דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

נהיגה ללא ביטוח רכב – האם ניתן לקבל פיצוי כספי במקרה של תאונת דרכים? (מידע משפטי)

Moti Orange
Moti Orange

רוני עמנואל

משרד עורכי הדין מיכאל דקר ויהושוע פקס עזרו לנו במאמצנו לרשום את בתי כאזרחית ישראלית (היא נולדה לשני הורים גאים, אחד מהם אזרח ישראלי, בהליך פונדקאות בחו"ל, המוסדר בחוק של המדינה בה בוצע ההליך). עורכי הדין עמדו בתוקף מול סחבת של קרוב לשנה ודרישות בלתי רלוונטיות של משרד הפנים. לבסוף הורתה השופטת למשרד הפנים לרשום את הילדה כאזרחית ישראלית (לאחר בדיקת ד.נ.א שהיא מספיקה לפי התקנות!). אנו מודים לעורכי הדין ולעוזרות המשפטיות מאיה ונטע-לי על עזרתם המקצועית, סבלנותם והעניין האישי שגילו במשך התהליך.

רום לופוביצ'

שלום לכולם! הייתי בפגישת יעוץ עם יהושוע פקס ועו"ד נוסף, ואני ממליץ אליהם מכל הלב, נתנו לי ולארוסה שלי את כל הזמן שהיינו צריכים, ענו לנו לכל השאלות בלי זלזול, בנוסף שולחים את כל המידע מסודר לאיימל, בקיצור עזרו לנו מכל הלב! ממליץ בחם לב!

Andreas Stutz

לקחו את התיק שלי ברצינות המלאה ונתנו לי שירות מיקצועי ואיכותי. התרשמתי מבקיאותו של המשרד ואני יכול רק להמליץ את משרד עו"ד זה במצפון שלם ובחום!

Sharon Helbrecht

תודה השירות היה מאוד מקצועי, יותר מחמש כוכבים

מני מירום

ברצוני להמליץ של משרד עורכי דין דקר, פקס ושות'. השירות מעולה, מהיר ואיכותי הייתי צריך תרגום נוטריוני ואפוסטיל, אחד מעורכי הדין יצר איתי קשר במהירות והתכתב איתי בווטסאפ גם בימי שישי בכדי לוודא שהמסמכים יטופלו תוך יומיים.

Maya Dan

אנשים מקסימים ומקצועיים!
ממליצה בחום!

לימור

משרד עו" ד מעולה עם שירות והכוונה מהטובים ביותר. זכינו ליחס, כבוד ומענה בכל עת שרצינו ובמיוחד מעורכת הדין עדי ברגר שליוותה אותנו ברגעים מאוד מתוחים והראתה מיומנות, אחריות, אכפתיות, הראתה שאנחנו לא רק עוד לקוחות וכל זה עם חיוך ושמחה על פניה.

יוסי שקולניק

גם אנחנו קיבלנו שרותי תרגום ונוטריון מחברת עורכי הדין. הטיפול היה עניני אדיב ומהיר וענה על כל הציפיות. מצפה להמשך שיתוף פעולה בעתיד

Nadine Epstein

קיבלתי שירות מעולה ואדיב מבתיה לכל אורך הדרך! מאוד מרוצה!

טניה ידוב

אני רוצה להודות לעו''ד ענת לוי על טיפול מקצועי בתיק שלנו. עורכת דין מסורה ואכפתית שנותנת את הלב והנשמה.
בהחלט ראויה להערכה!

תודה רבה לך!

דנה פלד

יהושוע מיקצועי , מטפל ללא דיחוי ואדיב . תודה רבה על הטיפול!

שלום

תותח עורך דין מיכאל עזר לנו מאוד עם תביעת אבהות ולאחר מכן בהסדרת המעמד של בת הזוג שלי. צוות המשרד נחמד מאוד והיו מאוד יעילים

Jacqueline Marie

תודה על אמינות ונאמנות וחיפוש הצדק והטוב בעולם!

Ilan Hefetz

רוצה לשבח את משרד העורכי דין.בראש ובראשונה את עורך דין גלילי .נתן לי שירות אדיב מקצועי ומהיר.
עורך דין אכפתי וקשוב.לכן אני ממליץ פה וכמובן שאמליץ לכל מכריי.תודה רבה ויישר כח.אילן.

KitePride International

ממליצים בחום ! שירות וחם ומקצועי אמין ומהיר. תודה שאתם עומדים לצידינו ????

אהרון

דרך המשרד של מיכאל דקר זימנו עובדים זרים מומחים לביצוע עבודה מסויימת ממש מהר.

Gady Michalovitz

מקצועיות,סובלנות ואנושיות ראויה להערצה, אין לי ספק שהם העורכי דין הטובים ביותר בתחומם.
מוקיר ומעריך מאוד.

יצחק קץ

ברוצני להודות למשרד ובמיוחד לנטעלי בן דוד שהייתה לי לעזר ותמיכה. וגם מחוץ לשעות העבודה במידת הצורך במשך כמעט שנתיים וחצי של מתחים ויסורי נפש שהעביר אותי משרד הפנים בעזרת הפרקליטות וכל זאת רק על-מנת לאשר לי בדיקת רקמות לפי נוהל חו"ל להוכחת אבהות, דבר שאיפשר לי בסופו של דבר להביא את בני לחיות עימי בארץ לאחר פתירת אימו בחו"ל.

תודתי נתונה לכל הצוות שהיה חלק בתהליך מורכב זה.

אוריה מזרחי

ממליצה בחום על המשרד. פניתי למשרד בכמה תיקי נזיקין וראש המחלקה עורך דין יהודה אלחרר הדריך אותי בצורה מפורטת ויצירתית איך לפעול בדברים שהיו ממש קריטיים. זה עזר לי המון וגם הוריד לי מהלחץ הנפשי בעיקר שהכול בליווי והדרכה פרטית ומסודרת
תודה רבה גם לעוז ולאה מהמשרד. ממליצה לכל מי שאני מכירה.

רותי ויגודסקי

אנו נעזרנו בשרותי משרד עו"ד כהן, דקר, פקס וברוש, לתרגום תעודות לגרמנית ולקבלת אפוסטיל. עובד המשרד סשה טיפל בבקשתנו באדיבות ובמסירות. תעודה אחרונה נמסרה בזמן סגר הקורונה. סשה עשה מאמץ עילאי על מנת שנוכל לקבלה בזמן ועל זאת אנו מודים לו. רותי ואמנון ויגודסקי

Ariela Trabelsi

תודה עבור השירות היעיל, המהיר,האכפתי, המקצועי. השתמשנו בשירותכם מספר פעמים ,נמשיך ונמליץ.

Pazit Oz

עורכי דין מקצועיים ואנושיים. נותנים מענה גם במצבי חירום.ממליצה בחום!

Libi Portnov

אומנם באיחור אך עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא... אז רציתי להגיד תודה לנחמה האלופה מהמשרד שלכם שליוותה תמכה ולחמה את מלחמותינו ובפה מלא ניתן להגיד "ניצחנו"
ממליצה בחום , בכל נושא שקשור ברשויות לצערי חוויתי את זה על בשרי ללא עו"ד טוב אין סיכוי להתמודד ... בקיצור לתודה לצוות של אלופים נחמה ומיכאל תודה רבה.

עמית אובנטל

לפני כשנה וחצי התחלתי תהליך של התאזרחות גרמנית כאשר ברשותי רק שמה של סבתי ז״ל תאריך לידתה והעובדה שנולדה בהמבורג.
עו״ד עידו שקולניק וצוות המשרד יצאו לדרך כאשר ברשותם אותם פרטים דלים שסיפקתי.
היום, שנה וחצי לאחר התחלת התהליך ,ֶקיבלתי את האזרחות וכעת ילדי נמצאים באותו התהליך.
ברצוני לשבח את עו״ד שקולניק וצוות המשרד על עבודה מקצועית, מהירה , תוך ליווי צמוד.
אין לי ספק כי כל מי שיפנה למשרד יהנה מאותו טיפול מסור ואני ממליץ עליהם בחום!

שי לוי

התעורר צורך דחוף לקלוט מהנדס מחברת אחות שלנו בצ'כיה שיעזור לנו בשני פרוייקטים חשובים של קליטת מכונות חדשות. בתוך מספר שבועות ואין סוף טפסים ואישורים התקבל ההיתר המיוחל ובימים אלה העובד ומשפחתו כבר בארץ. במקרים בהם הרגולציה בארץ מכבידה על בעלי העסקים (אולי מטעמים מובנים אבל שלא קשורים לתעשייה) המשרד עשה הכל ביסודיות ומקצועיות ובהבנה מוחלטת של התהליכים כדי שנקבל את האישורים המתאימים. תודה רבה לבתיה, אירנה וענת מהמשרד בירושלים על העבודה המאומצת והיסודית.
בברכה,
שי לוי
מנכ"ל קיוסרה אי וי אקס רכיבים (ירושלים) בע"מ

מרים פופ

הי לכולם,אורך דין מבורך ,מאות גדולה.אמין,אמיתי ,מתחשב בכול סיטואציה ספציפי לבן האדם הנותן שירות .שאלוהים הברך אותו ואת משפחתו.????????????תודה לאל שיש כאלו אורך דינים כמו Joshua Pex.ממליצה מאוד בחום.❤❤❤

Tal Ya'acov

הייתה לי חוויה נפלאה עם מחלקת התרגומים של המשרד! סשה קישקו שעומד בראש המחלקה הזו הוא אדם מקצועי ואמין ביותר! סיפק עבורי תרגום מסינית בזמן שיא!

נתי אס

יחס אישי ממליץ בחום !!!!!

דויד תורגמן

רוצה להמליץ לכל מי שמעוניין בשירותי המשרד על שירות מעולה ומקצועי מאוד
ובמיוחד למזל שהייתה מושלמת.

Bashar Altalleh

אין מילים לתאר עד כמה אנחנו מאושרים ושמחים מהשירות האישי שקבלנו ממשרדכם ומיוחד מעורכת דין נחמה המון תודה רבב רבה לך

אריאנה זקס

שירות נעים ואדיב שנעשה ברגישות גדולה. כל התהליך עם ענת לוי לומגיסטרו ועם המשרד היה מהיר וללא דופי. תודה.

ערן כהן

הגעתי לעו"ד מיכאל דקר בזכות הביקורות המעולות עליו ולגמרי זכיתי! שכרתי את שירותי המשרד בתחום דיני המשפחה בתביעה שהגשתי למשמורת משותפת והפחתת מזונות והגעתי לתוצאה המיוחלת, דבר שחשבתי שלא אפשרי. מעבר לשירות המקצועי והאמין לו זכיתי מתחילת הדרך, מיכאל נתן לי הרגשה של בן בית ונסך בי רוגע ובטחון לאורך כל הדרך עם המון סבלנות ואמפתיה. תודה גדולה גם לשאר צוות המשרד - יישר כח! בהערכה רבה, ערן כהן

רמי חלבי

משרד עורכי דין רצינים ביותר . אנשים מקצועים נותנים השירות הכי טוב ללקוח . מנסיון שלי איתם בעינים עצומות הכי טובים שיש אפשר לסמוך עליהם תמיד . אני מעיד שקיבלתי שירות נהדר שירות מקצועי ואמין מצוות העורכי דין במשרד . ממליץ ביותר

איציק

מבקש להמליץ על עו"ד יהודה אלחרר שהפתיע אותי בתוך תקופה קצרה (מול גוף שהתעקש לא לפצות) והביא את התוצאה הטובה ביותר. תודה גם לצוות המשרד המסור.????

מורן חן הראל, עורכת דין מגשרת ומטפלת

עורך דין יהושוע אדיב נעים ומקצועי מאד! ממליצה מאד

אורי הלברשטדט

יהושוע סייע לי בזריזות ובאדיבות. ממליץ בחוםֱ

Omri Levin

תודה רבה לענת ולריבה,
על הטיפול המסור והמקצועי.
100/100

סיגל וקס

ממליצה בחום על שירותי המשרד. פנינו לעזרה בתרגום מסמכים רשמיים וחתימה נוטריונית וקיבלנו מענה מהיר, אדיב ומקצועי משפחה קישור. תודה!!

דוד וואלעס


שירותי תרגום של משרד עו"ד הנ"ל מצויינים ומקצועי, ממליץ בחום לכל אחד לנסות, בעיקר השירות האדיב מכל הלב של סשה קישקו משאיר את הלקוח בהרגשה טובה ורצון לחזור בעתיד

Romy Bar-David

נעזרנו בשירותיו של יהושע והיינו מרוצים מאוד! יהושע אדיב, אמין ועובד במהירות. אנחנו ממליצים עליו בחום!

יבגני

עורכי דין מצוינים ואכפתים! עזרו לי להסדיר חוב גדול ולקבל חזרה את רישיון הנהיגה. ממליץ בחום. נחמה, מיכאל ואודליה, תודה רבה!

Gal Magal

ממליץ בחום שירות מקצועי ואוזן קשבת ללקוחות

Dan Kash

טיפול מהיר ויעיל בבקשות שהגשתי כל זאת תוך סבר פנים יפות ואוירה נעימה.

רויטל כהן אליאס

משרד מקצועי וצוות מעולה ורציני! עו״ד ענת לוי נתנה לי שירות אדיב, מקצועי ויעל. יחס אישי, כל שאלה או בקשה קיבלה התייחסות מידית. הרגשתי בידיים טובות ומקצועיות. מומלצים ביותר.

איציק פ

ממליץ בחום!!
מרגע הפנייה סשה דאג שהכל יטופל הכי מהר שאפשר...
היה זמין כל הזמן בוואטסאפ (למרות שיצא שדי שיגעתי אותו).....
תודה רבה!!

אתאר דיוואני

״תודה עמוקה לעו״ד במשרד על הליווי המקצועי והייעוץ בתהליך קבלת הויזה המורכב, זה יכול היה להיות הרבה יותר קשה בלעדיו. העו״ד עשה עבודה נפלאה, עם אופטימיות ושירות מסור לאורך כל הליווי״.

 

Hagit Orr Giltal

נעזרתי בעו"ד עודד גרמנוב בעניין דיני עבודה. לאורך כל התהליך עו"ד גרמנוב היה קשוב, זמין, אדיב, מקצועי וענייני, הוגן ואף הגון.
דיברתי עם שלל עורכי דין לפני שבחרתי ייצוג במקרה שלי, ובחרתי בעו"ד גרמנוב מהסיבות שציינתי. הוא עזר לי מאוד ואני ממליצה בחום.

Nir Plesser

לאחר שבחנתי מספר משרדים לייצוג, בחרתי במשרד דקר, פקס, ושות' ולא התחרטתי. זכיתי ליחס אישי בטיפול המשפטי בתיק שלי, ומורן אשר ליוותה אותי בייצוג גילתה בקיאות וחריצות בתיק ותמיד הייתה זמינה לשאלותיי. לאור שביעות רצוני המלצתי גם למכרים נוספים לפנות למשרד

נחום כהן

משרד עו"ד בתל אביב, קטן מימדים אבל פועל ועושה את עבודתו נאמנה. עו"ד ותומכים אחרים (paralegal) אמינים, אדיבים, יודעים להקשיב ולהסביר.
נגישות לחניה של המשרד מונע כאב ראש ללקוחות, וזה אחד היתרונות הנוספים.
בהצלחה

דרור שניידר

מענה יעיל,זריז,מקצועי ואנושי

Eli Matias

משרד עו"ד דקר,פקס,ושות', זה אחד המשרדים הטובים שאני מכיר בישראל תודה לעו'ד נחמה על הטיפול הקודש שעשתה עבורי

איתן ברנס

אחרי שלוש וחצי שנים ושני משרדי עורכי דין שלא הצליחו לעזור בסכומים מטורפים שהשקעתי ולשווא. הגעתי אל המשרד של עורך דין מיכאל דקר, ותוך חודשים ספורים הצלחנו יחד להגיע לכך שיש לבן שלי מעמד במדינת ישראל. ועוד לקחו על עצמם לעזור בדברים נוספים. תודה ענקית לכל המשרד ובמיוחד לנטעלי שעזרה והסבירה על כל דבר עם המון המון סבלנות!

Yael Cina

יהושע אדם מקצועי, אמין ומקסים. תמיד עוזר ודואג למה שצריך. ממליצה בחום!

Hacohen Liel

פניתי לעו״ד יהושע פקס, קיבלתי מענה מהיר ביותר. כשהגעתי לצורך ביצוע השירות, הביצוע היה מיידי ואדיב תוך הסבר. ממליצה לכל מי שמעוניין בעבודה מהירה, עניינית ויעילה לפנות לעו״ד פקס.

מיכל זיגדון

נעזרתי בשירות המשרד לתרגום תעודות הלידה של בנותיי.
בימינו, שהתקשורת נעשית לרוב טלפונית או דרך הודעות ומיילים, קיבלתי מכם שירות סבלני, אמין ואדיב, מתחילת ההתקשרות ועד סוף התהליך.
ממליצה מאוד ואם אצטרך שוב שירות של תרגום ללא ספק אתם הכתובת שלי.
תודה רבה!

שאדי שעבאן

שירות יעיל מהיר וסופר מקצועי , סופר מרוצה מהשירות שקיבלתי וכמובן מהתוצאה הסופית. ברכות ! מגיע לכם .

האם ובאילו נסיבות ניתן לקבל פיצוי במקרים של נהיגה ללא ביטוח רכב? במקרים בהם ניתן לבסס אחריות של נהג אחר לתאונת דרכים, עשויה להיות אפשרות משפטית לתבוע את ביטוח הרכב של אותו נהג, גם בהיעדר כיסוי ביטוחי לרכב שנפגע בתאונה. כך גם במקרים מסוימים בהם התאונה נגרמה משיבוש או מפגע בכביש, ייתכן כי ניתן יהיה לתבוע את הרשויות בשל כך. ואולם, חשוב להבהיר כי נהיגה ללא ביטוח היא עבירת תעבורה אשר חשוב להימנע ממנה, וכי עשויים להיות מקרים של תאונה עצמית, ללא מעורבים, בהם לא ניתן יהיה לקבל פיצוי ללא כיסוי ביטוחי. במאמר זה יסביר על כך בהרחבה עורך הדין מוטי אורנג׳, מומחה לדיני תעבורה ונזיקין ממשרדנו.

נהיגה ללא ביטוח רכב – זה עלול לקרות לכל אחד

עד כמה מוזר שזה עשוי להישמע, נהיגה ללא ביטוח רכב אמנם אינה חוקית, אך היא אינה מהווה מאורע כה נדיר. לא אחת קורה שנהגים מעורבים בתאונה ומגלים בדיעבד כי הם אינם מבוטחים. קיימות סיבות שונות לכך. אחת הסיבות המרכזיות היא שבמדינת ישראל אין חוק חובת ביטוח (בניגוד לחוק ביטוח חובה עבור נהגים). חברות הביטוח השונות הפועלות בישראל אינן מחויבות לבטח נהגים בכל מקרה שהוא, ובמקרים מסוימים הן אכן מסרבות לכך בפועל. אמנם קיים גוף שהקימה המדינה (הפול) אשר מחויב לבטח נהגים, אך הביטוח ניתן בכפוף לתשלום פרמיה גבוהה יותר, וכולל כיסוי של ביטוח חובה בלבד (כלומר, כיסוי עבור נזקי גוף בלבד, אשר אינו חל על נזקי רכוש).

לעיתים אין לנהגים את הכיסוי הביטוחי המתאים עבור התאונה שעברו. לדוגמה, רכב שעבר תאונה עצמית ומכוסה בביטוח צד ג׳ בלבד, לא יוכל ככלל לקבל פיצוי בגין נזקים שנגרמו לרכב. סיטואציה מעין זו נפוצה למדי, והיא עשויה להיגרם כתוצאה מטעות. לא פעם נהגים בטוחים כי יש להם ביטוח מתאים, ובדיעבד מתברר הפוליסה שלהם לא כללה את הכיסוי הביטוחי שאליו נזקקו. קיימים גם מקרים בהם פג תוקף פוליסת הביטוח, מבלי שהמבוטחים שמו לב לכך. תהיה הסיבה אשר תהיה, חשוב לדעת כי במקרים מסוימים עשויה להיות אפשרות לתבוע פיצויים בגין תאונה, גם כאשר אין כיסוי ביטוחי מתאים, או כיסוי ביטוחי כלשהו. להלן נפרט על כך.נהיגה ללא ביטוח רכב – האם ניתן לקבל פיצוי כספי במקרה של תאונת דרכים? (מידע משפטי)

הגשת תביעת פיצויים נגד צדדים שלישיים במקרים של נהיגה ללא ביטוח רכב

ככל שהיו מעורבים בתאונה נהגים אחרים, ניתן לבחון את האפשרות להגיש תביעת פיצויים נגד הנהגים או נגד פוליסות הביטוח שלהם. תביעה שכזו עשויה להתאפשר במקרים בהם ניתן לבסס אחריות של אותם נהגים לקרות התאונה. לדוגמה, במקרים של תאונה שנגרמה לאחר חציית רמזור באור אדום על-ידי נהג אחר, או עקיפה מסוכנת, ייתכן מאוד כי ניתן יהיה לבסס אחריות של הנהגים הפוגעים לתאונה, ובהתאם לתבוע פיצויים מהנהגים בגין נזקי התאונה שנגרמו לנפגעים.

הפיצויים בתביעות אלה עשויים להגיע לסכומים של מאות אלפי שקלים, ולעיתים אף למעלה מכך. חישוב סכום הפיצויים תלוי בחומרת הנזק, וכן בהוצאות שנגרמו לנפגעי התאונה בשל הפגיעה (ובכלל זה תרופות, טיפולים רפואיים, שירותי ניידות וכיו״ב). דוגמה לכך היא פסק דין שניתן בבית המשפט העליון בשנת 2011 (ומספרו ע״א 2591/09). בפסק דין זה קבע בית המשפט העליון כי במקרה של תאונת דרכים שבה נפגע רוכב על אופנוע שנהג ללא ביטוח, הנהג זכאי לפיצוי למרות היעדר הכיסוי הביטוחי הדרוש. בית המשפט אף הדגיש כי למרות שכיסוי ביטוחי מהווה תנאי להגשת תביעה לפי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, עדיין עומדת הדרך להגשת תביעת פיצויים לפי פקודת הנזיקין. בתביעות אלה, אין הגבלה על סכום הפיצויים אשר ניתן לתבוע, אך הן דורשות להוכיח כי גורם מסוים היה אחראי לנזק. בהתאם, תביעות אלה מורכבות יותר לניהול והוכחה.

כך גם עשויים להיות מקרים בהם התאונה נגרמה בעקבות רשלנות של הרשויות. לדוגמה, כאשר נפער בור בכביש אשר ניתן להוכיח כי הרשויות גרמו לו, ניתן לשקול הגשת תביעת רשלנות נגד הרשויות, לקבלת פיצוי. מקרים אלה עשויים להיות מורכבים מאוד להוכחה, מטבע הדברים. ואולם, בתי המשפט כבר קיבלו בעבר תביעות מעין אלה, ופסקו כי על הרשויות או חברת תשתיות הכבישים לפצות את נפגעי התאונה במקרים אלה. מקור נוסף לתביעות פיצויים, העשוי להיות אפשרי במקרים מסוימים, נוגע לסיטואציות בהן התאונה אירעה בדרך למקום העבודה, בדרך חזרה ממקום העבודה או במהלך יום העבודה. במקרים אלה, ייתכן כי ניתן לסווג את התאונה כתאונת עבודה, על אף שלא היה לרכב שנפגע בתאונה כיסוי ביטוחי מתאים. במקרים מעין אלה מומלץ מאוד להיוועץ עם עורך דין המתמחה בדיני תעבורה ונזיקין, על מנת להעריך בצורה מיטבית את סיכויי התביעה.

מדוע עדיין חשוב להימנע מסיטואציה של נהיגה ללא ביטוח רכב בכל מחיר?

כפי שציינו לעיל, נהיגה ללא ביטוח היא עבירת תעבורה, אשר עלולה להוביל להעמדה לדין פלילי ולהטלת סנקציות כגון קנסות, שלילת רישיון ובמקרים חמורים אף עונשי מאסר. בנוסף לכך, ללא כיסוי ביטוחי לא ניתן יהיה לקבל פיצויים במרבית המקרים בהם מדובר בתאונה עצמית. כך, לדוגמה, אם נהג רכב פגע בעץ או בחזית בניין, ואין ברשותו כל כיסוי ביטוחי, ככלל לא יהיה באפשרותו לקבל כל פיצוי בגין נזק שייגרם לו, לנוסעים אחרים ברכב או לרכב עצמו. למעט במקרים מסוימים, בהם ניתן להוכיח כי התאונה נגרמה בעקבות שיבושים בכביש או כתוצאה מהתרשלות אחרת של הרשויות, לא תהיה לנהגים אפשרות לתבוע פיצויים. מסיבה זו, חשוב מאוד לדאוג לכיסוי ביטוחי מתאים, ולהיוועץ עם עורך דין מומחה לדיני תעבורה ונזיקין בכל מקרה שבו נקלעתם לסיטואציה שבה אין ברשותכם כיסוי ביטוחי בגין תאונה שנגרמה לכם.

נהיגה ללא ביטוח רכב ותאונות דרכים – צרו קשר עם עורך דין מומחה לדיני תעבורה ונזיקין

במאמר זה הסברנו על האפשרויות העשויות לעמוד עבור מי שנפגעו בתאונת דרכים ואין ברשותם כיסוי ביטוחי מתאים או ביטוח רכב בכלל. לכל שאלה פרטנית או צורך בייעוץ וסיוע בנושא, ניתן ליצור עמנו קשר ונשמח לעזור. משרד עורכי הדין שלנו, בירושלים ובתל אביב, מתמחה בדיני תעבורה ודיני נזיקין, ומנוסה מאוד בייצוג בהליכים משפטיים בנושא בבית המשפט ומול חברות הביטוח.

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה