דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

תרגום מסמכים משפטיים

Michael Decker
Michael Decker

רותי ויגודסקי

אנו נעזרנו בשרותי משרד עו"ד כהן, דקר, פקס וברוש, לתרגום תעודות לגרמנית ולקבלת אפוסטיל. עובד המשרד סשה טיפל בבקשתנו באדיבות ובמסירות. תעודה אחרונה נמסרה בזמן סגר הקורונה. סשה עשה מאמץ עילאי על מנת שנוכל לקבלה בזמן ועל זאת אנו מודים לו. רותי ואמנון ויגודסקי

Hadar Ben-Gida

קיבלתי שירות על אישור נוטריוני לתרגום מסמך רשמי של המדינה. השירות היה אמין, מקצועי, מהיר ובמחיר הוגן. ממליץ בחום!

יסמין דגן

ממליצה מאוד על משרד עורכי הדין. השתמשנו בשירותיה של ענת לוי לצורך הכנת ייפוי כח מתמשך. השירות היה מהיר ומקצועי והמחיר היה הוגן.

איציק פ

ממליץ בחום!!
מרגע הפנייה סשה דאג שהכל יטופל הכי מהר שאפשר...
היה זמין כל הזמן בוואטסאפ (למרות שיצא שדי שיגעתי אותו).....
תודה רבה!!

Хуссейн АбуТаир

ממליייץץץ, עבודה מעולה, מהירה, אנשים טובים, נחמדים ואמינים, עשיתי תרגום דיבלומה, משפה רוסית לעברית, קבלתי תרגום תוך יומים עבודה.

Daniil Kirsanow (Mods)

תודה רבה לכם ולנטעלי, על תרגום מקצועי של מסמכים בשביל לימודים, בזמן ומחיר מעוד טובים

סיגל וקס

ממליצה בחום על שירותי המשרד. פנינו לעזרה בתרגום מסמכים רשמיים וחתימה נוטריונית וקיבלנו מענה מהיר, אדיב ומקצועי משפחה קישור. תודה!!

Ronit Neumann

ממליצה בחום על המשרד. השירות אדיב, יעיל ומאוד מקצועי. מטלות תרגום ואישורים שמבחינתי היו אניגמה בוצעו באופן מסודר, מדויק ובזמן קצר. עדכנו בכל שלב והיו זמינים לכל שאלה. אם אזדקק למשהו נוסף בעתיד אפנה אליהם שוב.

Tal Ya'acov

הייתה לי חוויה נפלאה עם מחלקת התרגומים של המשרד! סשה קישקו שעומד בראש המחלקה הזו הוא אדם מקצועי ואמין ביותר! סיפק עבורי תרגום מסינית בזמן שיא!

דוד וואלעס


שירותי תרגום של משרד עו"ד הנ"ל מצויינים ומקצועי, ממליץ בחום לכל אחד לנסות, בעיקר השירות האדיב מכל הלב של סשה קישקו משאיר את הלקוח בהרגשה טובה ורצון לחזור בעתיד

יסמין תדמור

שירות מעולה!! הזמנתי שני תרגומי נוטריון - אחד באנגלית ואחד בגרמנית, עבדו במהירות ויעילות! קיבלתי תוך מספר ימים את התרגום עד הבית. ממליצה בחום!

ריבקה פרידמן

המשרד בירושלים (בעיקר סשה) טיפלו בי למופת. מאד חריג בימינו תודה

מני מירום

ברצוני להמליץ של משרד עורכי דין דקר, פקס ושות'. השירות מעולה, מהיר ואיכותי הייתי צריך תרגום נוטריוני ואפוסטיל, אחד מעורכי הדין יצר איתי קשר במהירות והתכתב איתי בווטסאפ גם בימי שישי בכדי לוודא שהמסמכים יטופלו תוך יומיים.

Ury Jamshy

עבדתי מול נטעלי מחברת DP והשירות היה מסור, מקצועי, וזריז. תוך שבועיים קיבלתי את המסמכים המתורגמים והחתומים.

מיכל זיגדון

נעזרתי בשירות המשרד לתרגום תעודות הלידה של בנותיי.
בימינו, שהתקשורת נעשית לרוב טלפונית או דרך הודעות ומיילים, קיבלתי מכם שירות סבלני, אמין ואדיב, מתחילת ההתקשרות ועד סוף התהליך.
ממליצה מאוד ואם אצטרך שוב שירות של תרגום ללא ספק אתם הכתובת שלי.
תודה רבה!

Sorina Aronovich

פניתי לחברה בייאוש גדול אחרי 6 חודשים בהם ניסיתי ללא הצלחה להשיג אפוסטיל ע"ג תעודת פטירה מחו"ל.
וממש נס!!! תוך פרק זמן קצר מהמתוכנן קיבלתי את מבקושי ביעילות מירבית ובשרות יוצא מן הכלל!
כן יירבו כמוהם????

יוסי שקולניק

גם אנחנו קיבלנו שרותי תרגום ונוטריון מחברת עורכי הדין. הטיפול היה עניני אדיב ומהיר וענה על כל הציפיות. מצפה להמשך שיתוף פעולה בעתיד

תרגום מסמכים משפטיים, שהינם מסמכים בעלי אופי ייחודי, חשוב לבצע על ידי מתרגם המומחה ברזי הכתיבה המשפטית. הדבר קריטי על מנת להבטיח שהתרגום יהיה מקצועי ומדויק, מאחר ומסמכים משפטיים כוללים תמיד מושגים משפטיים מקצועיים ואינם מנוסחים בשפה "פשוטה".

הצורך בתרגום מסמכים משפטיים יכול להתעורר במצבים רבים; אם לצרכים בירוקראטיים בלבד, או לכל מטרה אחרת, כגון; נישואים בחו"ל, לימודים, הגירה, רילוקיישן, עבודה או כל מטרה אחרת, זאת ככל שהמסמכים המשפטיים מנוסחים בשפה העברית. גם במידה והמסמכים מונפקים בשפה האנגלית, יכול להתעורר צורך בתרגומם לשפת היעד שאינה אנגלית.

תרגום מסמכים משפטיים אינו דומה לתרגום מסמכים אחרים שאינם בעלי תוקף משפטי. זאת מסיבה פשוטה: מסמכים משפטיים כוללים ז'ארגון ומונחים משפטיים מקצועיים, כאשר אין זה מספיק שמתרגם המסמך המשפטי יכיר את שפת היעד (קרי, השפה שמבוקש לתרגם אליה את המסמך המשפטי), אלא עליו להתמצא במובן המשפטי של האמור במסמך, מאחר וישנם לא מעט מושגים משפטיים שהמשמעות שלהם משתנה ממדינה אחת למדינה אחרת, והתרגום יכול להיות הרה גורל לגבי משמעות הכתוב.

תרגום מסמכים משפטיים

תרגום מסמכים משפטיים קפדני איכותי מהיר ומדויק במשרדנו:

  • תרגום מסמכים משפטיים הינו כולל קשת רחבה מאוד של סוגי מסמכים.
  • משרד עורכי הדין שלנו מספק שירות תרגום מקצועי מדויק על קוצו של יוד למסמכים משפטיים שונים כגון:
  • כתבי טענות והליכים משפטיים: יפויי כוח, תביעות משפטיות, פרוטוקולי דיון בבית המשפט, החלטות בית המשפט, פסקי דין, כתבי טענות, עדויות של עדים, תרגום חוות דעת עד מומחה, כתבי אישום,  הסכמי פשרה ועוד.
  • תרגום הסכמים וחוזים: הסכמי שימוש למוצרים, כל סוגי החוזים, התחייבויות, הסכמי העסקה, הסכם מכר, הסכם רכישה, הסכמי סודיות ועוד.  התרגום מתבצע תוך שמירה מרבית על סודיות  ודיסקרטיות של המידע הכלול במסמכים.
  • מסמכי צוואות וירושות: צווי ירושה, התנגדות לקיום צוואה ועוד.
  • חוקים ותקנות, מאמרים משפטיים, דו"חות חברות ותקנונים של תאגידים.
  • מסמכים משפטיים ואישורים של הביטוח הלאומי.
  • מסמכי זהות או מצב אישי – הוכחת דת, מצב משפחתי, מוצא, ועוד.

צרו קשר לקבלת תרגום מסמכים משפטיים נוטריוני:

צוות המתרגמים המקצועיים של משרד עורכי הדין שלנו הינו בעל ניסיון מוכח ועשיר אשר מתרגם למעלה מ- 50 שפות, במיומנות רבה. לא רק זאת, צוות המתרגמים אף מומחה במגוון רחב מאוד של תחומי המשפט השונים, מומחיות המתבטאת בתרגום מקצועי, מדויק של המושגים המשפטיים במקצועיות מרשימה וזאת לכל שפה נדרשת ותוך זמן קצר.

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה