עורך דין מקרקעין / נדל"ן – כהן, דקר, פקס, ברוש – עורך דין מקרקעין בפתח תקווה

מחפשים עורך דין מקרקעין בפתח תקווה, ירושלים או במרכז הארץ? עומדים לבצע עסקת נדל"ן? מתכוונים למכור דירה או נכס? מתכננים לרכוש דירה מאדם פרטי או קבלן?

זה הזמן לדעת הכול על שירותיהם המקצועיים של כהן, דקר, פקס, ברוש – משרד עורכי דין בפתח תקווה עו"ד מקרקעין, אשר יעניקו לכל אחד ואחת מכם הזדמנות ליהנות ממגוון נרחב של ייעוץ משפטי מקצועי בכל הקשור לתחום המקרקעין והנדל"ן בכל רחבי הארץ.

עורך דין מקרקעין בפתח תקווה – שירות משפטי מקצועי עורך דין מקרקעין בפתח תקווה

משרדנו בראשות עורך דין אלכס ברוש, עורך דין המתמחה בכל הקשור לביצוע עסקאות נדל"ן.

מכירת דירה, קניית דירה, הסכמי רכישת דירה מקבלן, פינוי ובינוי, עסקאות קומבינציה, ליווי פרויקטים של קליטה ובנייה באגודות שיתופיות, ליווי הליכי תמ"א 38, מיסוי מקרקעין, רישומי מקרקעין, ייצוג משפטי לקבוצות רכישה, העמדת זיכרון דברים ועוד מגוון נרחב של שירותים המתקשרים לביצוע עסקאות נדל"ן. שירותיו המקצועיים של עו"ד מקרקעין בפתח תקווה מיועדים הן ללקוח הפרטי המתכנן לבצע עסקת נדל"ן כזו או אחרת, והן לחברות העוסקות בתחום הבנייה והיזמות.

ליווי משפטי של עו"ד מקרקעין במהלך ביצוע עסקאות נדל"ן- למה זה כל כך חשוב?

עסקאות נדל"ן בכלל ועסקאות של רכישת דירה בפרט, נחשבות לאחת ההוצאות הכספיות המשמעותיות ביותר בחיי כל אחד ואחת מאיתנו, אזרחי ותושבי מדינת ישראל. במקביל, ביצוע עסקאות נדל"ן מחייבות אותנו לקחת בחשבון מספר רב של פרטים העלולים להפוך את "ההזדמנות הנדל"נית" הנקרית בדרכנו למפולת כלכלית של ממש.

הפניה אל עו"ד מקרקעין על מנת להיוועץ בשירותיו המקצועיים של עורך דין נועדה להגן עליכם ועל זכויותיכם המשפטיות לאורך כל ביצוע העסקה, וכל זאת תוך כדי בדיקת ערך הנכס, בדיקת זכויות הקרקע במקום בו נמצא הנכס, שעבוד הנכס ועוד מגוון נרחב של פריטי מידע שחשוב שתדעו אודות הנכס אותו אתם עומדים לרכוש.

כמו כל תחום אחר בענף עריכת הדין, גם תחום המקרקעין הינו התמחות משפטית ייחודית, אשר כדאי שתינתן לכם על ידי עורך דין מקרקעין מקצועי במסגרת שירותי ייעוץ וליווי משפטיים לאורך כל ביצוע העסקה. ברוב המקרים, אדם מן היישוב המעוניין לבצע עסקת נדל"ן מסוימת, בין אם מדובר ברכישה, מכירה או השכרה של נכס מסוים, איננו מכיר מקרוב את כל ההיבטים המשפטיים הנוגעים לאופן ביצוע העסקה. פנייה אל עו"ד מקרקעין מקצועי  תעמיד לרשות אותו אדם את השירות המקצועי והמקיף ביותר, וכל זאת באמצעות ליווי משפטי המוענק על ידי עורך דין מנוסה.

כהן, דקר, פקס, ברוש – משרד עורכי דין 

משרד עורכי הדין כהן, דקר, פקס, ברוש, הינו משרד עו"ד מקרקעין מקצועי, בראשות עורך דין אלכס ברוש, עורך דין מקרקעין בפתח תקווה המתמחה בכל הקשור לתחום המקרקעין והנדל"ן.

משרדנו מנוהל בשותפות על ידי ארבעה עורכי דין; עורך הדין ג'יימי כהן, אשר עוסק בהגירה לארה"ב ואף מעניק ייעוץ משפטי בכל הנוגע לעסקאות מקרקעין בארצות הברית; עורך הדין יהושע פקס, אשר עוסק בהגירה לישראל; עורך הדין מיכאל דקר, אשר עוסק במשפט אזרחי והגירה; ועורך הדין אלכס ברוש, העוסק במקרקעין / נדל"ן, משפט אזרחי ומסחרי.

משרדנו מעמיד לרשות כל אחד ואחת מכם ייצוג משפטי הולם וראוי בכל הקשור לביצוע עסקאות נדל"ן, כולל, בהתנהלות מול מנהל מקרקעי ישראל, רשויות המס ורשויות רלוונטיות נוספות.

עומדים לבצע עסקת נדל"ן כזו או אחרת בזמן הקרוב?

פנו עוד היום למשרד עורכי הדין כהן, דקר, פקס, ברוש – משרד עורכי דין בפתח תקווה וגם אתם תוכלו ליהנות משירות מקצועי, אמין ואדיב לאורך כל ביצוע העסקה, בנוסף יש למשרדנו סניף בירושלים.

עורך דין מקרקעין בפתח תקווה

ייעוץ משפטי http://lawoffice.org.il/: 03-3724722

          053-7471900

רחוב עמל 37 פתח תקווה 4951337 ישראל, http://lawoffice.org.il/: office@lawoffice.org.il