דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

סניפי משרד הפנים בישראל – משרד הפנים נצרת עלית (נוף הגליל)

Joshua Pex
Joshua Pex

אפשר להגיד שמתוך כלל משרדי הממשלה בישראל, משרד הפנים הוא זה לשירותים שלו נדרש הכי הרבה במהלך החיים. מדובר בפניות בנושא מעמד אישי, מסמכים, והסדרת מעמד לקרובי משפחה ובני זוג. חלק משירותים אלו ניתן לקבל באינטרנט, אבל לחלקם תידרשו לפנות לסניף רשות האוכלוסין הקרוב – כגון זה שבסניף משרד הפנים נצרת עלית.

צוות המשרד שלנו מספק סיוע וליווי מקצועי בתהליכים השונים המצריכים את הידע המקצועי וההיכרות עם דרכי ההתנהלות מול משרד הפנים. אם גם אתם תושבי נצרת עלית (נוף הגליל) והסביבה וזקוקים לסיוע מול במשרד הפנים, אנו נשמח לסייע לכם בכל דבר – החל מייעוץ והכוונה ועד לליווי צמוד עד לקבלת השירותים להם את הנדרשים ואתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל שלב. מיד נביא בפניכם מידע לגבי שעות הפעילות והשירותים שניתן לקבל בסניף נצרת עלית של משרד הפנים, אבל קודם לכן כמה מילים על המשרד ושירותים נפוצים שניתן לקבל בו.

סניפי משרד הפנים בישראל - משרד הפנים נצרת עלית (נוף הגליל)

משרד הפנים של מדינת ישראל

הסיבה לכך ששירותי משרד הפנים מבוקשים כל כך, היא שהוא מאגד תחתיו הרבה מאד שירותים ונושאים הקשורים לחיי האזרח הישראלי. בין היתר עוסק המשרד בנושאים כמו אנרגיה, סביבה וחקלאות, היבטים שונים בתחום הביטחון והחירום וכן נושאים הקשורים בבריאות ורווחה (בתיאום עם המשרדים הממשלתיים האמונים על נושאים אלו).

עם זאת, אין ספק שהשירותים המבוקשים של המשרד הם בתחום האוכלוסין וההגירה, ואלו גם השירותים המבוקשים ביותר על ידי צוות המשרד שלנו באופן שוטף. הנה כמה דוגמאות:

  • מתן אשרות כניסה לארץ: משרד הפנים אחראי באופן בלעדי על הנושא הזה הכולל בתוכו סוגים רבים של אשרות כניסה ארצה, החל מאשרות תייר ועד לאשרות עבודה ולימודים. חלק מהבקשות ניתן להגיש בעצמנו ובמקרים מורכבים יותר כמו הסדרת מעמד של בני זוג בישראל, רצוי לגשת לתהליך עם ליווי מקצועי.
  • אזרחות ישראלית: משרד הפנים עוסק בכל מה שקשור בנושא האזרחות הישראלית עם נושאים כמו בקשה לשינוי מעמד אזרחים זרים במסגרת איחוד משפחות או נושאים הקשורים בחוק השבות. דוגמא להליך פשוט שניתן לעשות לבד הוא וויתור על אזרחות באמצעות הצהרת אי רצון להיות אזרח ישראלי ליחיד, אך לאחר שממלאים אותו יש להגיע פיזית לסניף.
  • רישום ושינוי פרטים אישיים: עוד שירות שניתן על ידי משרד הפנים ושינוי כתובת למשל זה משהו שאפשר לעשות אונליין בלי שצריך להגיע לסניף.

משרד הפנים נצרת עלית (נוף הגליל)

תחומי שירות: אשרות ומעמד, שינויים במרשם אוכלוסין, תיעוד ודרכונים.

יחידות: מינהל אוכלוסין.

כתובת: מעלה יצחק 29, נוף הגליל, מתחם סיטי 1.

יישובים קשורים: נוף הגליל (נצרת עלית).

נגישות: נגישות חלקית.

תיאור נגישות:  שירותים המחויבים בזימון תור מראש (תיעוד ביומטרי, אשרות) – לא יינתן פטור מהמתנה בתור לאוכלוסיות של אנשים עם מוגבלויות, אזרחים ותיקים מעל גיל 80 ונשים בהריון.

שירותים אשר אינם מחייבים קביעת תור מראש, יינתן פטור לאנשים עם מוגבלויות, אזרחים ותיקים מעל גיל 80 ונשים בהריון, בהתאם לסדר הקדימות שנקבע בחוק.

יצירת קשר ושעות קבלת קהל:

מרשם ודרכונים:

להזמנת תורים לתיעוד ביומטרי לחצו כאן

קבלת קהל:

ימים א', ב', ג', ה' – 8:00 עד 12:00

יום ב' – 14:30 עד 17:00

יום ד' – 14:30 עד 17:00

יום ו' – 8:00 עד 13:00

  • הנפקת דרכון או תעודת זהות (או פעולות המחייבות החלפתם כמו שינוי שם) באמצעות זימון תורים בלבד.
  • קבלת שירות בנושא תיעוד ביומטרי בלשכה זו תתאפשר באמצעות זימון תורים בלבד.

פרטי התקשרות:

טלפון: 3450*

פקס: 02-6469464

דואר אלקטרוני:  [email protected]

אשרות, מעמד ואזרחות:

להזמנת תור לאשרות לחצו כאן

קבלת קהל:

ימים א' ,ב', ג', ה' 8:00 עד 12:00

  • שירות בנושא אשרות, מעמד ואזרחות יינתן בתיאום מראש בלבד באמצעות מילוי טופס בקשה או באמצעות נציג שירות במוקד שירות ארצי במספר 3450*

פרטי התקשרות:

טלפון: 3450*

פקס: 02-6469543

דואר אלקטרוני:  [email protected]

צרו קשר:

עורכי הדין שלנו כאן כדי לעזור לכם בכל הליך מול משרד הפנים. במידה ואתם זקוקים לסיוע משפטי בנושאי הגירה, הסדרת מעמד, אשרות ועוד, צרו קשר:

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה