דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

סניף משרד הפנים באר שבע עובדים זרים בסיעוד

Joshua Pex
Joshua Pex

בין כלל משרדי הממשלה, משרד הפנים מקיים עם האזרח את הקשרים ההדוקים ביותר. יש הליכים שניתן לבצע לבד, אם דרך אתר האינטרנט של רשות האוכלוסין ואם בהגעה לסניף הקרוב, כגון סניף משרד הפנים באר שבע עובדים זרים בסיעוד. בהליכים אחרים, בעיקר אלה הקשורים בהגירה לישראל וקבלת מעמד, עדיף לא לקחת סיכון ולהסתייע בליווי משפטי של עורך דין הגירה מומחה.

בעידן השירותים המקוונים, יש אמנם פחות סיבות להגיע לסניף משרד הפנים שבעיר מגוריכם, כמו לכל משרד ממשלתי אחר וניתן לסדר עניינים דרך אתר משרד הפנים או בטלפון. עדיין, יש מקרים שמחייבים הגעה פיזית לסניף.

כשמדובר בהליכים פשוטים שכל אזרח מכיר, כמו: הארכת דרכון, שינוי סטטוס או כתובת בתעודת הזהות או הנפקת תעודת לידה (או תעודת פטירה, לא עלינו), הקושי היחיד הוא בהמתנה בתורים, שיכולים להיות ארוכים. הליכים אחרים, נתקשה מאוד לבצע בכוחות עצמנו ולצפות לסיום מוצלח, ולכן חשוב להיעזר בעורך דין הגירה.

משרד הפנים באר שבע עובדים זרים בסיעוד

למה אתם צריכים עורך דין הגירה?

הנושאים בהם יכול עורך הדין לסייע, הם רבים וכולם קשורים ברשות ההגירה והאוכלוסין הפועלת בתוך משרד הפנים. מדובר בהליכים כמו הסדרת מעמד בישראל לתושבי חוץ, רישום אדם שהוא עולה חדש על פי חוק השבות אך מתקשה להירשם כיהודי, הענקת אזרחות ישראלית למי שאזרחותם בוטלה בהיותם מתחת גיל 18 ועוד.

גם כל הנושא של העסקת עובדים זרים, אינו פשוט לניהול בכוחות עצמכם. נושאים הקשורים בהעסקת מטפל סיעודי זר, למשל, היתר להעסקת עובדים פלשתינאים בענף התעשייה והשירותים, בקשה לפתיחת תיק להעסקת עובדים זרים בענף החקלאות ועוד.

עורך דין הגירה מומחה, בקיא בהליכים המתבצעים במשרד הפנים בכל הקשור לנושאים המורכבים של אוכלוסין והגירה ויוכל לייצג אתכם, לקוחות פרטיים או מסחריים, מול לשכות רשות האוכלוסין וההגירה ולחסוך זמן וטרחה.

מהן סמכויותיו של משרד הפנים?

תפקידיו של משרד פנים נוגעים באופן ישיר בחיי היום יום של כל אחד מאיתנו. הוא אחראי על הרשויות המקומיות, אלה שדואגות לכל השירותים המוניציפליים שאנחנו מקבלים ומופקד על יישום מדיניות הממשלה במסגרת השלטון המקומי.

משרד הפנים הוא הגוף שמתווה את המדיניות הלאומית בנושאי השלטון המקומי, מתקצב את הרשויות המקומיות ומספק להן ליווי והכוונה. הוא אחראי על שירותי החירום בכל יישוב, על ייזום וקידום חקיקה בנושא רישוי עסקים ומנהל את מערכות הבחירות לרשויות המקומיות.

בשנים האחרונות, הוביל משרד הפנים רפורמות לצמצום הפערים בין הרשויות המקומיות בישראל באמצעות קידום רשויות מוחלשות, קידום שיתופי פעולה בין רשויות מקומיות, עידוד חדשנות ויזמות, דיגיטציה ברשויות המקומיות ועוד.

בין אזורי השיפוט של משרד הפנים בתחום הרשויות המקומיות, נמצאים, מטבע הדברים, גם חופי הים. משרד הפנים אחראי, משום כך, על הכרזה ועל ניהול של חופי הרחצה בישראל, גיבוש תקנים לנקודות ההצלה בחופים, סגירת חופים בשל זיהום או היעדר מצילים וקביעה של מועד פתיחת עונת הרחצה בישראל.

בנוסף על אלה, משרד הפנים אחראי על ענייניהן של העדות הלא יהודיות בישראל,  על רשות המאגר הביומטרי הלאומי ועל המעבר השנתי לשעון הקיץ.

הסניף של משרד הפנים בבאר שבע

בסניף משרד הפנים בבאר שבע ניתן לקבל שירות בכל הקשור לענייני אוכלוסין והגירה, כולל העסקת עובדים זרים בארץ, אשרות שהייה, הסדרת מעמד של אזרחים זרים ועוד.

כתובת סניף באר שבע: רחוב הרצל 91 בניין הקריה. שעות הפעילות של הסניף הן בימי שני ורביעי  בין השעות 8:30-12:30 ו- 14:30-16:00. מענה טלפוני ניתן לקבל בימים שני ושלישי, בין השעות 8:30-12:30. טלפון: 3450*, פקס: 02-6469499.

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה