטית המונפקים ע"י רשויות במדינת ישראל, ויש להגישם לרשויות ציבוריות באיטליה, מתעורר צורך הכרחי בקבלת שירות תרגום נוטריוני לאיטלקית.

משרד עורכי הדין שלנו מספק מגוון רחב של שירותים נוטריוניים, עליהם נמנים, בין היתר: [רשימה זו אינה ממצה]

תעודות אישיות: תעודת לידה, תעודת רווקות, תעודת נישואין, תעודת אזרחות, תמצית רישום מרשם האוכלוסין.

תרגום נוטריוני של כל סוגי התעודות: תעודות בגרות, תארים אקדמאיים, סילבוס לצורך המשך לימודים.

מסמכים נוספים:חברות ותאגידים, צווי ירושה וצווי קיום צוואה, מסמכי מכרזים, חוזים, מכרזים ציבוריים, אישור רשם החברות, יפויי כוח נוטריונים באיטלקית, אישור הסכמי ממון, חוות דעת רפואיות ועוד.

תרגום מקצועי לאיטלקית

משרד עורכי הדין שלנו מתמחה מזה שנים רבות במכלול שירותי תרגום בשפה האיטלקית ושפות רבות נוספות, ודואג להקפיד רבות על תרגום נוטריוני מדויק, מהימן וברמה גבוהה של מסמכים לשפה האיטלקית, וזאת על פי דרישות הרשויות באיטליה.

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה