דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

סניפי משרד הפנים בארץ – משרד הפנים רחובות

Joshua Pex

איתן ברנס

אחרי שלוש וחצי שנים ושני משרדי עורכי דין שלא הצליחו לעזור בסכומים מטורפים שהשקעתי ולשווא. הגעתי אל המשרד של עורך דין מיכאל דקר, ותוך חודשים ספורים הצלחנו יחד להגיע לכך שיש לבן שלי מעמד במדינת ישראל. ועוד לקחו על עצמם לעזור בדברים נוספים. תודה ענקית לכל המשרד ובמיוחד לנטעלי שעזרה והסבירה על כל דבר עם המון המון סבלנות!

רוני עמנואל

משרד עורכי הדין מיכאל דקר ויהושוע פקס עזרו לנו במאמצנו לרשום את בתי כאזרחית ישראלית (היא נולדה לשני הורים גאים, אחד מהם אזרח ישראלי, בהליך פונדקאות בחו"ל, המוסדר בחוק של המדינה בה בוצע ההליך). עורכי הדין עמדו בתוקף מול סחבת של קרוב לשנה ודרישות בלתי רלוונטיות של משרד הפנים. לבסוף הורתה השופטת למשרד הפנים לרשום את הילדה כאזרחית ישראלית (לאחר בדיקת ד.נ.א שהיא מספיקה לפי התקנות!). אנו מודים לעורכי הדין ולעוזרות המשפטיות מאיה ונטע-לי על עזרתם המקצועית, סבלנותם והעניין האישי שגילו במשך התהליך.

Chen Aviani

ברצוני להמליץ על משרד עורכי הדין דקר, פקס, לוי, רוזנברג במיוחד לעו״ד יהושוע פקס על שירות מקצועי ומתן עזרה ויעוץ על תהליך חיים משותפים בישראל עם בת הזוג ממדינה זרה מול משרד הפנים.

שלום

תותח עורך דין מיכאל עזר לנו מאוד עם תביעת אבהות ולאחר מכן בהסדרת המעמד של בת הזוג שלי. צוות המשרד נחמד מאוד והיו מאוד יעילים

Oksana Troshin

צוות מעולה , יעיל, אמין ומסור.
עונים לכל שאלה בפירוט עוזרים בכל שלב מתלווים ללקוח בכל פניה למשרד הפנים .
עזרו לי לקבל עליה אחרי גיור כשמשרד הפנים התנגד.
ממליצה בחום

יצחק קץ

ברוצני להודות למשרד ובמיוחד לנטעלי בן דוד שהייתה לי לעזר ותמיכה. וגם מחוץ לשעות העבודה במידת הצורך במשך כמעט שנתיים וחצי של מתחים ויסורי נפש שהעביר אותי משרד הפנים בעזרת הפרקליטות וכל זאת רק על-מנת לאשר לי בדיקת רקמות לפי נוהל חו"ל להוכחת אבהות, דבר שאיפשר לי בסופו של דבר להביא את בני לחיות עימי בארץ לאחר פתירת אימו בחו"ל.

תודתי נתונה לכל הצוות שהיה חלק בתהליך מורכב זה.

רום לופוביצ'

שלום לכולם! הייתי בפגישת יעוץ עם יהושוע פקס ועו"ד נוסף, ואני ממליץ אליהם מכל הלב, נתנו לי ולארוסה שלי את כל הזמן שהיינו צריכים, ענו לנו לכל השאלות בלי זלזול, בנוסף שולחים את כל המידע מסודר לאיימל, בקיצור עזרו לנו מכל הלב! ממליץ בחם לב!

מה אתם צריכים לדעת על סניף משרד הפנים רחובות?

על פי החוק על מנת לבצע פעולות מסוימות הקשורות למרשם ודרכונים, אזרחות ומעמד, תצטרכו, בתור אזרחים במדינת ישראל, לפקוד את סניף רשות האוכלוסין (במשרד הפנים) הקשור ליישוב שבו אתם גרים.

משרד עורכי דין הגירה שלנו מתמחה בעבודה מול משרד הפנים וליווי הלקוח בהליכים שונים בסניפי משרד הפנים – ראיונות, שיחות מול פקידים, קבלת תעודות וכדומה.

סניפי משרד הפנים בארץ - משרד הפנים רחובות

במה עוסק משרד הפנים?

משרד הפנים אחראי על השלטון המקומי, על רישוי עסקים, חופי הרחצה, החלת שעון הקיץ ועוד סמכויות רבות, כגון קביעת מדיניות הגירה ותקציבי השלטון המקומי. המשרד מחולק לאגפי מטה ובהם: המנהל לשלטון ולמנהל מקומי; מנהל לתקצוב ופיתוח ברשויות המקומיות; האגף לביקורת ברשויות המקומיות; אגף מרשם ומעמד; המנהל לשירותי חירום ותפקידים מיוחדים; המפקחת הארצית על הבחירות ברשויות המקומיות; ומנהל התכנון.

רשות האוכלוסין וההגירה היא יחידת סמך של משרד הפנים, היא אחראית למכלול הנושאים בתחומים של מרשם האוכלוסין ודרכונים, אזרחות ומעמד, מתן והארכת אשרות. כמו כן הרשות אחראית להסדרת העסקתם של העובדים הזרים, ולאכיפת החוקים המתייחסים לשהות זרים ולתעסוקת זרים וכן לתפעול של מעברי הגבול וביצוע ביקורת הגבולות.

סניף רחובות

סניף רחובות של משרד הפנים נמצא ברחוב מוטי קינד 10, רחובות, בקומה 3.

בסניף זה נמצאת יחידת מינהל אוכלוסין של משרד הפנים. השירות הניתן בסניף הוא בנושאי אשרות ומעמד, שינויים במרשם אוכלוסין, תיעוד ודרכונים. בסניף נגישות מלאה.

לתיעוד ביומטרי יש להזמין תור. שעות הפתיחה הן:

ימים א'-ה' – 8:00 עד 12:00

יום ב' – 17:00-14:30

יום ד' – 17:00-14:30

הנפקת דרכון או תעודת זהות (או פעולות המחייבות החלפתם כמו שינוי שם) באמצעות זימון תורים בלבד.

התשלום עבור שירותי רשות האוכלוסין בלשכה זו באמצעות כרטיס אשראי בלבד.

טלפון: *3450          פקס: 02-6469563                   דואר אלקטרוני: [email protected]

לאשרות, מעמד ואזרחות השירות יינתן בתיאום מראש בלבד – יש להזמין תור.

שעות הפתיחה הן:  ימים א', ב', ג', ה' 8:00 עד 12:00

טלפון: *3450          פקס: 02-6469564   דואר אלקטרוני: [email protected]

אם אתם זקוקים לעזרה מול משרד הפנים בכל נושא של אשרות או הגירה אנו לשירותכם

מוזמנים ליצור איתנו קשר

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה