Skip to content
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

עורך דין לגירושים בירושלים

Anat Levi

איתן ברנס

אחרי שלוש וחצי שנים ושני משרדי עורכי דין שלא הצליחו לעזור בסכומים מטורפים שהשקעתי ולשווא. הגעתי אל המשרד של עורך דין מיכאל דקר, ותוך חודשים ספורים הצלחנו יחד להגיע לכך שיש לבן שלי מעמד במדינת ישראל. ועוד לקחו על עצמם לעזור בדברים נוספים. תודה ענקית לכל המשרד ובמיוחד לנטעלי שעזרה והסבירה על כל דבר עם המון המון סבלנות!

מאמר זה מספק מידע על בחירה נכונה של עורך דין לגירושים בירושלים ועל השיקולים שיש לקחת בחשבון בתהליך. כל הסוגיות סביב משפחה וגירושים, הן תחת סמכותו של משרד המשפטים. גירושים כוללים לעתים קרובות גם חלוקת נכסים, משמורת ילדים, הסדרי ראייה ועוד.

עורך דין לגירושים בירושלים

בתי דין רבניים ובתי משפט

בניגוד למצב במדינות מערביות רבות, דיני משפחה בישראל כפופים לדין הדתי ולכללים הייחודיים שחלים על אדם לפי דתו. עבור יהודים, גירושים בישראל מתקיימים באמצעות בתי המשפט למשפחה ובתי הדין הרבניים. בין שתי ערכאות אלו יש דמיון וחפיפה מסוימת, אך יש ביניהן גם מספר הבדלים.

אמנם יהודים שאינם דתיים, לא תמיד מעוניינים לעבור דרך בית הדין הרבני, אולם במקרים רבים הוא דווקא מציע הליך מהיר יותר מזה של בית המשפט. תוכלו לדון עם עוה"ד שלכם מהי האפשרות המתאימה ביותר למקרה שלכם.

איך לבחור עו"ד לענייני גירושים בירושלים?

בישראל קיים יחס גבוה ביותר של עורכי דין לנפש, ומכיוון שעורכי דין חופשיים לעסוק בכל תחום משפטי, בדרך כלל תיתקלו במבחר גדול של אפשרויות לבחור מתוכו.

בשיחות שאנו מקיימים עם לקוחות, לרוב נמליץ להם לקחת בחשבון קריטריונים מסוימים בבחירת עו"ד לתיק. תיקים בדיני משפחה עוסקים בסוגיות רגישות מאוד וחשוב לבחור עו"ד שידריך אתכם לכל אורך התהליך ברגישות.

  1. ניסיון: האם עוה"ד שלכם מיומן בתחום המשפטי שבו אתם זקוקים לשירות? האם לעוה"ד יש רקורד מוכח של סיוע מוצלח ללקוחות במקרים דומים?
  2. מיקום: אמנם זהו לא תמיד השיקול החשוב ביותר, אך כדאי לבחור עו"ד במיקום שנוח לכם לקיים בו מפגשים, כמו למשל משרד במיקום מרכזי או כזה שקרוב למקום המגורים שלכם, לעבודה, או מקום נגיש אחר.
  3. שפה: קל יותר לטפל בנושאים משפטיים בשפה שבה הכי נוח לכם לדבר. לכן במשרד שלנו ישנם עורכי דין דוברי עברית, ערבית, אנגלית, צרפתית, רוסית, ספרדית והולנדית.
  4. זמן: האם לעו"ד שלכם יש מספיק זמן לטפל בתיק? לעתים, משרדי עורכי דין יקבלו תיקים גם כאשר אין להם זמן לטפל בהם באופן מיידי. לכן חשוב לוודא שלעוה"ד שלכם יש יכולת להתפנות לטיפול ראוי בתיק.
  5. עלויות: חשוב לשאול על שכר הטרחה בתחילת התהליך. אמנם ערעורים או הליכים נוספים יכולים בהחלט לגרום לעלייה בעלויות, אך חשוב לדון בזה מראש ולשאול אילו צעדים נוספים עלולים להידרש ומה יהיו העלויות שלהם.

מאמרים נוספים בדיני משפחה

משרד עורכי הדין שלנו מפרסם תכנים רבים בדיני משפחה והתמודדויות משפטיות בתחום. אנו מזמינים אתכם לעיין במאמרים שלנו על הסכמי ממון, התרת נישואים, מזונות בן / בת זוג, דיני ירושות, חטיפות ילדים ועוד.

צרו עמנו קשר

אם אתם מחפשים עו"ד לענייני גירושים בירושלים, עו"ד ענת לוי העוסקת בדיני משפחה בישראל לשירותכם בכל צורך.

 :  :
03-3724722
055-9781688

צרו קשר

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

Scroll To Top