Skip to content
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

סניף משרד הפנים בדרום תל אביב

Joshua Pex
Joshua Pex

Gady Michalovitz

מקצועיות,סובלנות ואנושיות ראויה להערצה, אין לי ספק שהם העורכי דין הטובים ביותר בתחומם.
מוקיר ומעריך מאוד.

לעיתים ביקור בסניף משרד הפנים הוא בלתי נמנע. משרד הפנים מטפל בנושאים הקשורים לענייני אוכלוסין והגירה. עורך דין הגירה יוכל לסייע לכם בייצוג מול הרשויות השונות במשרד הפנים.

גם אם תנסו לחמוק מזה, כנראה שבשלב זה או אחר בחיים, תזדקקו לשירותיו של סניף משרד הפנים הקרוב למקום מגוריכם. כפי שידוע לכל מי שחווה זאת, השהייה, ההמתנה הממושכת בתורים, האווירה במשרדים ממשלתיים והתמודדות עם טפסים ונבכי הבירוקרטיה, הן לא מהחוויות הנעימות והמהנות. מסיבה זאת, אם ניתן להיעזר באיש מקצוע במקרים הסבוכים יותר, בהחלט מומלץ.

סניף משרד הפנים בדרום תל אביב

למה צריך להגיע לסניף של משרד הפנים?

משרד הפנים אחראי על מגוון של תחומים בחיינו האזרחיים. מלבד אלה המוכרים והמזוהים אתו, כמו תקצוב רשויות מקומיות, קביעת גבולות מוניציפליים וניהול הליכי בחירות, אפשר למצוא גם תפקידים משמחים ומלבבים יותר, כמו ההכרזה השנתית על המעבר לשעון קיץ ופתיחת עונת הרחצה.

למרות שכיום ניתן לבצע פעולות רבות במשרד הפנים גם באמצעות הטלפון או האינטרנט, כמעט כל אזרח מוצא את עצמו נאלץ לעיתים, להגיע  לסניפי משרד הפנים. זה יכול להיות לצורך הארכת תוקף של תעודת זהות או דרכון, שינוי מעמד אישי בתעודת הזהות, שם או כתובת, הנפקת תעודת לידה לתינוק שזה עתה נולד ועוד.

מתי צריך להיעזר בשירותי עורך דין לענייני הגירה?

רשות האוכלוסין וההגירה שבמשרד הפנים, היא בפני עצמה אתר עלייה לרגל, אבל לצורך עניינים מורכבים יותר. כאן עוסקים בקבלת או הארכת אשרות כניסה ושהייה בישראל, רישום של עולים חדשים, יבוא והעסקת עובדים זרים בענף הסיעוד, החקלאות והבניין, הסדרת מעמד לבן זוג של אזרח ישראלי ועוד.

כאשר נזקקים לאחד מהשירותים האלה, שהם כאמור מסובכים יותר מהארכת דרכון ודורשים ידע בנבכי המערכת, מומלץ להיעזר בשירותים ובליווי של עורך דין לענייני הגירה.

עורך דין הגירה מומחה יוכל לסייע לכם בהליכים שונים מול רשות האוכלוסין וההגירה, לבצע עבורכם את המפגשים והראיונות עם הפקידים השונים, קבלת המסמכים ועוד, אם אתם נזקקים להסדרת מעמד בישראל לבני זוג שאינם יהודים ומגיעים ממדינות זרות, לבקשות מקלט ובקשות הומניטריות שונות עבור אזרחים זרים, להיתר לייבא ולהעסיק עובדים זרים, להסדרת מעמד של תושב קבע בישראל ועוד.

כל ההליכים הללו, הם לרוב ממושכים ורצופי בירוקרטיה ומחייבים הגשת בקשות מסודרות המגובות במסמכים ותעודות בשפות המקור ובתרגום לעברית. עורך דין הגירה, יודע כיצד לקצר את ההליכים, ויוכל לחסוך בטרטורים ובזבוז זמן ולהוביל את ההליך לסיומו המהיר והמוצלח.

סניף משרד הפנים בדרום תל אביב

סניף משרד הפנים בדרום תל אביב נותן שירות, בין השאר, בכל הקשור לאשרות ומעמד. הסניף ממוקם בדרך שלמה (סלמה) 53, תל אביב יפו (הכניסה דרך רחוב אברבנאל 53) טלפון: 3450*

חלק מהשירותים, כמו הנפקת או החלפת תעודת זהות או דרכון והנפקת אשרות, מחייבים זימון תור מראש. בשירותים מסוג זה, לא ניתן פטור מהמתנה בתור לאזרחים ותיקים מעל גיל 80, לבעלי מוגבלויות ולנשים בהריון. בשירותים שאינם מחייבים קביעת תור מראש, ניתן פטור מעמידה בתור, לאוכלוסיות מיוחדות אלה.

בסניף שברחוב סלמה, ניתן למצוא עמדה לקבלת קהל בקומת הקרקע, הזמינה בשעות הקבלה לשירות הציבור. התשלום עבור שירותי רשות האוכלוסין בלשכה זו, נעשה באמצעות כרטיס אשראי בלבד.

שעות הפעילות בסניף הן בימים א', ב', ג', ה' בין השעות 8:00-12:00. עקב העומס, יש לקחת מספר בין השעות 8:00-9:00 בלבד.

לנושאי מרשם ודרכונים, מתקיימת קבלת קהל בסניף בימים א', ב', ג', ה'  בין השעות: 8:00-12:00, ביום ב' בין השעות 14:30-17:00 וביום ד' בין השעות 13:30-17:00.

צרו קשר

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

Scroll To Top