רילוקיישן לארה"ב – מה חשוב לדעת טרם הגירה לארצות הברית?

Sharon Helbrecht

תודה השירות היה מאוד מקצועי, יותר מחמש כוכבים

רילוקיישן לארה"ב - עורכי דין הגירה - כהן, דקר, פקס, ברוש

ההחלטה לעבור למדינה אחרת היא החלטה דרמטית אשר עשויה להשפיע על כל החיים, לכן כדאי לתכנן את המהלך היטב ולאסוף כמה שיותר מידע על הנושא טרם ביצוע רילוקיישן למדינה אחרת, לרבות רילוקיישן לארהב. הסוגיה החשובה ביותר היא הסדרת מעמד חוקי בארצות הברית. עורכי הדין במשרדנו מסייעים בנושא הגירה לארה"ב. ישראלים רבים כבר ביצעו רילוקיישן למדינות שונות בחוץ לארץ; מדינות אירופה השונות, אנגליה, קנדה, אוסטרליה, ואפילו סין, מדינות אפריקה ודרום אמריקה מכילות קבוצות של ישראלים, אשר חיים במדינות אלה מגורי קבע. יחד עם זאת, נראה כי המדינה הפופולרית ביותר לרילוקיישין עבור ישראלים היא ארצות הברית של אמריקה. מאות אלפי ישראלים ביצעו רילוקיישן לארהב. אזרחי ישראל נמצאים כיום בכל רחבי העולם, בין אם לתקופות קצרות, בין אם לתקופות ארוכות יותר. במאמר זה תמצאו מידע מועיל לגבי ביצוע רילוקיישן לארה"ב, על ידי עורך דין הגירה לארה"ב ממשרדנו, עו"ד ג'יימי כהן.

רילוקיישן לארה"ב

מדוע דווקא רילוקיישן לארה"ב ? תרבות, שפה, קהילה ישראלית ויהודית אמריקאית

ארצות הברית של אמריקה היא מדינה שמתבססת במידה רבה על אתוס ההגירה. פסל החירות אשר נתרם לארה"ב על ידי ממשלת צרפת נועד במקור לקבל את פני המהגרים החדשים אשר הגיעו באניות בדרכם אל ניו – יורק. מהגרים הגיעו אל ארה"ב במשך השנים כדי להבטיח עתיד טוב יותר עבורם ועבור ילדיהם. מבחינה היסטורית ארה"ב נבנתה על ידי מהגרים, לכן למרות כל הקשיים אשר כרוכים במעבר למדינה אחרת, בארצות הברית יחסית קל להשתלב. אזרחי ארה"ב הם פסיפס של תרבויות ולאומים מכל העולם. כמו כן, התרבות האמריקאית לא זרה לישראלים, אשר לכל הפחות מכירים מושגים בסיסיים מסרטים, מוזיקה, סדרות טלוויזיה והתרבות הפופולרית בכלל. נקודה נוספת, לא פחות חשובה, היא העובדה כי השפה האנגלית שגורה בפי רוב הישראלים, אשר לומדים אותה בבית הספר מגיל צעיר. אין צורך ללמוד שפה חדשה על בוריה, כמו במדינות אחרות. בסופו של דבר הימצאות אוכלוסייה ישראלית לא קטנה בארה"ב, בנוסף לקהילה יהודית מקומית רבת שנים, מקלים על השתלבות מוצלחת ומעודדים רילקושין לארה"ב. לבסוף, האפשרות לשיפור רמת החיים והשתכרות גבוהה בעבודות מכניסות מושכות ישראלים לנסות את מזלם מעבר לים, במדינת האפשרויות הבלתי מוגבלות, ארצות הברית.

מה הם חלק מהקשיים הצפויים במהלך הגירה ובמהלך רילוקיישן לארה"ב ?

הקושי הגדול ביותר בניסיון לבצע רילוקיישן לארה"ב הוא הסדרת המעמד החוקי מול רשות ההגירה לארה”ב, כלומר; קבלת ויזה לארה"ב, או קבלת ויזת הגירה או גרין קארד, או אזרחות אמריקאית. ארה"ב היא מדינה שמושכת מהגרים פוטנציאליים, רבים מהם באים בצורה לא חוקית, לכן קיימת מדיניות הגירה נוקשה. כיום עבור ישראלים אפילו קבלת ויזה לביקור תיירותי בארה"ב, דורשת הוכחת מסמכים המעידים על כוונה לשוב לישראל. לכן, קשה על אחת כמה וכמה קבלת ויזה לעבודה בארה"ב, או ויזת הגירה לארה"ב. מבחינת רשויות ההגירה לארה"ב, כל מבקר הוא חשוד פוטנציאלי להשתקעות לא חוקית בארה"ב, זאת מכיוון שאכן מתגוררים בארה"ב מעל 10 מיליון מהגרים לא חוקיים.

רילוקיישן לארהב

אם אתם רוצים לבצע רילוקיישן לארה"ב , או מעוניינים לקבל מידע לגבי הגירה לארה"ב, או ויזה לארה"ב באופן כללי, צרו קשר עם משרדנו אשר מתמחה בתחום ההגירה לארצות הברית

ייעוץ משפטי http://lawoffice.org.il/053-7471900

          03-6979486

רחוב עמל 37 פתח תקווה 4951337 ישראל, http://lawoffice.org.il/: [email protected]

עורכי דין הגירה לארצות הברית - רילוקיישן לארה"ב