דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

נוטריון אמריקאי בישראל

Michael Decker
Michael Decker

Хуссейн АбуТаир

ממליייץץץ, עבודה מעולה, מהירה, אנשים טובים, נחמדים ואמינים, עשיתי תרגום דיבלומה, משפה רוסית לעברית, קבלתי תרגום תוך יומים עבודה.

רותי ויגודסקי

אנו נעזרנו בשרותי משרד עו"ד כהן, דקר, פקס וברוש, לתרגום תעודות לגרמנית ולקבלת אפוסטיל. עובד המשרד סשה טיפל בבקשתנו באדיבות ובמסירות. תעודה אחרונה נמסרה בזמן סגר הקורונה. סשה עשה מאמץ עילאי על מנת שנוכל לקבלה בזמן ועל זאת אנו מודים לו. רותי ואמנון ויגודסקי

סיגל וקס

ממליצה בחום על שירותי המשרד. פנינו לעזרה בתרגום מסמכים רשמיים וחתימה נוטריונית וקיבלנו מענה מהיר, אדיב ומקצועי משפחה קישור. תודה!!

מיכל זיגדון

נעזרתי בשירות המשרד לתרגום תעודות הלידה של בנותיי.
בימינו, שהתקשורת נעשית לרוב טלפונית או דרך הודעות ומיילים, קיבלתי מכם שירות סבלני, אמין ואדיב, מתחילת ההתקשרות ועד סוף התהליך.
ממליצה מאוד ואם אצטרך שוב שירות של תרגום ללא ספק אתם הכתובת שלי.
תודה רבה!

Ury Jamshy

עבדתי מול נטעלי מחברת DP והשירות היה מסור, מקצועי, וזריז. תוך שבועיים קיבלתי את המסמכים המתורגמים והחתומים.

Sorina Aronovich

פניתי לחברה בייאוש גדול אחרי 6 חודשים בהם ניסיתי ללא הצלחה להשיג אפוסטיל ע"ג תעודת פטירה מחו"ל.
וממש נס!!! תוך פרק זמן קצר מהמתוכנן קיבלתי את מבקושי ביעילות מירבית ובשרות יוצא מן הכלל!
כן יירבו כמוהם????

מני מירום

ברצוני להמליץ של משרד עורכי דין דקר, פקס ושות'. השירות מעולה, מהיר ואיכותי הייתי צריך תרגום נוטריוני ואפוסטיל, אחד מעורכי הדין יצר איתי קשר במהירות והתכתב איתי בווטסאפ גם בימי שישי בכדי לוודא שהמסמכים יטופלו תוך יומיים.

Tal Ya'acov

הייתה לי חוויה נפלאה עם מחלקת התרגומים של המשרד! סשה קישקו שעומד בראש המחלקה הזו הוא אדם מקצועי ואמין ביותר! סיפק עבורי תרגום מסינית בזמן שיא!

Hadar Ben-Gida

קיבלתי שירות על אישור נוטריוני לתרגום מסמך רשמי של המדינה. השירות היה אמין, מקצועי, מהיר ובמחיר הוגן. ממליץ בחום!

Ronit Neumann

ממליצה בחום על המשרד. השירות אדיב, יעיל ומאוד מקצועי. מטלות תרגום ואישורים שמבחינתי היו אניגמה בוצעו באופן מסודר, מדויק ובזמן קצר. עדכנו בכל שלב והיו זמינים לכל שאלה. אם אזדקק למשהו נוסף בעתיד אפנה אליהם שוב.

איציק פ

ממליץ בחום!!
מרגע הפנייה סשה דאג שהכל יטופל הכי מהר שאפשר...
היה זמין כל הזמן בוואטסאפ (למרות שיצא שדי שיגעתי אותו).....
תודה רבה!!

יסמין דגן

ממליצה מאוד על משרד עורכי הדין. השתמשנו בשירותיה של ענת לוי לצורך הכנת ייפוי כח מתמשך. השירות היה מהיר ומקצועי והמחיר היה הוגן.

דוד וואלעס


שירותי תרגום של משרד עו"ד הנ"ל מצויינים ומקצועי, ממליץ בחום לכל אחד לנסות, בעיקר השירות האדיב מכל הלב של סשה קישקו משאיר את הלקוח בהרגשה טובה ורצון לחזור בעתיד

ריבקה פרידמן

המשרד בירושלים (בעיקר סשה) טיפלו בי למופת. מאד חריג בימינו תודה

יוסי שקולניק

גם אנחנו קיבלנו שרותי תרגום ונוטריון מחברת עורכי הדין. הטיפול היה עניני אדיב ומהיר וענה על כל הציפיות. מצפה להמשך שיתוף פעולה בעתיד

Daniil Kirsanow (Mods)

תודה רבה לכם ולנטעלי, על תרגום מקצועי של מסמכים בשביל לימודים, בזמן ומחיר מעוד טובים

יסמין תדמור

שירות מעולה!! הזמנתי שני תרגומי נוטריון - אחד באנגלית ואחד בגרמנית, עבדו במהירות ויעילות! קיבלתי תוך מספר ימים את התרגום עד הבית. ממליצה בחום!

נוטריון אמריקאי בישראל ואישור אפוסטיל אמריקאי – האם יש דבר כזה?

צריכים להגיש מסמך לרשויות ומוסדות בארצות הברית? למשרד עורכי הדין שלנו, הממוקם בירושלים ובתל אביב, ניסיון רב במתן שירותים נוטריונים בארץ ובחו"ל. אנו מסייעים ללקוחות אשר מחפשים נוטריון אמריקאי ואישור אפוסטיל אמריקאי לקבל את השירות הנוטריוני שהם צריכים בדרך היעילה והפשוטה ביותר.

נוטריון אמריקאי בישראל

נוטריון אמריקאי בישראל

לא אחת פונים למשרדנו לקוחות ושואלים האם ניתן לקבל שירותי נוטריון אמריקאי בתל אביב או בירושלים. כאן חשוב להבהיר שמחד – כן נוכל ונשמח לספק את השירות שהם צריכים. אך מאידך, לא נוכל לספק את השירות שהם מבקשים, שכן בעצם לא קיים "נוטריון אמריקאי" – כלומר נוטריון שסמכותו לאמת, לאשר ולתרגם מסמכים מתפרסת על כל רחבי ארצות הברית. תודות למבנה הפדרלי של ארה"ב, עורך דין או נוטריון אמריקאי יכול להפעיל את שרותיו רק במדינה הספציפית בארצות הברית בה רישיונו תקף, ולעיתים אף רק באזור מסוים בתוך אותה מדינה ספציפית. לצורך הדוגמה, לנוטריון בפלורידה אין סמכות לאמת מסמכים שהונפקו בקליפורניה, ולנוטריון בקליפורניה אין סמכות לאמת מסמכים מטקסס. כך גם חותמת אפוסטיל אמריקאית למסמך מסוים ניתן להשיג רק במדינה בה הונפק המסמך.

אם כן, למי שנמצא בישראל ומעוניין בחתימת נוטריון אמריקאי בישראל או אימות מסמך על ידיו עומדות מספר אפשרויות:

האפשרות ראשונה, כפי שניתן להבין, היא לחפש נוטריון בעל רישיון במדינה הספציפית בארצות הברית בה נדרש השימוש במסמך. במידה וצריך גם חתימת אימות, יהיה צורך להיפגש עם אותו נוטריון על מנת שיוכל לחתום על המסמך באופן פרונטלי. אם לא תצליחו למצוא נוטריון זה במדינה בה אתם נמצאים, ייתכן ויהיה צורך להביא את המסמך לאותה מדינה בארה"ב. אפשרות זו כרוכה בהוצאה כספית והשקעת זמן רב אינה פשוטה ומורכבת גם בימים רגילים, במיוחד בימים אלה, בהם שדה התעופה סגור בישראל ואולי אף במדינות נוספות, וכן יש דרישת בידוד בהגעה לארצות הברית וכן בחזרה לארץ.

אפשרות נוספת, היא אימות המסמכים בשגרירויות והקונסוליות בארצות הברית. אלא שנוסף לקשיים שתוארו לעיל, השגרירויות סגורות בתקופה זו. על כל פנים, גם בימים רגילים בהם השגרירויות ונתב"ג פתוחים, התורים בשגרירויות ארוכים, ואפשרות זו מצריכה המתנה ממושכת, בירוקרטיה מתישה ולא מעט משאבים כספיים.

קיימת אפשרות שלישית, נגישה ונוחה הרבה יותר, והיא קבלת החתימה או האימות הנוטריוני אצל נוטריון בישראל, ולאחר מכן קבלת חותמת אפוסטיל. זוהי האפשרות עליה ממליצה מחלקת המדינה של ארה"ב.

שירותי נוטריון בתל אביב ובירושלים לצורך שימוש במסמכים בארצות הברית

משרדנו ממוקם לנוחותם של לקוחותינו בירושלים ובתל אביב. רוב הפעילות הנוטריונית של משרדנו מתבצעת בירושלים, שכן בה ממוקמים מוסדות המדינה הרלוונטיים, ושם נמצא הנוטריון של משרדנו. ואולם, את כל השירותים שניתן לקבל בסניף המשרד בירושלים ניתן לקבל גם בסניף המשרד שבתל אביב. באופן שוטף, ניתן להגיש את המסמכים לסניף המשרד בתל אביב, והם יועברו דרך משרדנו לנוטריון שלנו בסניף ירושלים.

זאת, למעט אימות חתימה, אשר חייב להתבצע באופן פרונטלי מול הנוטריון. לשם אימות חתימה בתל אביב יש לתאם פגישה עם הנוטריון שלנו בירושלים, אשר מגיע אחת לכמה זמן לסניף תל אביב, ללא כל עלות נוספת. את כל שאר השירותים הנוטריונים, ניתן לקבל בסניף המשרד בתל אביב או בירושלים, לבחירתכם בכל עת. לדוגמה, תרגום נוטריוני, אישור נאמן למקור על מסמכים רשמיים (כגון דרכון או תעודת זהות) הקרוי גם אישור העתק נוטריוני ועוד. להרחבה על שירותי הנוטריון השונים שאפשר לקבל במשרדנו קראו את מאמרנו בנושא.

אישור אפוסטיל אמריקאי – מה הוא והאם ניתן לקבל אותו גם בישראל?

כשם שלא קיים נוטריון אמריקאי בישראל, כך לא קיים "אפוסטיל אמריקאי" כללי אשר תקף כלפי כל המדינות בארצות הברית, וחותמת האפוסטיל צריכה להיות חותמת מדינת המקור של המסמך. כאשר מגיע למשרדנו לקוח עם מסמכים שהונפקו בארצות הברית ומצריכים חותמת "אפוסטיל אמריקאי", אנו עוזרים לו להשיג אותה במדינה הספציפית בארצות הברית בה הם הונפקו. נשמח להציע את שירותינו על מנת לשלוח את המסמך פיזית לארה"ב ולהשיג חותמת זו.

צרו קשר

נושא השירותים הנוטריונים יכול להיות מבלבל ולא פשוט, וטעות בסוג התרגום או החותמת יכול לעלות לכם זמן לא מבוטל ולא מעט כסף. למשרדנו בירושלים ובתל אביב ניסיון רב במתן שירותים נוטריונים, ובסיוע ללקוחות בקבלת האישורים השונים הנלווים לשירות הנוטריוני. ליצירת קשר השאירו פרטים כאן או התקשרו אלינו ל:

מידע זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי.

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה