דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

עורך דין ללקוחות מאיחוד האמירויות הערביות

Michael Decker

איתן ברנס

אחרי שלוש וחצי שנים ושני משרדי עורכי דין שלא הצליחו לעזור בסכומים מטורפים שהשקעתי ולשווא. הגעתי אל המשרד של עורך דין מיכאל דקר, ותוך חודשים ספורים הצלחנו יחד להגיע לכך שיש לבן שלי מעמד במדינת ישראל. ועוד לקחו על עצמם לעזור בדברים נוספים. תודה ענקית לכל המשרד ובמיוחד לנטעלי שעזרה והסבירה על כל דבר עם המון המון סבלנות!

רום לופוביצ'

שלום לכולם! הייתי בפגישת יעוץ עם יהושוע פקס ועו"ד נוסף, ואני ממליץ אליהם מכל הלב, נתנו לי ולארוסה שלי את כל הזמן שהיינו צריכים, ענו לנו לכל השאלות בלי זלזול, בנוסף שולחים את כל המידע מסודר לאיימל, בקיצור עזרו לנו מכל הלב! ממליץ בחם לב!

שלום

תותח עורך דין מיכאל עזר לנו מאוד עם תביעת אבהות ולאחר מכן בהסדרת המעמד של בת הזוג שלי. צוות המשרד נחמד מאוד והיו מאוד יעילים

יצחק קץ

ברוצני להודות למשרד ובמיוחד לנטעלי בן דוד שהייתה לי לעזר ותמיכה. וגם מחוץ לשעות העבודה במידת הצורך במשך כמעט שנתיים וחצי של מתחים ויסורי נפש שהעביר אותי משרד הפנים בעזרת הפרקליטות וכל זאת רק על-מנת לאשר לי בדיקת רקמות לפי נוהל חו"ל להוכחת אבהות, דבר שאיפשר לי בסופו של דבר להביא את בני לחיות עימי בארץ לאחר פתירת אימו בחו"ל.

תודתי נתונה לכל הצוות שהיה חלק בתהליך מורכב זה.

Chen Aviani

ברצוני להמליץ על משרד עורכי הדין דקר, פקס, לוי, רוזנברג במיוחד לעו״ד יהושוע פקס על שירות מקצועי ומתן עזרה ויעוץ על תהליך חיים משותפים בישראל עם בת הזוג ממדינה זרה מול משרד הפנים.

רוני עמנואל

משרד עורכי הדין מיכאל דקר ויהושוע פקס עזרו לנו במאמצנו לרשום את בתי כאזרחית ישראלית (היא נולדה לשני הורים גאים, אחד מהם אזרח ישראלי, בהליך פונדקאות בחו"ל, המוסדר בחוק של המדינה בה בוצע ההליך). עורכי הדין עמדו בתוקף מול סחבת של קרוב לשנה ודרישות בלתי רלוונטיות של משרד הפנים. לבסוף הורתה השופטת למשרד הפנים לרשום את הילדה כאזרחית ישראלית (לאחר בדיקת ד.נ.א שהיא מספיקה לפי התקנות!). אנו מודים לעורכי הדין ולעוזרות המשפטיות מאיה ונטע-לי על עזרתם המקצועית, סבלנותם והעניין האישי שגילו במשך התהליך.

Oksana Troshin

צוות מעולה , יעיל, אמין ומסור.
עונים לכל שאלה בפירוט עוזרים בכל שלב מתלווים ללקוח בכל פניה למשרד הפנים .
עזרו לי לקבל עליה אחרי גיור כשמשרד הפנים התנגד.
ממליצה בחום

מאמר זה מציג מספר נקודות שכדאי ללקוח מאיחוד האמירויות לשקול כאשר הוא מחפש עורך דין ישראלי. ישראל היא מדינה שבה מספר עורכי הדין לנפש הוא מהגדולים ביותר, ועורכי הדין רשאים לעסוק בכל תחום משפטי שבו הם חפצים. דבר זה יכול להקשות על לקוחות למצוא את עורך הדין המתאים ביותר עבורם בהתאם לצרכיהם. במידה ואתם מייצגים או עושים עסקים עם חברה מאיחוד האמירויות, שווה להבין איך לבחור את עורך הדין הנכון.

עורך דין ללקוחות מאיחוד האמירויות

נקודות שכדאי ללקוח מאיחוד האמירויות לשקול בבחירת עורך דין ישראלי

בהתבסס על הניסיון שלנו בעבודה עם לקוחות מאיחוד האמירויות הערביות עד כה, ישנם שני תחומים משפטיים עיקריים בהם לקוחות אלו מבקשים סיוע משפטי: הגירה (אשרות) ודיני תאגידים. בשני המקרים, הקריטריונים הבאים יעזרו לכם אם אתם אזרחי איחוד האמירויות הערביות ומחפשים סיוע משפטי מעורך דין ישראלי. משרד הפנים מפקח על כל מה שקשור להגירה לישראל.

  • ניסיון – וודאו שלעורך הדין שלכם יש ניסיון משפטי ורקורד מוכח של הצלחה בתחום בו אתם מבקשים את שירותיו. שאלו אותו כמה זמן הוא עובד בתחום זה, האם הוא סייע בעבר ללקוחות זרים בנוגע לאשרות או דיני תאגידים, והאם יש לו ניסיון רלוונטי אחר.
  • שפה – וודאו שעורך הדין שלכם דובר שפה שגם לכם נוח לדבר בה. במיוחד בעניינים משפטיים, שלעתים קרובות יכולים להיות מורכבים, חשוב שתבינו את הנהלים והמסמכים השונים עליהם אתם חותמים. עורך דין שמרגיש בנוח לעבוד באנגלית או בערבית יכול להיות לפשט את התהליך הזה עבורכם. משרד עורכי הדין שלנו מספק שירותים באנגלית ובערבית, בין היתר, לרווחת לקוחותינו המקומיים והבינלאומיים.
  • זמינות – לזמינות יש שני היבטים חשובים, במיוחד כאשר לקוח זר מבקש להעסיק עורך דין ישראלי. ראשית, שאלו את עורך הדין האם הוא פנוי לעבוד אתכם או שהעבודה תתעכב בגלל התחייבויות משפטיות קודמות. דאגו לתאם ציפיות עם עורך הדין לגבי מסגרת הזמן שבה תתבצע העבודה. שנית, חשוב לוודא שעורך הדין שלכם יהיה זמין עבורכם לשיחות טלפון או וידאו בזמנים שנוחים לכם.
  • עלויות – חשוב גם לדון בעלויות מראש בכדי לתאם ציפיות ולמנוע הפתעות בהמשך התהליך.

מאמרים מומלצים נוספים

יש מאמרים רבים באתר שלנו שמסבירים כיצד להשיג אשרת תייר, אשרת משקיע, או לפתוח עסק בישראל. לחצו על הקישורים להרחבה בנושאים אלו.

צרו קשר אם אתם מאיחוד האמירויות הערביות ומחפשים עורך דין ישראלי

משרד עורכי הדין שלנו מתמחה בתחומים משפטיים רבים, ביניהם דיני הגירה ודיני תאגידים. לעיתים קרובות יש חפיפה מסוימת בין התחומים עבור תאגידים באופן מיוחד, מכיוון שהם לא רק רוצים להקים עסק או לנהל משא ומתן בישראל, אלא גם להשיג אשרות משקיע או אשרות עובד מומחה. יש לנו ניסיון של למעלה מ-30 שנה בנוגע לדיני הגירה, וסיפקנו מענה לצרכים של חברות מקומיות וזרות רבות.

צרו אתנו קשר ונמצא עבורכם את עורך הדין המתאים ביותר לצרכים המשפטיים שלכם.

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה