דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

סניפי משרד הפנים בישראל – משרד הפנים כפר סבא

Joshua Pex
Joshua Pex

מבין משרדי הממשלה השונים, נראה כי המשרד שאיתו יש לאזרחי ישראל את הממשק הגדול ביותר ובתדירות הגבוהה ביותר הוא משרד הפנים. מתוך כך, מובילים קברניטי המשרד בשנים האחרונות תהליכים רבים של ייעול השירותים ובפרט תהליכי דיגיטציה מתקדמים, כך שחלק מהשירותים אליהם נדרש ניתן לקבל אונליין ואפילו אין צורך להגיע באופן פיזי לסניף.

עם זאת, ובשל ריבוי השירותים שמציע משרד הפנים, עדיין יש הליכים מסוימים המצריכים הגעה פיזית שלנו אל הסניפים השונים ומתוכם יש לא מעט תהליכים המצריכים את הידע המקצועי והאדמיניסטרטיבי הנדרש המתאפשר רק באמצעות ליווי של בעלי מקצוע מתאימים.

גם בכפר סבא קיים סניף של משרד הפנים המציע שירותים שונים, ואם אתם תושבי האזור וזקוקים לסיוע בהליכים שונים מול משרד הפנים, אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות המשרד שלנו שמכיר את ההתנהלות מול המשרד לעומק.

משרד הפנים

המטה המרכזי של משרד הפנים הישראלי שהוקם ב-14 במאי 1948 עם קום המדינה ממוקם בירושלים הבירה. בשנת 2008 הוקמה בהתאם להחלטת הממשלה רשות האוכלוסין, ההגירה ומעברי הגבול, המרכזת תחת אחריותה את נושא המעמד האישי בישראל הכולל את הנפקת תעודות הזהות, הדרכונים, אשרות הכניסה וכך הלאה. הצעד החשוב הזה הביא לכך שהאזרח הישראלי נדרש לשירותים רבים יותר מצד המשרד, וכך למעשה הולכות ומשתכללות עם הזמן דרכי ההתקשרות עם המשרד. הנה דוגמא לכמה סיטואציות בהן נזדקק למשרד הפנים:

  • אשרות לעובדים זרים בתחום הסיעוד: תחום שלם הכולל את תשלומי האגרה לקבל הויזה, בקשות להיתר ובקשות לביטול היתרים לעובדים זרים, הזמנת עובדי סיעוד מארצות זרות, הארכת רישיונות וכן הלאה. לרוב מדובר על הליכים מורכבים ומומלץ להיעזר בליווי מקצועי משפטי.
  • דרכונים: משרד הפנים מרכז את כל התחום הכולל בקשות לתעודות מעבר לישראלים וזרים, הנפקה של מסמכי נסיעה בנציגויות מחוץ לישראל וכן הצהרות בריאות נוסעים נכנסים לישראל לפני טיסה בתקופת הקורונה. הנפקת או חידוש של דרכון לישראלים זו דוגמה מצוינת לשירותים שניתן לקבל דרך הליך פשוט, אך כזה המצריך הגעה פיזית לסניף לצורך הזדהות ביומטרית.
  • הנפקה ושחזור תעודות: מסמכים כמו תעודות לידה לנולדים לישראל או תעודות פטירה עבור קרובים מדרגה ראשונה ניתן להנפיק בקלות דרך אתר המשרד ללא צורך בהגעה פיזית אל הסניפים.

משרד הפנים כפר סבא

תחומי שירות: אשרות ומעמד, שינויים במרשם אוכלוסין, תיעוד ודרכונים.

יחידות: מינהל אוכלוסין, מינהל עובדים זרים.

כתובת: שדרות ויצמן 140, כפר סבא.

יישובים קשורים: כפר סבא.

נגישות: נגישות חלקית.

תיאור נגישות:  שירותים המחויבים בזימון תור מראש (תיעוד ביומטרי, אשרות) – לא יינתן פטור מהמתנה בתור לאוכלוסיות של אנשים עם מוגבלויות, אזרחים ותיקים מעל גיל 80 ונשים בהריון.

שירותים אשר אינם מחייבים קביעת תור מראש, יינתן פטור לאנשים עם מוגבלויות, אזרחים ותיקים מעל גיל 80 ונשים בהריון, בהתאם לסדר הקדימות שנקבע בחוק.

יצירת קשר ושעות קבלת קהל:

מרשם ודרכונים:

להזמנת תורים לתיעוד ביומטרי לחצו כאן

קבלת קהל:

ימים א', ב', ג', ה' – 8:00 עד 12:00

יום ב' – 14:30 עד 17:00

יום ד' – 14:30 עד 17:00

  • הנפקת דרכון או תעודת זהות (או פעולות המחייבות החלפתם כמו שינוי שם) באמצעות זימון תורים בלבד.
  • קבלת שירות בנושא תיעוד ביומטרי בלשכה זו תתאפשר באמצעות זימון תורים בלבד.

פרטי התקשרות:

טלפון: 3450*

פקס: 02-6469569

דואר אלקטרוני: [email protected]

אשרות, מעמד ואזרחות:

להזמנת תור לאשרות לחצו כאן

קבלת קהל:

ימים א' ,ב', ג', ה' 8:00 עד 12:00

  • שירות בנושא אשרות, מעמד ואזרחות יינתן בתיאום מראש בלבד באמצעות מילוי טופס בקשה או באמצעות נציג שירות במוקד שירות ארצי במספר 3450*

פרטי התקשרות:

טלפון: 3450*

פקס: 02-6469570

דואר אלקטרוני: [email protected]

צרו קשר:

בכל מקרה של סירוב כניסה, צורך באשרת כניסה לישראל עבור בן זוג או קרוב משפחה, ובעיה בהסדרת מעמד מול משרד הפנים – עורכי הדין שלנו כאן כדי לעזור לכם. התקשרו לקבלת עצה וסיוע משפטי.

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה