דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

סניפי משרד הפנים בארץ – משרד הפנים באשקלון

Joshua Pex
Joshua Pex

משרד הפנים הישראלי הוא ככל הנראה אחד ממשרדי הממשלה המבוקשים והעסוקים ביותר ככל שזה נוגע להתנהלות וממשק מולנו האזרחים. כל אחד מאיתנו יזדקק לשירותים השונים שלו אחת לכמה זמן, כאשר עדיין ישנם מצבים בהם האזרח הפשוט חייב להגיע לסניף המקומי, לטפל בהליכים שלא ניתן לבצע אונליין.

למרבה הנוחות ישנם סניפים של משרד הפנים בהרבה נקודות בארץ. ניתן למצוא גם סניף של משרד הפנים באשקלון, שזהו הסניף מולו תצטרכו לעבוד במידה ואתם תושבי האזור.

צוות עורכי הדין במשרד שלנו מתמחה בכלל ההליכים השונים מול משרד הפנים, החל מנושאים של אזרחות ודרכונים, דרך הנפקת אשרות לימודים, עבודה או התנדבות ועד לתחום הרחב של הסדרת מעמד בישראל.אתם לצור קשר לקבלת סיוע מול סניף משרד הפנים המקומי שלכם.

משרד הפנים באשקלון

במה עוסק משרד הפנים?

משרד הפנים הוא אחד המשרד החשובים ביותר במדינה ומאז מתמיד תפקיד שר הפנים נחשב לאחד התפקידים הנחשקים ביותר בממשלות ישראל לדורותיהן.

בין היתר, אחראי משרד הפנים על הרשויות המקומיות, כולל פיקוח על המנהל ותקצוב שוטף למטרות פיתוח, על הבחירות ברשויות המקומיות, וכן הוא כלל את אגף מנהל התכנון שאחראי על תכנון פרויקטי מגורים, הקמת תשתיות, רגולציה ורישוי בתחום הבינוי.

כמו כן, משרד הפנים הוא זה שאחראי על רשות האוכלוסין בישראל, על תחום ההגירה של אזרחים זרים ארצה ובפרט עלייה למדינת ישראל, וכן אחראי על מעברי הגבול האוויריים, הימיים והיבשתיים של ישראל.

מתוך כך לאזרח הישראלי הממוצע יהיו מפגשים רבים עם המשרד הזה במהלך החיים, כאשר בחלק מהמקרים יש צורך בהגעה פיזית אל אחד מסניפי המשרד ובחלקם ניתן לקבל את השירות אונליין. במקרים מסוימים ניתן לגשת להליכים השונים לבד וישנם מקרים בהם מומלץ בהחלט להסתייע בליווי מקצועי של עורכי דין. הנה כמה דוגמאות:

  • בקשה לשינוי כתובת: במקרים הנפוצים, שינוי כתובת עבור ישראלים נעשית תוך דקות ספורות באתר ממשלת ישראל. ישנם מקרים ספציפיים יותר בהם יש להגיע ללשכה, למשל אם מדובר על חיילים בשירות פעיל או סטודנטים שהוריהם החליפו כתובת והם רוצים לשנות גם אתם כתובתם.
  • הסדרת מעמד בישראל: תחת ההגדרה הזו נופלים שירותים רבים כמו בדיקת זכאות לעלייה לתושבי מדינות ברית המועצות לשעבר, בירור אזרחות או מעמד למי שמעמדו אינו ברור או שינוי מעמד מתיירים לעולים. ברוב המקרים מדובר על הליכים מורכבים שמצריכים היערכות מקדימה והיכרות עם המערכת ואלו מקרים בהם אנו שמחים לסייע כמובן.
  • הנפקה או חידוש דרכון: הליך פשוט שכולנו מכירים וכמעט כולנו עשינו לפחות פעם אחת בחיים וכזה שמצריך תמיד הגעה פיזית לסניף משרד הפנים המקומי.

משרד הפנים סניף אשקלון

תחומי שירות:

אשרות ומעמד, שינויים במרשם אוכלוסין, תיעוד ודרכונים

יחידות:

מינהל אוכלוסין, מינהל עובדים זרים

כתובת:

כצנלסון 9, אשקלון (קרית הממשלה, קומה ג')

יישובים קשורים:

אשקלון

נגישות:

נגישות מלאה

תיאור נגישות:

שירותים המחויבים בזימון תור מראש (תיעוד ביומטרי, אשרות) – לא יינתן פטור מהמתנה בתור לאוכלוסיות של אנשים עם מוגבלויות, אזרחים ותיקים מעל גיל 80 ונשים בהריון.
שירותים אשר אינם מחייבים קביעת תור מראש, יינתן פטור לאנשים עם מוגבלויות, אזרחים ותיקים מעל גיל 80 ונשים בהריון, בהתאם לסדר הקדימות שנקבע בחוק.

יצירת קשר ושעות קבלת קהל:

מרשם ודרכונים:

להזמנת תור לתיעוד ביומטרי.

קבלת קהל:

ימים א'-ה' – 8:00 עד 12:00

יום ב' – 17:00-14:30

יום ד' – 17:00-14:30

  • הנפקת דרכון או תעודת זהות (או פעולות המחייבות החלפתם כמו שינוי שם) באמצעות זימון תורים בלבד.
  • התשלום עבור שירותי רשות האוכלוסין בלשכה זו באמצעות כרטיס אשראי בלבד.

פרטי התקשרות

טלפון: *3450

פקס: 02-6469590

דואר אלקטרוני: [email protected]

אשרות, מעמד ואזרחות

להזמנת תור לאשרות

קבלת קהל:

ימים א', ב', ג', ה' 8:00 עד 12:00

שירות בנושא אשרות, מעמד ואזרחות יינתן בתיאום מראש בלבד באמצעות מילוי טופס בקשה או באמצעות נציג שירות במוקד שירות ארצי  3450*

פרטי התקשרות

טלפון: *3450

פקס: 02-6469591

דואר אלקטרוני: [email protected]

צוות המשרד שלנו ישמח ללוות אתכם ולסייע בהליכים השונים מול משרד הפנים ואתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת מידע נוסף בכל נושא.

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה