Skip to content
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

עורך דין תעבורה

Moti Orange
Moti Orange

אתאר דיוואני

״תודה עמוקה לעו״ד במשרד על הליווי המקצועי והייעוץ בתהליך קבלת הויזה המורכב, זה יכול היה להיות הרבה יותר קשה בלעדיו. העו״ד עשה עבודה נפלאה, עם אופטימיות ושירות מסור לאורך כל הליווי״.

 

כלל מאמרי דיני תעבורה של המשרד

משרד עורכי הדין שלנו מתמחה בתחום דיני התעבורה על כל היבטיו. המשרד מייצג נהגים במסגרת עבירות תעבורה שונות ומלווה אותם משלב החקירה במשטרה ועד לסיום ההליך המשפטי. כמו כן, אנו עוזרים לנהגים אשר קיבלו זימון מהמכון הרפואי לבטיחות בדרכים לביצוע בדיקות כשירות לנהיגה.

משרדנו הוא בעל ניסיון רב שנים בתחום התעבורה ואנו מטפלים בתיקי תעבורה מורכבים, לרבות תאונות דרכים קטלניות, בהם מואשמים נהגים בעבירות חמורות כגון המתה בקלות דעת וגרימת מוות ברשלנות. אנו מייצגים כל לקוח במסירות ובמקצועיות מלאה, ביחס אישי ובסובלנות ואנו פועלים למזער עד למינימום האפשרי את נזקיו מההליך המשפטי ולסיימו בתוצאה האופטימאלית ביותר.

 שמירה על רישיון הנהיגה שלכם

בישראל, רישיון נהיגה הוא חיוני מאוד כדי לנהל אורח חיים תקין ולשמור על איכות החיים. רישיון הנהיגה מאפשר לכל אחד מאיתנו להגיע לעבודה, לנסוע לחופשה ולהתנייד ממקום למקום בקלות ובנוחות, ללא תלות באמצעי תחבורה אחרים. תפקידו של עורך דין תעבורה הוא לסייע לנהג לשמור על רישיונו ולמנוע מצבים של שלילת הרישיון, על כל השלכותיה, למשל עקב עבירת תעבורה או בדיקת כשירות במכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

חלק ניכר מעבירות התעבורה, דינן הוא פסילת רישיון הנהיגה לתקופה מסוימת, לעיתים ממושכת מאוד. לכן, בכל מקרה המגיע אל משרדנו, אנו פועלים למניעת עונש השלילה, אם על ידי המרתו לשלילה על תנאי במקום שלילה בפועל, ואם על ידי קיצור תקופת הפסילה של הרישיון באופן משמעותי. כמו כן, אם הנכם נתקלים בקשיים בהוצאת רישיון נהיגה, למשל עקב בעיות בריאותיות, אנו מטפלים בזאת ומסייעים לנהג לממש את זכותו לקבל רישיון.

ייצוג משפטי בחקירה

נהג אשר קיבל זימון לחקירה במשטרה בגין חשד לביצוע עבירת תעבורה, זקוק לליווי משפטי של עורך דין לתעבורה אשר יפעל לסיום החקירה ללא המשך הליכים. כמו כן, במקרה של הגשת כתב אישום, יקבל הנהג הגנה משפטית מקצועית ועורך הדין יפעל לזיכויו מהעבירה או קבלת עונש מקל. יש לזכור, כי לכל אמירה של הנהג במהלך החקירה יכולה להיות השפעה מכרעת על גורלו של התיק. לכן חשוב כל כך כי הנהג לא יעמוד בסיטואציה זו לבדו ויפנה לעורך דין מומחה לתעבורה.

בעת ייצוג הנהג בחקירה, אנו מקשיבים לו בקשב רב, מקבלים ממנו את כל הפרטים אודות שארע ובהתאם לכך, מדריכים אותו כיצד להתנהל בחקירת המשטרה. מטרתנו בראש ובראשונה היא למנוע הגשת כתב אישום נגד הנהג ואם הדבר אינו מתאפשר, להציג את הטיעונים הרלוונטיים לצורך מתן עונש מקל.עורך דין תעבורה

תאונת דרכים קטלנית

משרדנו מתמחה בטיפול בתיקי תאונות דרכים קטלניות, בהן הנהג המעורב חשוף לכתב אישום בגין המתה בקלות דעת או גרימת מוות ברשלנות, לצד האפשרות לאישומים נוספים. בשני המקרים מדובר בעונש מאסר ועל כן יש לייצוג המשפטי חשיבות עצומה, שהרי חירותו של הנהג עומדת כאן על הכף. יש על כן להקפיד לפנות למשרד המתמחה בדיני תעבורה וכזה שהנו בעל ניסיון ספציפי בייצוג בעבירות אלו.

בעוד שבגין המתה בקלות דעת, ניתן לגזור על הנהג עד 12 שנות מאסר, בגין העבירה השנייה, היא גרימת מוות ברשלנות, הענישה היא עד 3 שנות מאסר. לכן, בעת ייצוג הנהג, אנו משקיעים את כל מרצנו להוכיח את חפותו ואם ישנן ראיות המבססות אשמה, נפעל לכך כי כתב האישום יהיה בגין העבירה הקלה יותר. במצב זה, ניתן גם לעיתים למנוע עונש מאסר בפועל ותחת זאת להביא לכך כי ייגזר על הנהג מאסר על תנאי.

הסדרי טיעון בתיקי תעבורה

במקרים רבים, הסדר טיעון הוא הנתיב הטוב ביותר עבור הנהג המואשם בעבירת תעבורה. בעבודתנו, אנו עושים כל שניתן כדי לגבש עבור הנהג את ההסדר האופטימאלי, בהתאם לנסיבות המקרה: חומרת העבירה, עבר תעבורתי קודם, גילו של הנהג, נסיבותיו האישיות ועוד.

לא אחת, מנסים נהגים לנהל משא ומתן מול רשויות התביעה באופן עצמאי. הבעיה היא כי ללא המומחיות המשפטית בדיני ראיות וללא הכרות מעמיקה של מערכת אכיפת החוק, התוצאה תהיה רחוקה מאוד מההישג שעורך דין מקצועי יכול להגיע אליו. לכן, מומלץ מאוד לקבל ייצוג משפטי של עורך דין מומחה בדיני תעבורה ולא להתמודד עם סיטואציה מורכבת זו באופן עצמאי.

צרו קשר

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

Scroll To Top