סיוע משפטי בהגירה לארצות הברית, על ידי משרד עורכי דין העוסק בתחום הגירה לארה"ב

Libi Portnov

אומנם באיחור אך עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא... אז רציתי להגיד תודה לנחמה האלופה מהמשרד שלכם שליוותה תמכה ולחמה את מלחמותינו ובפה מלא ניתן להגיד "ניצחנו"
ממליצה בחום , בכל נושא שקשור ברשויות לצערי חוויתי את זה על בשרי ללא עו"ד טוב אין סיכוי להתמודד ... בקיצור לתודה לצוות של אלופים נחמה ומיכאל תודה רבה.

הגירה לארצות הברית היא ללא ספק החלום של צעירים ממדינות רבות, וישראלים רבים רוצים להצליח בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. בשנים האחרונות, במיוחד לאחר פיגועי ה -11 בספטמבר (11.09.2001) רשויות ההגירה לארה"ב הקשיחו את תנאי ההגירה לארצות הברית. ישראלים שרוצים להגר לארצות הברית כדי לחיות, לעבוד, לעשות עסקים, להשקיע, אשר זכו בגרין קארד, או סתם רוצים לבקר ולטייל בארה"ב, מוצאים את ההליך קשה וארוך יותר. לפיכך חשוב לבחור עורך דין הגירה עם ניסיון אשר יעניק תמיכה משפטית מקצועית בכל הקשור לעבודה מול רשויות ההגירה לארה"ב.

משרדנו בתל אביב, הוא משרד עורכי דין המתמחה סיוע משפטי בהגירה לארצות הברית לישראלים הרוצים להגר, לעבוד, או לבקר בארה"ב.

סיוע משפטי בהגירה לארצות הברית

ג'יימי כהן, עורך דין עם ניסיון של מעל 20 שנים בנושאי הגירה לארה"ב, הוא ראש מחלקת הגירה לארצות הברית במשרדנו. תחומי עיסוקו כוללים ויזות למטרות הגירה ואשרות שלא למטרות הגירה לארה"ב, כגון: ויזת עסקים וחברות סטארט-אפ, בקשות ויזה לארה"ב, סוגים שונים של אשרות עבודה, קבלת גרין קארד (על בסיס נישואים, תעסוקה, יחסים עם אזרח ארצות הברית, וכו'), קבלת אזרחות ארה"ב לזכאים, עזרה מקצועית למסורבי כניסה לארה"ב, שהייה בלתי חוקית בארצות הברית, ונושאי סיוע משפטי להגירה לארצות הברית

עו"ד ג'יימי כהן, מומחה בתחום ההגירה לארצות הברית, חבר באגודת עורכי דין הגירה לארה"ב, מקיים קשר ישיר עם רשויות ההגירה בארצות הברית; נציגות ארה"ב בתל אביב, השגרירות האמריקאית בירושלים ועוד. במסגרת השירותים המקצועיים של ג'יימי כהן, עורך דין הגירה לארה"ב, תוכלו למצוא עזרה ליחידים המבקשים לבקר, לעבוד או להגר לארה"ב, וגם אנשי עסקים המעוניינים לפתוח עסק בארצות הברית.

משרד עורכי דין להגירה לארצות הברית

אנחנו משרד עורכי דין להגירה בארצות הברית המתמחה במיוחד בהיבטים המשפטיים של קבלת אזרחות אמריקאית ודרכון ארה"ב, גרין קארד, אשרת כניסה, עבודה ופיתוח עסק בארצות הברית. בין ההתמחויות האחרות של משרדנו, המתמחה בהגירה לארה"ב, תמצא:

סיוע משפטי בהגירה לארצות הברית בשלל נושאים, הכוללים,
הגירה של בני משפחה מישראל לארצות הברית,
קבלת אזרחות בארה"ב והנפקת דרכונים אמריקאיים עבור ילדים ונכדים של אזרחי ארה"ב,
קבלת גרין קארד,
הגירת אנשי עסקים מישראל לארצות הברית,
עבודה כאיש דת,
הגירת פליטים (מבקשי מקלט)
ושירותים משפטיים אחרים הקשורים להגירה לארצות הברית. כאשר אתם פונים אל משרד עורכי הדין שלנו להגירה לארצות הברית, תמצאו אוזן קשבת וסיוע מקצועי במציאת פתרונות מהירים, יעילים ואיכותיים לבעיות שלך עם רשויות הגירה לארה"ב.

חולם על אמריקה? אם אתה רוצה להגר לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, הגיע הזמן לקבל סיוע משפטי בהגירה לארצות הברית ממשרדנו.

סיוע משפטי בהגירה לארצות הברית

ייעוץ משפטי https://lawoffice.org.il/:053-7471900

          03-6979486

רחוב עמל 37 פתח תקווה 4951337 ישראל, https://lawoffice.org.il/: [email protected]