שלום פישר:
״ברצוני להודות לכם על העזרה והמסירות, על העבודה המיקצועית, הסבלנות והנחישות למרות כל הקשיים הבירוקרטיים בהם נתקלנו במשך התהליך. עזרתם לי מאד ואני חייב לכם תודה ענקית״

הגשת בקשה לקבלת דרכון בריטי

מי יכול להגיש בקשה לקבלת דרכון אנגלי?
אזרח בריטי יכול להגיש בקשה לדרכון בריטי.
אזרח בריטי הוא אדם שנולד להורים בריטים באנגליה או מחוץ לאנגליה או אדם שעבר התאזרחות וקיבל אזרחות בריטית.
הגשת הבקשה לדרכון בריטי ראשון כרוכה בהוכחת הזכות לאזרחות אנגלית. המבקש נדרש להוכיח את זכאותו על ידי המצאת מסמכים כגון תעודת לידה בה מופיעים שמות ההורים שלפחות אחד מהם היה אזרח בריטי בזמן לידתו של המבקש, צילום דרכוני ההורים, צילום דרכונו הישראלי של המבקש ושתי תמונות. בנוסף ידרשו מסמכים נוספים בהתאם למקרה הספציפי של המבקש. בכל מקרה על המבקש להמציא את המסמכים המקוריים שיוחזרו בסיום התהליך ובמקרה של מסמכים שלא בשפה האנגלית יש לצרף למסמך תרגום לאנגלית שנעשה על ידי מתרגם מוסמך.
דרישה נוספת של מחלקת הדרכונים שבמשרד הפנים הבריטי היא אימות תמונות הפספורט. המבקש נדרש להוכיח שהתמונה שצרף לבקשה היא באמת שלו על ידי מאמת. המאמת חייב להכיר את המבקש לפחות שנתיים ולהחזיק באזרחות של אחת מהמדינות הללו : בריטית, אמריקאית, קנדית, אוסטרלית, דרום אפריקאית, ניו-זילנדית, או של אחת ממדינות האיחוד האירופאי. המאמת יידרש לחתום על אחת התמונות תוך שהוא מצהיר שהן אכן של מגיש הבקשה וגם יחתום על הבקשה עצמה.

אם אתם מעוניינים בעזרה בתהליך אנא פנו אלינו ונשמח לעמוד לשרותכם.
דרכון בריטי - משרד עו"ד בפתח תקווה

 

צרו קשר  >

03-3724722     055-9781688